«Відкритий кордон»: завершено реконструкцію пункту пропуску «Краківець – Корчова»

16.08.2022 19:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні за участі команди Міністерства інфраструктури України та представників польського Уряду було запущено повноцінну роботу оновленого пункту пропуску «Краківець – Корчова» на кордоні України та Польщі. Окрім цього, сьогодні опівночі буде запущено автобусне сполучення через абсолютно новий автобусний термінал. «Поки звичні шляхи торгівлі заблоковані через окупацію на сході і півдні України, ми розвиваємо інші – на заході.
Що вища пропускна здатність українсько-польського кордону, то швидше їде сільгосппродукція та паливно-мастильні матеріали. На жаль, проблеми з чергами ще є.
Ми розуміємо, що проблеми, які накопичувалися десятиріччями за кілька місяців вирішити неможливо. Працюємо далі разом з польськими колегами - Міністром інфраструктури Польщі Анджеєм Адамчиком та Головою Канцелярії Прем’єр-Міністра Міхалом Дворчиком, а також дякуємо за підтримку в реалізації проекту «Відкритий кордон», – прокоментував Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков. Що було зроблено в рамках оновлення? - оновлено смуги руху для легковиків та вантажівок; - модернізовано павільйони для митного та паспортного контролю; - розширено під’їзну трасу (А-4) біля пункту пропуску; - ведено новий автобусний термінал, здатний пропускати від 30 автобусів. Роботи з оновлення були проведені в рамках ініційованого президентами України та Польщі та погодженого урядами двох держав проекту «Відкритий кордон». Нагадаємо, 20 червня в рамках проекту «Відкритий кордон» було відкрито рух оновленим пунктом пропуску «Краківець – Корчова».
В рамках першого етапу модернізації на пункті було збільшено кількість смуг для вантажівок з 4-ти до 10-ти та створено додаткові павільйони для митного та паспортного контролю.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі гамір,
Здавалось би, все просто,
Та більше на це не сподівайсь,
Бо тут кожен крок -
Шанс на багатство чи бідність.

- Fin.Org.UA

Новини

10:24 - Колонка Первін Дадашової та Романа Солтисяка “Чи присутній ефект фіскального витіснення в українській економіці?”
10:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Ціна нафти знову перевищила $100 за барель
08:30 - Як правильно реінтегрувати ветеранів
08:00 - Чечоткін, Rozetka: "Після зустрічі з Зеленським 23 лютого 2022 року я з круглими очима за кермом рятував дітей"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:35 - "Висновки зроблено": Гороховський вибачився за скандал з фото клієнтки monobank
21:55 - Заступника голови Ощадбанку відсторонили від частини обов'язків через оголошену підозру
21:00 - Новини 11 березня: новий рейтинг Forbes, скандал з Гороховським
20:55 - В Києві викрили схему незаконного ввезення товарів з Китаю на мільйони гривень
20:30 - "Креді Агріколь" купує банк "Львів"
20:18 - Комісією завершено відбір кандидатів на посади членів наглядових рад підприємств ПЕК
20:02 - Поглинання між нафтовими компаніями другий рік поспіль були незначними
19:40 - Київ витратить 65 мільйонів на оздоблення парку та мосту на Оболоні
19:20 - 12 березня по всій Україні графіки відключень світла діятимуть ввечері
19:00 - Анатолій Куцевол ознайомив Президентку Бундестагу Німеччини з наслідками російських атак на одну зі столичних ТЕЦ
18:51 - Мінцифра повідомила, як планує змінити ринок азартних ігор
18:45 - Надходження військового збору зросли на третину: які регіони сплатили найбільше
18:27 - московія через тиск на бюджет шукає, які витрати сокротити – Reuters
18:15 - Banks Have Sufficient Foreign Cash Holdings: Results of Cash Supply Transactions
18:15 - Запас валюти в касах банків є достатнім – результати операцій з підкріплення кас банків
18:10 - НБУ просить Гороховського пояснень щодо опублікованого фото клієнтки monobank
18:04 - Зеленський: Україна повинна повідомити ЄС про дату можливого відновлення нафтопроводу "Дружба"
17:50 - Олександр Краснолуцький: Схема зелених інвестицій — дієвий інструмент практичної кліматичної співпраці між Україною та Іспанією
17:50 - 14 кандидатів на посаду голови АРМА пройшли тестування на знання законодавства
17:49 - Азербайджан хоче збільшити поставки газу до Євросоюзу
17:37 - У лютому загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на вісім компаній
17:34 - Управління з питань управління відходами


Більше новин