Перший заступник Міністра освіти і науки ознайомився із готовністю тернопільських закладів освіти до нового навчального року

16.08.2022 19:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перший заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко з робочою поїздкою перебуває в Тернопільській області, де ознайомився зі станом підготовки закладів освіти до початку нового навчального року, відвідавши місцеві школи, профтех та заклад вищої освіти і укриття у них. Також за участю Андрія Вітренка, начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша, представників ДСНС, Нацполіції, а також голів об’єднаних територіальних громад області відбулася нарада щодо готовності закладів освіти до нового навчального року. Станом на 16 серпня 2022 року комісії обстежили 100% укриттів – захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів.
Серед них 615 споруд повністю готові до використання, інші потребують усунення деяких недоліків, після чого їх повторно перевірять. За словами директорки департаменту освіти і науки Ольги Хоми, цьогоріч навчальні заклади розпочнуть роботу за графіком – 1 вересня.
Навчання планується як в очній, так і в дистанційній формах.
Також можливий варіант змішаного навчання. Перший заступник Міністра освіти і науки наголосив на тому, що школи мають розпочати навчання офлайн у виключно безпечних умовах. Під час засідання начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш дав пораду керівникам закладів освіти провести перші батьківські збори в укриттях шкіл. «Батьки повинні переконатися у тому, що їхні діти будуть перебувати в комфортних і, найголовніше, безпечних умовах у випадку повітряної тривоги», – зазначив Володимир Труш. Нагадаємо, у Полтаві за участю Держсекретаря МОН проведено нараду щодо готовності області до початку нового навчального року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми
15:44 - Інфляція в Україні прискорилася до 8,6%: найвищий рівень цього року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.05.2026
15:20 - Гетманцев просить м'якшення: депутат пропонує не так жорстко перевіряти топчиновників
15:16 - Рівненського посадовця за харар засуджено до 9 років позбавлення волі
15:09 - ОККО планує побудувати вітроелектростанцію на Львівщині: тривають обговорення
14:55 - На Хмельниччині та Одещині з'являться нові індустріальні парки
14:42 - У Міненерго розповіли про квітневі надходження на підтримку енергетики
14:38 - Державна податкова служба запустила новий інтерактивний дашборд Аналітика РРО/ПРРО в Україні
14:22 - У московії кожен п'ятий банк став збитковим: максимальний показник з 2022 року
14:07 - Екскерівник "Харківзеленбуду" приховав майно на 4,3 мільйона гривень
14:00 - Для виплат аварійним бригадам виділили з резервного фонду держбюджету понад 263 мільйони
13:54 - Самостійне виявлення платником заниження суми податкового зобов’язання: нарахування пені
13:53 - Користувач втратив (пошкодив) особистий ключ КЕП чи печатки або забув пароль до нього: які дії?
13:52 - Одноразові електронні сигарети підлягають маркуванню МАП
13:50 - З якої дати починається перебіг 1095-денного строку давності, після спливу якого податковий борг може бути визнаний безнадійним?
13:48 - Чи відновлено перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи?
13:47 - Порядок та терміни продовження строків проведення перевірок та зупинення розпочатої перевірки
13:45 - Чи мають право ФОПи отримувати кошти від своєї підприємницької діяльності на рахунки відкриті в іноземних банках?
13:44 - Про термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:43 - Яким чином проводяться розрахунки на АЗС у разі виходу з ладу спеціалізованого РРО для АЗС або відключення електроенергії?
13:41 - Фінансова звітність за міжнародними стандартами: які форми платники податку на прибуток подають за квартал, півріччя, три квартали, рік?
13:40 - До уваги ФОПів – платників єдиного податку першої та другої груп!
13:38 - Про терміни зберігання контролюючими органами поданої податкової звітності в облікових справах платника
13:37 - Єдиний рахунок: коли та за якою формою платником визначається напрям використання сплачених коштів
13:36 - Організація роботи щодо надання послуг платникам податків в ЦОПах Дніпропетровщини
13:36 - У Вінниці запрацював новий завод фарбувальних камер: має амбітні плани
13:35 - Трансфертне ціноутворення: результати діяльності податківців Дніпропетровщини
13:33 - Облік платників, подання звітності, реєстрація РРО/ПРРО та надання послуг фахівцями податкової служби Дніпропетровщини: підсумки січня – квітня
13:33 - Облік платників, подання звітності, реєстрація РРО/ПРРО та надання послуг фахівцями податкової служби Дніпропетровщини: підсумки січня – квітня


Більше новин