Євгеній Єнін: Піротехніки ДСНС виявили та знешкодили понад 180 тисяч вибухонебезпечних предметів з початку війни

15.08.2022 20:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Піротехніками ДСНС обстежено територію площею понад 68 тисяч гектарів.
Робота з розмінування території України триває.
 Про це сьогодні, 15 серпня, повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін в ефірі всеукраїнського телемарафону #UАразом. «Одна п’ята території України забруднена мінами, снарядами, авіаційними бомбами, які не розірвалися.
Від початку війни піротехнічні підрозділи ДСНС виявили, вилучили та знешкодили понад 180 тисяч вибухонебезпечних предметів і обстежено територію площею понад 68 тисяч гектарів.
Робота з розмінування не припаяється ні на мить, результат роботи піротехніків ДСНС за тиждень складає близько 500 гектарів.
При цьому триває робота на деокупованих територіях, щоб зробити життя наших громадян більш безпечним.
Наприклад, бої у Київській області тривали близько місяця, а піротехніки вже близько п’яти місяців очищують ці території від вибухонебезпечних предметів.
В Київській області досі знешкоджують близько однієї тисячі вибухонебезпечних предметів за добу.
А всього за цей час там знешкодили понад 60 тисяч боєприпасів і робота ще триває», - сказав Євгеній Єнін.  Перший заступник очільника МВС наголосив, що російські війська продовжують обстрілювати населені пункти України, влучаючи, переважно, в цивільні об’єкти та житлові квартали.  «За минулу добу поліція зареєструвала 41 обстріл населених пунктів.
Під прицілом лишається і Дніпропетровщина, там пошкоджено близько десяти багатоквартирних та приватних будинків.
Подібна ситуація з обстрілами цивільних інфраструктури зафіксована на Донеччині, Запоріжжі, Кіровоградщині.
Так само під обстрілами – Сумщина, Харківщина, Миколаївщина, Одещина.
І в результаті таких обстрілів ми щодоби фіксуємо десятки жертв та травмованих в тому числі серед цивільного населення», - зазначив Євгеній Єнін.  За його словами, фактично жоден ракетний чи артилерійський обстріл не відбувався без того, щоб не бути «підсвіченим» агентурним шляхом.  «Зазвичай ці люди працюють за невеликі гроші або співпрацюють з ворогом з ідеологічних питань.
Поліція всіх областей орієнтована на відпрацювання профілактичних заходів – особлива увага тим областям, на території яких йдуть бойові дії.
Але активна робота ведеться і на Київщині, і в західних областях.
І результатом цих відпрацювань є сотні людей, яких ми аргументовано підозрюємо в проведенні диверсійно-підривної діяльності проти України», - сказав Євгеній Єнін.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options
Speculating on the price
Risky but rewards

- Fin.Org.UA

Новини

11:16 - Міноборони московія заявило, що готується до масованих обстрілів української енергетики
10:00 - На Миколаївщині росіяни атакували склад харчової промисловості, виникла пожежа – ОВА
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - московія продовжила заборону експорту дизеля після рекордних ударів по НПЗ
17:00 - Європу втратив, на Китай сподівається: прибуток "Газпрому" впав на 12%
16:00 - Економічний зашморг затягується: Іран втратив третину зовнішньої торгівлі
15:09 - 29 серпня — День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави
15:09 - 9 серпня — День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави
14:50 - "Мало що змінилося": іранські торговці знайшли шлях кріз блокаду США
13:40 - Удар московія знищив склад магазину товарів для ремонту на Київщині
13:00 - Смартфон, який розгортається в робочий простір: день фінансиста з Galaxy Fold8 і Fold8 Ultra
12:25 - московії бракує третини бензину після ударів по НПЗ
11:10 - Понад 300 тисяч абонентів без світла: московія вдарила по енергетиці Миколаївщини
10:00 - Трамп оголосив про укладення "найбільшої в історії" нафтової угоди з Венесуелою
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 29.08.2026
06:00 - Бізнес після окупації: як ветеран перезапустив пасіку і відкрив виробництво вуликів
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:14 - АТБ обмежила продаж частини товарів до шести одиниць в одні руки
20:00 - Новини 28 серпня: атаки московія по бізнесу
19:42 - НЕК «Укренерго» розпочала операцію з управління боргом за облігаціями сталого розвитку на суму 825 млн дол. США, - Денис Шмигаль 
19:38 - ЗМІ: хакери вимагають у Берліна викуп після кібератаки на урядові відомства
19:10 - "Укренерго" почала реструктуризацію боргу за "зеленими" облігаціями
18:32 - Біткойн опустився нижче 80 000 доларів
17:56 - Обсяги перероблення нафти у московія тримаються на двадцятирічному мінімумі
17:15 - Американська Chevron близько до угоди про розширення бізнесу у Венесуелі
17:00 - Дніпропетровській та Кіровоградській областям присвячені нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом"
16:50 - "Той день": Ajax Systems захищає експонати нової виставки Ukraine WOW
16:42 - Ворог зруйнував гіпермаркет Fozzy Group у Вишневому
16:17 - московіяни вдарили по промисловості Сум


Більше новин