15 серпня: Ситуація у соціальній сфері

15.08.2022 18:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Головне: МОЗ та Єврокомісія евакуювали групу українців на лікування до клінік Данії.
Завдяки співпраці між Міністерством охорони здоров"я України та Європейською комісією здійснено медичну евакуацію ще однієї групи пацієнтів.
Зокрема, вдалося евакуювати 11 наших громадян на спеціалізоване лікування до клінік Данії. На платформі Дія.
Цифрова освіта вийшов третій серіал, створений в межах ініціативи першої леді України Олена Зеленська із впровадження Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
Новий курс присвячений актуальній темі — допомозі та самодопомозі при посттравматичному стресовому розладі.
Переглянувши його, ви дізнаєтесь: як розпізнати перші симптоми цього стану та позбутися них, як відновити свої ресурси та позбавитись почуття провини, як позбавитись важких спогадів та повернутися до активного життя. За підтримки МОН та Юнісеф «Освіторія» розпочинає навчання із впровадження реформи НУШ у середній освіті.
Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запускає безкоштовне навчання із впровадження реформи НУШ для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи.
Курс «НУШ: базова середня освіта» створено спільно з 25-ма провідними освітянами та експертами, щоб надати вчителям середньої школи необхідні знання та навички викладання відповідно до реформи НУШ.
За підтримки МОН та ЮНІСЕФ «Освіторія» додатково проводитиме офлайн-навчання для вчителів, які бажають стати сертифікованими регіональними тренерами НУШ для базової середньої освіти. - У Житомирській лікарні вже працює новітнє кардіологічне відділення.
На базі Житомирської лікарні №1 вже цього літа почало функціонувати довгоочікуване відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії.
Запустити його вдалося завдяки закупівлі Міністерством охорони здоров’я України сучасного ангіографа.
Раніше у Житомирській лікарні, яка цілодобово надає спеціалізовану багатопрофільну медичну допомогу, не було відділення такого профілю.
Тепер завдяки новітньому обладнанню в новій спеціалізованій рентгенопераційній лікарі зможуть проводити понад 600 мініінвазивних оперативних втручань на рік та рятувати пацієнтів. - Станом на 15 серпня 2022 року для вступу до закладів ФПО та ЗВО створено і активовано понад 373 тис.
електронних кабінетів.
Подано майже 539 тис.
електронних заяв.
На основі базової середньої освіти подано майже 143 тис.
електронних заяв.
На основі повної загальної середньої освіти надійшло 340 тис.
електронних заяв від вступників.
Для здобуття вищої освіти вступники на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста подали майже 56 тис.
електронних заяв.
1 серпня 2022 року розпочато реєстрацію електронних кабінетів для вступу до магістратури.
Нині зареєстровано 79,4 тис.
електронних кабінетів.
Подання заяв розпочнеться 16 серпня 2022 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices rising
Investors feeling hopeful
Bull market prevails

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - За рік прибуток виробників алкоголю й тютюну зріс на 49% – дослідження
11:25 - Шахед влучив у склад із книжками українських видавців: відправлень не буде
11:23 - Корупція на закупівлі програм для Мінсоцполітики: слідство завершено
10:54 - Про безбар’єрність податкових послуг: інтерв'ю в Павлоградській ДПІ для журналістів КП «Павлоградська телерадіокомпанія»
10:52 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – розповіли під час пресконференції
10:50 - Інтерв’ю для Павлоградської телерадіокомпанії стосовно права громадян на податкову знижку
10:50 - московія знищила завод горілки "Хортиця"
10:40 - В УЗ розповіли, скільки ще триватимуть затримки поїздів від обстрілів
10:36 - Київстар надає пакет підтримки своїм абонентам у Непалі
10:15 - Удари московія знеструмили споживачів у чотирьох областях
09:40 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 28 серпня
09:40 - Нафта відреагувала на новини, що Трамп не зацікавлений в угоді з Іраном
09:05 - московія атакувала склад "Нової пошти" під Києвом: під час гасіння пожежі були повторні удари
08:30 - Кейс GoldenPeaks у Польщі: що варто врахувати українським енергетичним компаніям
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.08.2026
06:00 - "Люблю заробляти гроші красиво". Як докторка філософії опанувала виноробство
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:20 - Через заставу за Галущенка НБУ почав перевіряти інші банки
20:00 - Удосконалено порядок здійснення виїзних перевірок та застосування заходів впливу на платіжному ринку та ринку небанківських фінансових послуг
20:00 - Новини 27 серпня: удари московія по складах, в Кремлі "затягнули паски"
19:50 - "Грошей немає": московитський уряд перейшов у режим жорсткої економії
19:20 - Нафтові потоки через Ормуз відновилися до половини довоєнного рівня
18:50 - "Руйнування – як у Другу світову": Метінвест оцінив наслідки ударів по Запоріжсталі
18:20 - московія вдарила по складу Коло: мережа попередила про затримки поставок
17:50 - Після Полтавщини – Київщина: московія знищила ще один склад Аврори
17:20 - Супермаркети можуть залишити виробників без оплати за знищені Росією товари
16:52 - За координації Міненерго Павлоград на Дніпропетровщині отримав два потужні генератори
16:50 - Ексочільницю банківського нагляду НБУ призначили до ради "Сенс банку"
16:30 - Як стати фаховим управлінцем в галузі надрокористування
16:28 - Результати контролю у сфері закупівель за січень-липень 2026 року


Більше новин