Держсекретар МОН оглянув укриття закладів освіти Полтавської області

15.08.2022 18:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Захарін відвідав заклади освіти Полтавської області: загальноосвітню школу, дошкільний навчальний заклад, ліцей, Національний університет «Полтавська політехніка» та Полтавський національний педагогічний університет імені В.
Г.
Короленка. Держсекретар МОН оцінив стан підготовки закладів до нового навчального року, зокрема їхній рівень безпеки для проведення освітнього процесу.
Сергій Захарін ретельно оглянув стан та облаштування укриттів, а також їхню спроможність використання за призначенням. Держсекретар МОН, перебуваючи у Національному університеті «Полтавська політехніка», взяв участь у засіданні ректорату, під час якого керівники самостійних структурних підрозділів доповіли про повну готовність закладу освіти надавати освітні послуги в очному режимі.
Очікується, що більшість студентів відвідуватимуть заняття в режимі офлайн. В укриттях Полтавського національного педагогічного університету імені В.
Г.
Короленка облаштовано кілька лекційних аудиторій, в яких можливе проведення повноцінних занять.
Також створюються навчально-методичні матеріали для підвищення кваліфікації педагогів з питань організації безпечного освітнього середовища. «В офлайн-режимі розпочнеться навчання лише там, де дозволяє безпекова ситуація, а також створено належні безпекові умови.
Наявність укриттів, які були обстежені спеціальними комісіями і отримали відповідні акти, є обов’язковою умовою для організації навчання очно.
В той же час громадяни мають право здобувати освіту в різних формах.
Батьки та здобувачі освіти можуть особисто оглянути сховища та переконатися у вжитих заходах безпеки.
Важливо, щоб діти і молодь здобували якісні освітні послуги в безпечних умовах, щоб якнайбільше здобувачів освіти були охоплені навчанням», – зазначив Сергій Захарін. Під час перебування у закладах освіти Державний секретар МОН дав відповіді на запитання щодо організації підготовки до нового навчального року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ринки,
Де золото, де нафта –
Звичайні зміни.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 29 червня: повернення графіків відключень, підозра Тищенку та застава Галущенка
20:50 - Ірак тисне на ОПЕК заради більшої квоти після втрат від війни
20:25 - Москва перекинула новий газовоз на підсанкційний арктичний проєкт
19:55 - ЄС може зайти в зиму з найнижчими запасами газу за 15 років
19:25 - Спека змусила Францію знизити потужність атомних станцій
18:52 - Відключення світла повертають: графіки 30 червня діятимуть по всій Україні
18:42 - Продаж пального обмежили ще у одному російському регіоні
18:30 - Якість повітря на Київщині перебуває в межах норми
18:25 - "Щире каяття" з донатом на ЗСУ: посадовець КМДА визнав вину у справі про 1,2 мільйона
18:05 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до додаткового переліку товарів, що належать виключно до продукції переробної промисловості, до яких встановлюються вимоги щодо їх ступеня локалізації виробництва»
18:05 - Мінрозвитку визначило 30 пріоритетних інвестпроєктів
17:56 - Форма інформація про суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 30 червня
17:52 - Наказ Мінекономіки від 16.06.2026 № 6782 «Про затвердження форми інформації про суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом»
17:33 - "Укрпошта" зменшує тарифи на доставку в село
17:30 - Понад 340 млн євро для бізнесу та громад: як UGB (Укргазбанк) допомагає відновлювати Україну
17:15 - Ощадбанк попередив про перебої в сервісах через спеку й проблеми зі світлом
17:00 - Куди вкладати кошти залежно від суми
16:49 - Комісія ухвалила 78 рішень щодо розвитку ринку капіталу та вдосконалення регулювання
16:47 - Хабар за "кришування" кол-центру: депутату Тищенку вручили підозру
16:40 - Матчі групової стадії ЧС-2026 відвідали понад 4,6 мільйона фанатів – FIFA
16:30 - єОселя: за тиждень 152 українські родини отримали кредити на житло
16:25 - До кінця року держава буде винна банкам 10 мільярдів гривень компенсацій – НБУ
15:56 - Лист очікувань власника державної установи «Професійні закупівлі» на 2026 рік (зміни) від 26.06.2026 № 2803-06/58814-08
15:48 - Посадовця митниці підозрюють у розтраті бюджету на реконструкції митного поста
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.06.2026
15:25 - Тендерні оборудки: посадовцю комунального підприємства Києва вручили підозру
15:20 - Спека повертає графіки: в очікуванні відключень українців знову просять економити електрику
15:10 - За Галущенка внесли заставу


Більше новин