Уряд дав старт передачі меліоративних систем від Міндовкілля до сфери управління Мінагрополітики

15.08.2022 18:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд дав старт передачі меліоративних систем від Міндовкілля до сфери управління Мінагрополітики.
Відповідне рішення Кабінет Міністрів України схвалив на своєму засіданні.  Мова йде про початок передачі меліоративних систем Держводагентства до сфери управління Державного агентства меліорації та рибного господарства. Своїм рішенням Уряд розпочав практичну реалізацію по розділенню функцій управління інфраструктурою водного господарства та водними ресурсами між Мінагрополітики та Міндовкілля. Це дозволить Мінагрополітики нарешті розпочати реформи у сфері меліорації та модернізації меліоративної мережі країни, підвищення її енергоефективності та потенціалу.
Адже наразі стан гідротехнічної інфраструктури в Україні не дозволяє зрошенню розвиватися.
А від цього напряму залежить не лише продовольча безпека країни, а й ощадливе використання природних ресурсів. Відтепер Держрибагентство зможе працювати у напрямку: - відновлення та збільшення площ зрошуваних земель; - залучення інвестицій у реконструкцію та будівництво меліоративних систем; - стимулювання водокористувачів щодо створення організацій водокористувачів та державних операторів меліоративних систем; - побудови ефективної політики тарифоутворення на послуги зі зрошення та дренажу; - створення програм державної підтримки розвитку меліорації. До кінця 2022 року Мінагрополітики спільно із Міндовкілля планують повною мірою завершити реалізацію схваленого Урядом торік рішення «Деякі питання розподілу окремих повноважень центральних органів виконавчої влади у сфері меліорації земель» передавши всю наявну державну меліоративну інфраструктуру до Державного агентства меліорації та рибного господарства.

Додати коментар

Користувач:
email:





Інвестиції
Потребують дбайливості,
Серйозності й розуму.

- Fin.Org.UA

Новини

14:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:40 - Найбільший виробник дронів у світі майже заборонив дрони у своїй країні
12:33 - Найбільший московитський автозавод призупинить виробництво
12:20 - Огірки дешевшають, томати – стрімко зросли в ціні: скільки коштують ці овочі
11:58 - Не дайте себе ошукати: НКЦПФР виявила чергові SCAM-проєкти
11:53 - Чи мають право юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи здійснювати бартерні операції?
11:52 - До уваги податкових агентів!
11:50 - Щодо підстав для відмови в реєстрації акцизної накладної суб’єкта господарювання, який реалізує пальне
11:50 - Комітет Ради підтримав один із податкових законопроєктів для кредиту МВФ
11:48 - Резидент Дія Сіті: особливості статусу
11:45 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала протягом останніх 12 місяців дохід понад 1 000 000 грн: чи реєструватися платником ПДВ?
11:43 - Щодо критерію економічної пов’язаності
11:43 - Українські банки наростили доходи: хто найбільше
11:41 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:40 - Порядок і термін реєстрації ПРРО
11:38 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:36 - Деклараційна кампанія 2026: коли виникає обов’язок задекларувати доходи
11:35 - Українці збільшили попит на вживані авто з-за кордону: які моделі найпопулярніші
11:30 - У березні до Фонду підтримки енергетики надійшло 3,2 млн євро
11:26 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
11:24 - Надходження плати за землю від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 116,3 млн гривень
11:22 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 9,4 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
11:21 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
11:19 - Доступ до публічної інформації: фахівцями податкової служби Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 71 запит
11:18 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:17 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:16 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
11:14 - Як отримати статус неприбуткової організації та не сплачувати податок на прибуток
11:01 - В Україні зросли продажі традиційних авто: найпопулярніші моделі березня
11:00 - Уряд виділив 298,8 млн грн на відновлення доріг у Харківської області


Більше новин