Участь Міністерства економіки України у засіданні Уряду 05 серпня 2022 року

15.08.2022 16:00 | Міністерство економіки України

схвалено:
проект Закону України “Про особливості утворення акціонерного товариства  “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” (реєстр. № 7650 від 09.08.2022); проект Указу Президента України “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2022 року “Про примусове вилучення в Україні об’єктів права власності російської Федерації та її резидентів”, доручивши Секретаріату Кабінету Міністрів разом з Мінекономіки доопрацювати та оформити його відповідно до регламентних вимог; проект Указу Президента України “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України”, прийнято:
постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 863 “Про затвердження Порядку сплати рекламодавцями до державного бюджету штрафів за порушення вимог Закону України “Про рекламу” щодо реклами послуг із працевлаштування”; постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 877 “Про внесення змін до Порядку надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств”; постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738”; розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 686-р “Про передачу окремого індивідуально визначеного майна у власність Старосілецької сільської територіальної громади”;  розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 689-р “Про внесення змін до фінансового плану державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” на 2022 рік”; розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 692-р “Про передачу окремого індивідуально визначеного майна у власність Татарбунарської міської територіальної громади”;  розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 694-р “Про погодження кандидатури Маракуліна В. Ю. на посаду директора товариства з обмеженою відповідальністю “Луцький ремонтний завод “Мотор”; розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 695-р “Про погодження кандидатури Турінського О. Ф. на посаду директора товариства з обмеженою відповідальністю “Шепетівський ремонтний завод”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Держава і гроші,
Ринок кришталевий замок
Вільна історія

- Fin.Org.UA

Новини

19:11 - В Україні 7 лютого графіки відключення світла діятимуть цілодобово
18:55 - В Україні поменшало пропозицій на ринку оренди житла: що з цінами
18:25 - В Україні ціни на новобудови та вторинку зростають, проте не стрімко
18:24 - МАГАТЕ про посилення стійкості АЕС України: необхідні масштабні ремонти
17:50 - Ворог вчетверте за лютий атакував Херсонську ТЕЦ
17:44 - Енергетика, фінанси, торгівля: Фон дер Ляєн презентувала 20-й пакет санкцій ЄС проти московія
17:30 - Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо продажу АРМА землі Льовочкіну
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 9 лютого
17:15 - "Укрзалізниця" запустила новий потяг Харків – Суми: який графік руху
17:00 - НАЗК перевірило Чернівецьку міськраду: які порушення
16:55 - Ситуація на ринку праці поліпшилася, а мігрантів стало менше – НБУ
16:45 - Уряд спростив процедуру встановлення сонячних електростанцій: які практичні зміни
16:37 - В НБУ спрогнозували, коли біженці почнуть повертатися в Україну
16:25 - Мінрозвитку розповіло, скільки комунальників отримають доплати
16:19 - Південноєвропейські країни хочуть замінити московитський газ американським – Reuters
16:05 - Житло в Києві: скільки коштує оренда в різних районах міста
15:58 - НБУ припускає зростання цін на електроенергію для населення після опалювального сезону
15:53 - Доплати тим, хто ліквідує наслідки обстрілів: у "Дії" стартував прийом заявок
15:50 - Інфляція в Україні продовжить знижуватися – НБУ
15:47 - Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту або припинення трудового договору: надання до органів ДПС
15:45 - Про включення до доходу юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи курсових різниць від перерахунку іноземної валюти
15:44 - Особливості подання Розрахунку та додатку 4ДФ до Розрахунку за відокремлений підрозділ
15:37 - Податковий календар на 09 лютого 2026 року
15:34 - Російські інвестбанкіри прогнозують чергу з компаній, які проситимуть грошей в уряду московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.02.2026
15:28 - Яка нерухомість відноситься до об’єктів нежитлової нерухомості?
15:19 - Дніпропетровщина: з початку роботи Офіс податкових консультантів продемонстрував значний попит на послуги
15:17 - Надходження до держбюджету податку на прибуток від платників Дніпропетровщини
15:15 - Дніпропетровщина: у січні поточного року до місцевих бюджетів від платників надійшло понад 2,0 млрд грн ПДФО
15:15 - Стало відомо, коли будуть вимикати світло для Дніпровського та Дарницького районів Києва


Більше новин