Минэкономики создало штаб для решения неотложных экономических вопросов

14.08.2022 10:15 | Укррудпром

Минэкономики создало штаб для решения неотложных экономических вопросов 10:00 14 августа 2022 года

Министерство экономики по инициативе Президента Украины создало Экономический штаб для решения неотложных экономических вопросов. Об этом сообщила первый вице-премьер-министр — министр экономики Юлия Свириденко на своей странице в Facebook.

“Уже многое сказано и написано о необходимости создания интеллектуального центра для решения насущных экономических вопросов. А их сейчас много. Очень. Поэтому, по инициативе Президента Украины на базе Минэкономики, мы создали Экономический штаб, куда пригласили топ-экспертов разных отраслей. Штаб я буду возглавлять и модерировать лично”, — пишет первый вице-премьер-министр.

11 августа 2022 года состоялся первый онлайн-борд, на котором обсудили и взяли в работу первые идеи, среди которых:

бронирование и загранкомандировки сотрудников коммерческих предприятий; ускорение движения товаров на таможне для увеличения физических объемов экспорта; стимулирование аграрного бизнеса в условиях нестабильности из-за военных рисков; страхование военных рисков для повышения деловой активности; рабочие места для людей, потерявших работу из-за войны.

“Все это уже взято за работу Министерством экономики. А помогать в этом нашим специалистам своими наработками будут те же эксперты. Я лично и вся наша команда очень благодарна им за это”, — добавила она.

Через неделю планируется встреча для обнародования результатов работы и создания новых идей и возможностей их реализации. Встречи Экономического штаба планируется проводить каждую неделю. “Экономический штаб создан не для разговоров, а для действий. Прежде всего для оперативного решения тактически-экономических вызовов в воюющей стране. И первые результаты будут уже скоро. Но и стратегические вопросы будут подниматься, их основа будет закладываться уже сейчас. Потому что скоро придет время победного мира — время восстановления страны. И фундамент для этого уже должен создаваться”, — резюмировала Юлия Свириденко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks up and down swing,
Money flows in and out quick,
Market chaos reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

13:23 - Пам’ятка для громадян: сплачуйте податки правильно!
13:22 - Чи відносяться виробники сидру до малих виробництв виноробної продукції?
13:21 - Переваги електронного листування
13:20 - Щодо права самозайнятих осіб та членів фермерського господарства не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе у період дії воєнного стану
13:19 - До уваги платників податків!
13:17 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
13:15 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
13:14 - Діяльність з вирощування тютюну здійснюється на підставі ліцензії
13:12 - Електронний документообіг забезпечує швидкий, безпечний та прозорий контакт між платниками і податковою
13:11 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
13:09 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення
13:08 - Адміністрування ПДВ, податку на прибуток, єдиного податку, рентної плати, екологічного податку та плати за землю (від юридичних осіб): підсумки роботи податківців Дніпропетровщини
13:06 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
13:06 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:35 - "Укрзалізниця" запускає продаж усіх приміських квитків у застосунку
12:31 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
12:29 - У податковій службі Дніпропетровщини на обліку знаходиться понад 293 тисячі платників єдиного внеску
12:28 - Тижневі результати взаємодії податківців Дніпропетровщини з платниками податків
12:27 - Таблиця даних платника ПДВ – один з ключових інструментів безумовної реєстрації податкових накладних
12:25 - Надходження єдиного внеску перевищили 238 млрд грн з початку року
12:22 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
12:19 - Одна з найбільших у світі компаній з дослідження споживчого ринку піде з московії
12:00 - Звітуємо про прогрес у реалізації Стратегії розвитку фінансового сектору України у 2025 році
11:39 - В Україні попит на електромобілі за місяць зріс у 1,5 раза: популярні моделі квітня
11:35 - Світові ціни на м’ясо досягли історичного максимуму: причини
11:20 - московіяни знизили прогноз зростання ВВП майже до 0 і очікують на більшу інфляцію
11:06 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 46 млрд грн
10:55 - Ціни на нафту знову зросли через можливу ескалацію на Близькому Сході
10:30 - США вдарили санкціями по поставках іранської нафти до Китаю напередодні візиту Трампа
10:10 - Через обстріли росіян, у п’яти областях нові знеструмлення


Більше новин