Вадим Гутцайт: ВАДА підтвердила повну відповідність нового антидопінгового законодавства України Всесвітньому антидопінговому кодексу

13.08.2022 17:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Нове антидопінгове законодавство України повністю відповідає Всесвітньому антидопінговому кодексу.
Це офіційний висновок Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА).
Про це у Facebook повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. Мінмолодьспорту отримало підтвердження від керівника департаменту відповідності ВАДА Еміліано Сімонеллі про те, що прийняті нещодавно Закони України «Про антидопінгову діяльність у спорті» та «Про внесення зміни до статті 52 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю» цілком відповідають міжнародному антидопінговому законодавству, зокрема положенням Всесвітнього антидопінгового кодексу. ВАДА надаватиме експертну допомогу для імплементації ухвалених законів. «Наша кінцева мета — повне виконання міжнародних зобов’язань, розбудова дієвого національного механізму боротьби з допінгом, захист чесного спорту.
російська війна не завадить нам продовжувати реформи та наближати Україну до повноправного членства в ЄС, у тому числі у галузі фізичної культури і спорту», — написав Вадим Гутцайт. У своєму листі на адресу Міністра молоді та спорту президент ВАДА Вітольд Банька подякував українській стороні за підтримку чистого спорту та впровадження антидопінгового законодавства, незважаючи на розпочату росією війну. «Я хотів би знову підтвердити, що я рішуче засуджую неспровоковану агресію росії проти України та залишаюсь солідарним з українським народом та атлетами», — йдеться у листі Вітольда Баньки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money, a fickle friend,
Worshiped, chased, gained, lost, then
Found and lost again.

- Fin.Org.UA

Новини

18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:00 - Денис Башлик: Ми проєктуємо в ДАР цифрові сервіси так, щоб вони були зрозумілими та зручними у щоденній роботі фермера
17:00 - Китай готується імпортувати раніше заборонені чипи Nvidia
16:30 - Встигніть приватизувати квартири
16:25 - На Київщині викрили канал збуту електроніки компанії в московія, яка співпрацює з держструктурами
16:20 - ДТЕК повернув "Енергоатому" 164 мільйона гривень як добровільну компенсацію
16:13 - Польща надала Києву 130 генераторів: Кличко розповів деталі
16:02 - Після реформи пенсіонерам не платитимуть менше 6 тисяч – Улютін
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - Денис Шмигаль: Незалежність від російських енергоресурсів - це насамперед про безпечну та сильну Європу
15:43 - Компанія Henkel збільшила фінансування гуманітарних зимових проєктів в Україні до 200 тисяч євро
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
15:30 - Найпопулярніша сільгосптехніка: скільки коштують трактори, комбайни, сівалки в Україні
15:24 - У Києві понад 1200 багатоповерхівок без тепла – Зеленський


Більше новин