Портфельне страхування передекспортного фінансування від ЕКА вже підтримало експорту на 188 мільйона гривень

13.08.2022 14:30 | Міністерство економіки України

Контракти на суму 188 мільйонів гривень підтримало Експортно-кредитне агентство з початку дії програми портфельного страхування передекспортного фінансування.
Загалом банки-партнери програми погодили 18 заявок , які передбачають надання коштів українським підприємцям на постачання продукції міжнародним покупцям. Кредитні кошти отримають виробники гофрованого паперу та картону, смаженого насіння соняшника, гумової продукції, меблів, твердопаливних котлів.
Наразі банки, які здійснюють експортне кредитування за підтримки ЕКА, опрацьовують 20 заявок від постачальників на суму 88,1 мільйона гривень. 
“Експортна галузь України чи не найбільше постраждала внаслідок повномасштабної війни, яку розпочала росія. Експортери стикнулися з низкою труднощів, як ускладнення логістики, а також доступу до кредитного фінансування. Тому Уряд перезапустив Експортно-кредитне агентство, щоб забезпечити для українських виробників можливість отримати кошти і здійснити постачання товарів за кордон. Наразі експортери мають змогу взяти в кредит до 20 млн грн за вигідною відсотковою ставкою по програмі “5-7-9%”. Щоб стимулювати банки до укладання таких кредитних угод, держава гарантує повернення 85% коштів, якщо виробник не виконує кредитні зобов’язання. Таким чином, підтримуємо експорт української продукції та забезпечуємо валютні надходження до країни”, – зазначив заступник Міністра економіки – Торговий представник України Тарас Качка.
Наразі кредити під страхування ЕКА українські підприємці можуть оформити в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та АТ «Укрексімбанк». Також невдовзі таку послугу надаватиме АТ “Таскомбанк”. 
Експортери можуть подати заявку на отримання кредитування через портал Дія.Бізнес.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money is flowing
The market is unpredictable
But profits await

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - У Раді розповіли, коли відбудеться об’єднання енергетичних ринків України та ЄС
17:30 - Суд розірвав угоду про ремонт музею у Херсоні на десятки мільйонів
16:50 - московія запускає 5G на частотах, недоступних багатьом росіянам – СЗРУ
15:57 - московіяни пошкодили агропідприємство на Чернігівщині
15:32 - Уряд розширив можливості підтвердження факту зруйнування житла
14:40 - У Запоріжжі московитський БпЛА поцілив у електровоз
14:00 - ОПЕК+ готує четверте підвищення квот на видобуток нафти з моменту закриття Ормузу
13:21 - московіяни двічі атакували шахту на Дніпропетровщині
13:10 - OpenAI готує найбільше оновлення ChatGPT з моменту запуску
12:15 - США хочуть використати заморожені іранські активи для компенсації збитків союзникам у Затоці
11:20 - НАТО "ледь-ледь" перемогло українську команду у симуляції кібервійни
10:18 - московіяни атакували сховище ядерних відходів
10:00 - Щотижневий дайджест
10:00 - московія вдарила по Запоріжжю: один із районів опинився без світла, спалахнула пожежа
06:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.06.2026
18:00 - SpaceX може вийти на біржу гігантом, але залишитися поза S&P 500
17:10 - Закритий Ормуз озолотив танкери. Його відкриття може обвалити ринок
16:05 - Російський завод в Ірландії легально постачає сировину для ВПК московія – FT
15:05 - Один мільярд пінт пива: пивовари чекають рекордні продажі від ЧС
14:50 - Кабінет Міністрів виділив майже 3,5 млрд грн на ремонт та утримання місцевих доріг
14:05 - За тиждень Нацбанк продав 766 мільйон доларів
13:11 - У Єврокомісії наполягають на поступовому скасуванні перевірки на внутрішніх кордонах ЄС
12:30 - Суд зобов'язав компанію доплатити Міноборони за будівництво гуртожитку
11:55 - АРМА продовжує управляти російською часткою у фармдистриб’юторі "Вента"
11:05 - ЄС обіцяє ввести обмеження на шенгенські візи для росіян
10:20 - "Каховка. Велика вода": новий документальний фільм до роковин підриву ГЕС
10:20 - Кабінет Міністрів виділив 2 млрд грн на захист критичної інфраструктури та розвиток розподіленої теплової генерації Києва
10:00 - московіяни на Сумщині атакували поштовий автомобіль та знищили АЗС
21:05 - "Далі треба буде заплатити набагато більше": Uklon купує сервіс самокатів
21:00 - Новини 5 червня: удар московія по заводу дитячого харчування, ліміти на їжу в Криму і перемир'я біля ЗАЕС


Більше новин