Взаємодія між МВС України та Посольством США в Україні сприятиме посиленню безпеки в багатьох регіонах країни, - Денис Монастирський

12.08.2022 23:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні відбулася зустріч Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського з Надзвичайним та Повноважним Послом США в України Бріджит Брінк. У ході зустрічі сторони обговори ситуацію, яка склалася навколо Запорізької АЕС, а також ризики, пов’язані з присутністю військ рф на території станції. Також американську сторону поінформовано про стан впровадження спільних проектів та обговорено можливості започаткування інших проектів міжнародної технічної допомоги.
Зокрема, це стосується і гуманітарного розмінування, і психологічної реабілітації співробітників системи МВС, і підтримки поліції у сфері протидії нарко- та кіберзлочинності. «В умовах сьогодення активна взаємодія між МВС України та Посольством США в Україні дозволить посилити органи та підрозділи системи МВС у відбитті військової агресії росії проти України, а також підтримати співробітників, які постраждали внаслідок такої агресії.
Крім того, вона сприятиме посиленню безпеки в багатьох регіонах країни», - підкреслив Міністр. Посол США в Україні висловила готовність посилити взаємодію в указаних сферах та висловила слова підтримки всім співробітникам системи МВС України, які не зважаючи ні на що продовжують сумлінно виконувати свої завдання із забезпечення безпеки в країні.

Додати коментар

Користувач:
email:





The stock market can be quite a thrill,
But beware, it can also make you ill.
Keep a steady hand, and stay the course,
And you'll be on your way to financial force.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 березня: нафта московія майже по $100, ремонт АЕС, група з відновлення роботи аеропортів
20:50 - Денис Шмигаль представив у Брюсселі ключові уроки функціонування енергосистеми України під час війни
20:45 - Долар іде до найгіршого дня за місяць через падіння цін на нафту
20:20 - московія кинулась заливати нафту в танкери на продаж після послаблення санкцій США
20:05 - Уряд додатково виділить 3 мільярди гривень на ремонт особливих доріг
20:00 - Уряд виділив 3 млрд грн на невідкладний ремонт автомобільних доріг державного значення
19:55 - Словаччина зупинить аварійну енергетичну допомогу Україні: що буде зі світлом
19:40 - Торгівля та ще одна галузь стали лідерами з наповнення бюджету у 2026 році
19:30 - В Україні 17 березня не вимикатимуть світло для населення
19:20 - Мандри до гір: де знайти справжню тишу
19:20 - В Україні створили робочу групу для відновлення роботи аеропортів
19:10 - Денис Шмигаль у Брюсселі закликав партнерів спрямувати 5,4 млрд євро для підтримки енергостійкості України
19:00 - Нові індустріальні парки та робочі місця: Кабмін отримає проєкт розвитку портів
18:43 - Єгипет втратив 10 мільярдів доларів через падіння трафіку у Суецькому каналі
18:40 - У Білому домі заявили, що Іран роками завищував ціни на нафту
18:17 - Догляд за квітами для початківців: прості поради
18:05 - Литва вивільнить свої стратегічні резерви нафти та пального
17:55 - НКЦПФР і ЄБРР працюють над біржовим холдингом із залученням стратегічного інвестора
17:55 - Іран просить Індію звільнити три затримані танкери
17:53 - Фонд часткового гарантування кредитів відібрав небанківські установи для фінансування фермерів
17:50 - Генпідрядника будівництва мостів змусили сплатити державі 109 мільйонів гривень
17:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 17 березня
17:10 - Ажіотаж на паливному ринку України спадає – Свириденко
17:04 - Гірськолижний курорт у Карпатах: спорт і природа в одному місці
17:03 - Молдова відновила імпорт української курятини
17:00 - Майже $100 за барель: ціна на російську нафту в Індії рекордно зросла
16:44 - Skoda Superb 2025: що змінилося у порівнянні з попередньою моделлю
16:39 - Власниця масажного салону стала ключовим постачальником енергії комунальникам Полтавщини – ЗМІ


Більше новин