12 серпня: Ситуація в енергетиці

12.08.2022 18:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Головне: Інвестори підтримали пропозицію НЕК «Укренерго» змінити певні умови «зелених» єврооблігацій сталого розвитку  Україна відновила резервну лінію живлення Запорізької АЕС  Будь-яка потенційна шкода Запорізькій АЕС чи іншим ядерним об’єктам в Україні може призвести до катастрофічних наслідків, – Генсек ООН    Стабільність інфраструктури Електроенергія 12 серпня 2022 року відбулося засідання балансової комісії за підсумками роботи ДП «НАЕК «Енергоатом» у першому півріччі поточного року.
Роботу всіх відокремлених підрозділів компанії оцінили задовільно.
Комісія відзначила, що з початку 2022-го Енергоатом продовжував ефективно реалізовувати свої стратегічні цілі та зберігав лідерські позиції в електроенергетичній галузі держави. Інвестори підтримали пропозицію НЕК «Укренерго» змінити певні умови «зелених» єврооблігацій сталого розвитку, які випустила компанія.
Дата погашення облігацій відкладається на 24 місяці — до 9 листопада 2028 року, а купонні виплати за облігаціями відтерміновуються на 24 місяці, починаючи з дати наступного купонного платежу (листопад 2022 року).
Відсотки за купонною ставкою 6,875% будуть продовжувати нараховуватися на відстрочені купонні платежі.
Водночас «Укренерго» зберігає всі свої зобов’язання, пов’язані з цілями «зеленого» та сталого розвитку.
Цей крок розширює можливості компанії для збереження ліквідності та надає додатковий ресурс для підготовки до наступного опалювального сезону. МАГАТЕ з посиланням на українського ядерного регулятора ДІЯРУ повідомило про відновлення резервної лінії живлення окупованої російськими військами Запорізької АЕС. Кабінет Міністрів України переобрав у повному складі наглядову раду ПрАТ "Укргідроенерго" терміном на один рік.
Кадрові зміни затверджено розпорядженням уряду № 696-р від 15 липня.
Незалежними членами переобрані Стівен Уолш, Валентин Гвоздій, Наталія Микольська та Олег Терлецький, а представниками держави – Василь Шкураков та Віталій Кушніров. За минулу добу відновлено електропостачання близько 12,6 тисячі споживачів, які були знеструмлені через бойові дії: у Дніпропетровській області – 3,8 тисячі, у Донецькій – 3,7 тисячі, у Харківській – 2,6 тисячі, у Запорізькій – 1,6 тисячі, у Миколаївській – 900 споживачам. Знеструмленими залишаються 787 населених пунктів, загалом близько 616 тисяч споживачів.
Зокрема, в Донецькій області – близько 378,3 тисячі, Луганській – понад 128,2 тисячі, Миколаївській – 31 тисяча, Харківській – 30,8 тисячі споживачів.
Без газопостачання – близько 235,9 тисячі абонентів. Газ Газопостачання відновлено 923 абонентам.   Пальне Україна відновила транспортування російської нафта по південній ділянці нафтопроводу «Дружба» в напрямку Словаччини та Угорщини. Міжнародний вимір та санкції Міністр енергетики України Герман Галущенко про засідання Радбезу ООН: план росії щодо легітимізації її військ на ЗАЕС провалився.
Засідання Радбезу ООН вчергове підтвердило, наскільки важливою є солідарність для протистояння росії, що прагне змінити світовий порядок. Будь-яка потенційна шкода Запорізькій АЕС чи іншим ядерним об’єктам в Україні може призвести до катастрофічних наслідків, – Генсек ООН.
«Я закликаю всіх зацікавлених осіб проявити здоровий глузд і розум, не вживати жодних дій, які можуть поставити під загрозу фізичну цілісність, безпеку та захищеність найбільшої в Європі атомної станції», – зазначається у повідомленні. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Маріано Гроссі та Генсека ООН Антоніу Гуттеріша відправити на Запорізьку АЕС міжнародну місію під керівництвом Міжнародного агентства з ядерної енергії та за участі військових експертів Організації Об"єднаних Націй для оцінки загроз ядерній безпеці внаслідок захоплення станції. За даними Міністерства енергетики, Укренерго, Нафтогаз, Енергоатом

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

14:13 - Заяву за формою № 8-ОПП можна подати через Електронний кабінет
14:10 - Фізична особа надала нерухомість в оренду іншій фізичній особі, яка не є самозайнятою особою: сплата ПДФО з доходу
14:08 - Податковий супровід ветеранського підприємництва
14:08 - Вебінар з територіальними громадами Дніпропетровщини: платформа для дискусій та практичних рішень
14:07 - SAF-T UA без помилок: ДПС та бізнес узгоджують практичні підходи до Е-аудиту
13:53 - Бізнес зберіг позитивні оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у квітні
13:52 - Щомісячні опитування підприємств України, квітень 2026 року
12:41 - Як ветерану запустити бізнес і захистити його
12:39 - "Укрпошта" отримала мільйонні збитки
11:59 - Українці почали нести до банків більше готівки: у НБУ назвали причини
11:55 - На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: машиніст і водій загинули
11:40 - На українському ринку змінились ціни на помідори: скільки тепер вони коштують
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 1 травня
11:18 - Коломойському оголосили нову підозру
11:12 - Частина українських ФОПів використовують поштові сервіси московія: яка їх кількість
10:45 - Huawei хоче вибити Nvidia зі свого домашнього ринку ШІ-чипів
10:30 - Україна та Єврокомісія обговорили виконання кліматичних та екологічних зобов’язань у межах євроінтеграції
10:26 - У 5 областях нові знеструмлення через ворожі обстріли
10:10 - Війна з Іраном повертає танкери на головний маршрут 19 століття
10:05 - На Хмельниччині планують збудувати вітроелектростанцію: стартували обговорення
09:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 771»
09:36 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 771»
09:35 - Нафта відреагувала на те, як війна з Іраном зайшла в глухий кут
09:15 - Ворог атакував порти України
09:00 - Аграрії очікують зростання цін на продукцію: у якому секторі найбільше
08:30 - Антикорупційна стратегія "не помітила" АРМА
08:00 - "Добре або ніяк". Історія ветеранського бізнесу на грумінгу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального


Більше новин