НБУ призупинив дію ліцензій ПрАТ "Українська Промислова СК", СК "Надія" та "Спейр"

12.08.2022 17:20 | forinsurer.com ... все о страховании

Національний банк України тимчасового призупинив дію ліцензій на здійснення страхової діяльності ПрАТ "Українська Промислова Страхова Компанія", Страховій компанії "Надія" та СК "Спейр".

Зазначені страховики не надали інформацію на вимогу Національного банку щодо:

дотримання обов’язкових фінансових нормативів;
прострочених зобов'язань за укладеними договорами страхування;
випадків порушення строків щодо врегулювання заявлених подій, що мають ознаки страхових (склад резерву заявлених, але не виплачених збитків).

Страховикам встановлений строк для усунення порушень, що стали підставою для застосування заходів впливу у вигляді тимчасової зупинки ліцензій, до 12 вересня 2022 року.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 12 серпня 2022 року. Рішення про застосування заходів впливу набирають чинності 13 серпня 2022 року.

Усі страховики, до яких Національним банком застосовані зазначені заходи впливу, здійснюють діяльність у сегменті non-life.

ПрАТ "Українська Промислова Страхова Компанія" не подає до Національного банку звітність, починаючи зі звітності за 2021 рік.

СК "Надія" не подає до Національного банку звітність, починаючи зі звітності за І квартал 2022 року. За результатами 2021 року страховик отримав 3 млн грн страхових премій, здійснив 3,1 млн грн страхових виплат. Страховиком не укладало договори страхування з фізичними особами. Частка ринку компанії за результатами 2021 року – 0,006%. Страховик повідомив Національний банк про тимчасове припинення страхової діяльності після початку військової агресії рф.

СК "СПЕЙР" тільки 10 серпня 2022 року надало до Національного банку звітність за І квартал 2022 року. За результатами 2021 року страховик отримав 46,3 млн грн страхових премій, з них 81% - від фізичних осіб, здійснив 1,3 млн грн страхових виплат. Частка ринку компанії за результатами 2021 року – 0,09%.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

20:50 - Ford готує нові авто для Європи на тлі тиску китайських конкурентів
20:20 - Путін погрожував залишити Європу без газу, але нові покупці обходяться московія дорожче
19:45 - Стало відомо, скільки вже коштувала світовим компаніям війна з Іраном
19:10 - США ще на місяць продовжать санкційний виняток для морської нафти московія
18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку
16:29 - Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію та виключено її з Державного реєстру фінансових установ
16:19 - Мінекономіки: Використайте "Нацкешбек" до 30 червня, інакше гроші повернуться в держбюджет
16:00 - Розвиток ринків для малого та середнього бізнесу: НКЦПФР ознайомилася з досвідом Іспанії
15:56 - Інкасатора оштрафували на 17 тисяч за те, що на його телефоні виявили порнографічне фото
15:48 - 10,5 років позбавлення волі: апеляція не змінила покарання ексдепутату Крючкову
15:36 - Наслідки інфляції: росіяни скоротили витрати на одяг до мінімуму за останні 11 років
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.05.2026
15:18 - Розвідка отримала внутрішню російську оцінку втрат від війни
15:05 - Приміщення під кафе та ресторани: які на них ціни, попит та пропозиція в Україні
15:02 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
15:00 - Фокус уваги податкової служби - на трудові відносини
15:00 - «Національний кешбек»: використайте накопичення до 30 червня та продовжуйте отримувати виплати в новому етапі
14:57 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:54 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:52 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
14:50 - Про легалізацію трудових відносин під час брифінгу


Більше новин