Збитки страховиків від серпневої повені в Південній Кореї перевищують $115 млн

12.08.2022 17:20 | forinsurer.com ... все о страховании

Збитки страховиків від серпневої повені в Південній Кореї перевищують $115 млнСтрахові збитки від несподівано сильних повеней у Південній Кореї чинитимуть тиск на фінансові показники страхових компаній країни, не пов’язаних зі страхуванням життя, повідомляє Beinsure.

Попередні оцінки галузі показують, що страхові відшкодування від повені, яка не вщухала через триваючу зливу, ймовірно, перевищать 150 мільярдів корейських вон $115 млн, або менше 0,2% від загальної суми прямих страхових премій Кореї.

За даними Асоціації загального страхування Кореї, 12 страхових компаній отримали понад 9100 заяв про пошкодження транспортних засобів станом на 11 серпня, приблизний збиток склав 127 мільярдів вон.

Проливний дощ, який почався 8 серпня, зафіксував найвищу погодинну кількість опадів з тих пір, як у Кореї почали спостерігати за погодою понад 100 років тому. Сильні опади спричинили безпрецедентні повені в різних частинах Сеула, провінції Кьонгі та Інчхон, причому район Каннам постраждав одним із найбільших. Повінь пошкодила автотранспорт, майно та паралізувала рух поїздів і метро в постраждалих районах.

Збитки від повені, спричинені головним чином пошкодженням транспортних засобів, будуть суттєвими для індустрії ризикового страхування, оскільки прогнозовані збитки продовжують розвиватися. У 2021 році ринок автомострахування Кореї становив близько 21% від загальної кількості страхових премій (включно з довгостроковими видами діяльності).

Ризик повеней, пов’язаний зі страхуванням транспортних засобів, гарантується на комерційній основі. Очікується, що прямі страховики відшкодують частину своїх застрахованих збитків від повеней, залежно від їхніх домовленостей про перестрахування з точки зору структури, лімітів покриття та виключень.

У 2021 році середній коефіцієнт утримання ризику для автомобільного бізнесу компаній зі страхування становив 92%. Прямим страховикам, можливо, доведеться поглинати більші претензії, якщо вони не влаштували покриття своїх портфелів на випадок катастроф. Середній нормативний коефіцієнт капіталу на основі ризику для галузі страхування становив 210% на кінець березня 2022 року, що перевищує нормативний мінімум у 100%. Наявність резерву капіталу, який різниться від компанії до компанії, також забезпечить деяку таку необхідну допомогу для пом’якшення збитків від повені.

Для страховиків і перестраховиків стає все більш критично мати відповідні системи моделювання ризиків або управління катастрофами, оскільки змінюються кліматичні моделі, щоб кількісно визначити потенційні втрати від природних небезпек для вибору, андеррайтингу, ціноутворення або управління капіталом. Збільшення частоти стихійних лих призвело до помітного збільшення кількості та розміру претензій, пов’язаних зі змінами кліматичних моделей у всьому світі.

Крім того, корейський уряд розглядає можливість надання фінансової та кадрової допомоги містам, щоб прискорити відновлення. Це також вимагає подальшого вдосконалення існуючих систем боротьби з повенями, включаючи створення кращих дренажних систем і вдосконалення технологій прогнозування повеней.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





World Economic
Forum in Davos, Switzerland
Where the rich converse

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - АЗС збільшили сплату авансових податків за 4 місяці: як платять компанії та ФОПи
16:58 - Уряд виділить 3,5 мільярда з резервного фонду на ремонт основних місцевих доріг
15:55 - НБУ повідомив, яка частка проблемних кредитів у банках України
14:50 - Депутат за $10 тисяч хабаря бронював ухилянта "під ключ": знайшов "критичне" підприємство
13:45 - Найдовший інтернет-блекаут в Ірані добиває приватний бізнес
12:30 - Газовози пішли на прорив через Ормуз – ринок сподівається на повернення СПГ
11:20 - США вдарили санкціями по супутникових компаніях Китаю через допомогу Ірану
10:10 - Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"
08:00 - "Я все перевіряю на собі". Історія засновника винарні CHARA & GARRA
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників


Більше новин