Українські лікарні продовжують отримувати критично важливе обладнання

10.08.2022 22:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Медичні заклади в різних регіонах України продовжують отримувати критично важливе обладнання: рентгенапарати, ангіографи та кисневі станції.
Паралельно триває робота з лікарнями на місцях, які мають в найкоротші терміни забезпечити необхідні умови для встановлення такого обладнання.
Про це заступник Міністра охорони здоров"я Богдан Боруховський повідомив за підсумками моніторингового візиту до медичних закладів Київщини, Сумщини та Черкащини.  З початку року МОЗ спільно зі Світовим банком закупили понад 6 000 одиниць сучасного обладнання, до якого додаються великі обсяги витратних матеріалів та комплектувальних частин.
Більшість обладнання вже доставлено до лікарень в різних куточках України.  «Наразі ми активно працюємо з лікарнями та громадами, виявляємо проблемні питання, аби важливе обладнання, яке сьогодні надходить в регіони, було встановлено в найкоротші терміни та використовувалося для порятунку українців.
Зокрема, ми ретельно контролюємо монтаж кисневих станцій, закуплені наприкінці минулого року.
Адже восени через потенційне збільшення хворих на COVID-19 може суттєво зрости кількість пацієнтів, які потребуватимуть кисневої терапії», – розповів заступник Міністра охорони здоров"я.  Наприкінці 2021 року коштами державного бюджету було закуплено 225 кисневих станцій, ще 119 станцій придбали громади за кошти субвенції з держбюджету.
109 із закуплених торік кисневих станцій вже встановлено в медичних закладах в різних регіонах України.  МОЗ тримає на постійному контролі доставлення станцій, підключення їх та запуск.
Також триває робота з лікарнями на місцях для забезпечення умов підключення такого обладнання до мереж киснепостачання, електричних мереж тощо. Держава і місцева влада працюють разом для забезпечення надання якісної та сучасної медичної допомоги людям, адже саме це є головною метою існування і функціонування системи охорони здоров’я в країні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economic growth,
Opportunities abound,
Investors take flight.

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - У Раді розповіли, коли відбудеться об’єднання енергетичних ринків України та ЄС
17:30 - Суд розірвав угоду про ремонт музею у Херсоні на десятки мільйонів
16:50 - московія запускає 5G на частотах, недоступних багатьом росіянам – СЗРУ
15:57 - московіяни пошкодили агропідприємство на Чернігівщині
15:32 - Уряд розширив можливості підтвердження факту зруйнування житла
14:40 - У Запоріжжі московитський БпЛА поцілив у електровоз
14:00 - ОПЕК+ готує четверте підвищення квот на видобуток нафти з моменту закриття Ормузу
13:21 - московіяни двічі атакували шахту на Дніпропетровщині
13:10 - OpenAI готує найбільше оновлення ChatGPT з моменту запуску
12:15 - США хочуть використати заморожені іранські активи для компенсації збитків союзникам у Затоці
11:20 - НАТО "ледь-ледь" перемогло українську команду у симуляції кібервійни
10:18 - московіяни атакували сховище ядерних відходів
10:00 - Щотижневий дайджест
10:00 - московія вдарила по Запоріжжю: один із районів опинився без світла, спалахнула пожежа
06:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.06.2026
18:00 - SpaceX може вийти на біржу гігантом, але залишитися поза S&P 500
17:10 - Закритий Ормуз озолотив танкери. Його відкриття може обвалити ринок
16:05 - Російський завод в Ірландії легально постачає сировину для ВПК московія – FT
15:05 - Один мільярд пінт пива: пивовари чекають рекордні продажі від ЧС
14:50 - Кабінет Міністрів виділив майже 3,5 млрд грн на ремонт та утримання місцевих доріг
14:05 - За тиждень Нацбанк продав 766 мільйон доларів
13:11 - У Єврокомісії наполягають на поступовому скасуванні перевірки на внутрішніх кордонах ЄС
12:30 - Суд зобов'язав компанію доплатити Міноборони за будівництво гуртожитку
11:55 - АРМА продовжує управляти російською часткою у фармдистриб’юторі "Вента"
11:05 - ЄС обіцяє ввести обмеження на шенгенські візи для росіян
10:20 - "Каховка. Велика вода": новий документальний фільм до роковин підриву ГЕС
10:20 - Кабінет Міністрів виділив 2 млрд грн на захист критичної інфраструктури та розвиток розподіленої теплової генерації Києва
10:00 - московіяни на Сумщині атакували поштовий автомобіль та знищили АЗС
21:05 - "Далі треба буде заплатити набагато більше": Uklon купує сервіс самокатів
21:00 - Новини 5 червня: удар московія по заводу дитячого харчування, ліміти на їжу в Криму і перемир'я біля ЗАЕС


Більше новин