Сергій Шкарлет привітав студентів, які стали переможцями і призерами Європейських університетських ігор та Чемпіонату світу з футзалу

10.08.2022 22:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

9 серпня 2022 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України за участі Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета відбулася прес-конференція з переможцями та призерами Європейських університетських ігор 2022 та Чемпіонату світу з футзалу. Участь у заході взяли заступник голови Офісу Президента України, президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, президент Спортивної студентської спілки України, ректор НУФВСУ Євгеній Імас, депутат ВРУ, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж та ректори ЗВО, студенти яких стали переможцями і призерами Європейських університетських ігор та Чемпіонату світу з футзалу. «У цей непростий для України час, коли йде війна, наші студенти віддано готувались і виборювали перемогу на престижних світових та європейських спортивних аренах – у Європейських університетських іграх.
За результатами європейських змагань наші студенти із 41 університету України вибороли 62 медалі: 19 золотих, 25 срібних та 18 бронзових», – зазначив Сергій Шкарлет. За словами Міністра, надзвичайно високі результати учасників змагань показують, що студентський спорт в Україні розвивається, а українські студентські команди є лідерами у світі та Європі. «Уся країна пишається вами – переможцями, призерами та учасниками Європейських університетських ігор та Чемпіонату світу з футзалу.
Упевнений, що попереду нас чекає ще багато перемог! Ми гідно представлятимемо наші університети та Україну на чергових міжнародних студентських змаганнях», – наголосив Сергій Шкарлет. Делегація студентської збірної команди України на Чемпіонаті світу з футзалу формувалася Спортивною студентською спілкою України спільно із Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. До делегації увійшли чоловіча та жіноча команди, що складались з представників 10 університетів України (24 спортсмени). Делегація студентської збірної команди України в Європейських університетських іграх формувалася у співпраці з університетами та національними федераціями.
До неї увійшли представники 41 закладу вищої освіти України (230 спортсменів). Нагадаємо, Parimatch Foundation продовжує допомагати зі спортивним інвентарем закладам освіти.

Додати коментар

Користувач:
email:





IPOs launched
Investors eager to buy
New companies rise

- Fin.Org.UA

Новини

19:25 - В Україні 19 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:18 - НСЗУ уклала договори з прифронтовими медзакладами на 53 мільярди гривень
18:55 - "Нова пошта" почала одягати працівників в екзоскелети
18:46 - Російський фондовий ринок втратив третину капіталізації після доручення Путіна подвоїти її
18:35 - Миколаївський глиноземний завод планують продати цього року
18:20 - У московія закінчуються гроші на нові нафтові свердловини: буріння на мінімумі за 3 роки
18:03 - Торік Київ витратив на протиожеледну сіль вдвічі менше, ніж у 2024-му
17:53 - Правоохоронці виявили незаконне використання гумдопомоги
17:46 - Туризм Куби занепадає через нестачу палива
17:44 - "Ми можемо зробити за 4 місяці те, що ви — за 4 роки": Олег Крот у Мюнхені про швидкість рішень у війні
17:41 - В Україні у січні підскочили продажі пального: головна причина - "генераторна"
17:30 - Курс євро встановить новий історичний рекорд щодо гривні
17:16 - У січні видатки держбюджету на 13,9% більше ніж рік тому
17:05 - На Сумщині ворожий удар зруйнував підприємство
17:01 - Розвиватимуть ШІ: Мінцифри підписало меморандум про співпрацю з Microsoft
16:50 - На Київщині викрили незаконне видобування піску: збитки довкіллю – понад 22 мільйона
16:40 - "Кредитні канікули" для захисників: Міноборони пояснило, хто саме має право на пільгу
16:36 - Санкції та зміцнення рубля: у московія впали темпи буріння нафтових свердловин
16:32 - Нові стандарти для НПФ: цифровізація та посилений соціальний захист
16:30 - Скільки коштує відкрити ресторан
16:11 - У Мінрозвитку розповіли, скільки будинків отримали фінансування через "СвітлоДІМ"
16:05 - Словаччина і Угорщина припиняють експорт дизпального до України, але це не критично – ЗМІ
15:49 - У Польщі ввели обмеження для китайських автомобілів: стосується військових
15:40 - Активність авторинку України: в яких регіонах купували легковики найчастіше
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.02.2026
15:17 - Ключові рішення НКЦПФР 18.02.2026
15:05 - "Житловий закон": у Раді пояснили, кому держава надаватиме житло безкоштовно
15:01 - У лідерах торгівля та переробна промисловість: ДПС про бюджетні надходження січня
14:25 - На Одещині без світла залишаються 99 тисяч споживачів внаслідок атаки
14:20 - Судитимуть фермера у справі про нелегальний тютюновий бізнес на 30 мільйонів


Більше новин