10 серпня: Ситуація в енергетиці

10.08.2022 20:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Головне: "Укренерго" та польський оператор PSE розпочали відновлення лінії для збільшення експорту е/е в Європу в кілька разів на початок 2023 року Перші 79 тис.
тонн газового вугілля у якості гуманітарної допомоги із Австралії прибули в Україну 10 серпня набуло чинності ембарго Євросоюзу та Великобританії на закупівлю вугілля в росії Стабільність інфраструктури Електроенергія НЕК "Укренерго" разом з польським системним оператором PSE розпочали відновлення ще однієї міждержавної лінії електропередачі між Україною та Польщею для збільшення можливості України для експорту електроенергії в Європу.
Зараз пропускна спроможність мереж для експорту електроенергії між нашими країнами – 215 МВт, а відновлена лінія може дати додатково до 1000 МВт. Перші 39 вагонів газового вугілля у якості гуманітарної допомоги із Австралії прибули в Україну.
Загалом до України має бути доставлено 79 тис.
тонн вугілля, наданого у рамках гуманітарної допомоги від австралійського уряду. Запорізька АЕС зараз пов’язана з енергосистемою України однією працюючою лінією електропередачі і у разі її пошкодження російськими окупантами станція перейде в режим блекауту, повідомив президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.
Поки що становить велику загрозу для Запорізької АЕС у період обстрілів той факт, що росіяни пошкодили лінії, які зв’язують станцію із Запорізькою ТЕС та енергосистемою України.
І зараз ЗАЕС пов’язана з енергосистемою лише однією лінією і це дуже небезпечно для такого ядерного об’єкта. За минулу добу відновлено електропостачання близько 7,5 тисячам споживачів, які були знеструмлені через бойові дії: у Харківській області – 4,8 тисячам; у Донецькій – 2,7 тисячам. Станом на 10 серпня в Україні через пошкодження, обумовлені бойовими діями, залишаються знеструмленими 782 населених пункта, загалом близько 635,2 тисяч споживачів.
Зокрема, в Донецькій області – близько 389,4 тисячі, Луганській – понад 128,2 тисяч, Миколаївській – 30,5 тисяч, Харківській – 30,1 тисяч споживачів.
Без газопостачання залишаються близько 236,4 тисяч абонентів. Газ Газопостачання відновлено близько 100 абонентам. Міжнародний вимір та санкції Україна вимагає від ООН та МАГАТЕ направити безпекову місію на Запорізьку АЕС, – заявив Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець. Єврокомісар з питань енергетики Кадрі Сімсон рішуче засудила обстріли на Запорізькій АЕС, найбільшій атомній електростанції Європи, які завдали значної шкоди інфраструктурі, в тому числі поблизу сухого сховища відпрацьованого ядерного палива в межах периметру АЕС. США закликають рф припинити військові дії біля Запорізької АЕС та висловлюють вдячність працівникам за відданість ядерній безпеці, повідомила речниця Білого дому Карін Жан-П"єр.
Речниця Білого дому закликала росію припинити будь-які дії на території Запорізької АЕС, а також біля неї та повернути станцію під повний контроль України. Глави МЗС країн G7 у середу, 10 серпня, закликали росію передати під контроль України Запорізьку АЕС. 10 серпня набуло чинності ембарго Євросоюзу та Великобританії на закупівлю вугілля в росії.
Через заборону росія втратить близько €8 млрд доходів на рік За даними Міністерства енергетики, Укренерго, Нафтогаз, Енергоатом

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – це потужно,
На ринку, де все змінюється,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

09:39 - IMF Executive Board Approves the First Review of Extended Fund Facility and USD 690 Million Disbursement
09:28 - США запровадили 50% мита на імпорт з Канади
09:00 - МВФ найближчими днями виділить Україні 690 мільярдів доларів – Корецький
08:30 - Як бізнесу стягнути з московії втрачене майно
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.07.2026
06:00 - Федоров пішов – рахунок лишився. Видатки на оборону збільшать на чверть трильйона
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:06 - Денис Шмигаль відвідав одну з шахт на Дніпровщині
21:00 - Новини 20 липня: загострення на Близькому Сході
19:45 - Ціни на бензин в США піднялись після загострення в Ірані
19:39 - Денис Шмигаль на Дніпропетровщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
19:17 - Греція впроваджує заборону користування електросамокатами до 17 років
18:45 - Google розробляє новий чип для Gemini
18:07 - САП та НАБУ завершили слідство щодо посадовця Укрзалізниці, який просив хабар
18:00 - Як держава домовляється про дорогі ліки і чому цього вже недостатньо
17:58 - Вимоги до роботи уповноважених банків пропонуються для повторного обговорення
17:45 - Користувачі в усьому світі обирають зерна замість розчинної кави
17:00 - Російський олігарх Лісін продав судноплавну компанію в Азовському морі
17:00 - У депутата Черкаської міської ради можуть конфіскувати машини за сім мільйонів гривень
16:15 - Регулятор відкрив дані про структуру виробництва електрики за 7 років: які показники
16:00 - Проїзд у Київській електричці подорожчає вдвічі
15:35 - Єменські хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.07.2026
15:20 - Міненерго звітувало про кількість енергообладнання, яке надійшло від партнерів
15:07 - Майже 4,5 тис одиниць енергетичного обладнання надійшло до України з початку року
15:00 - Україна наростила імпорт молочних продуктів на 30%: які основні позиції
14:55 - Нові GLE, GLE Coupe та GLS: сучасний інтелект, інноваційні технології та ще більше комфорту
14:40 - У ремонт кладовища у Києві "зашили" будматеріали у півтора раза дорожче ринку – ЗМІ
14:10 - Одещина отримала від Швеції понад 126 тонн обладнання для захисту енергетичної інфраструктури
14:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин