Розпочався візит Міністра оборони України Олексія Резнікова до Королівства Данія

10.08.2022 20:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 10 серпня 2022 року, розпочався візит делегації Міністерства оборони України на чолі з Міністром Олексієм Резніковим до Королівства Данія для участі у Копенгагенській конференції північноєвропейських союзників з підтримки України.
Конференція відбудеться завтра, 11 серпня 2022 року. Сьогодні ж, в рамках візиту, Міністр оборони України провів зустріч зі своїм колегою, Міністром оборони Королівства Данія, Мортеном Бедсковом. Під час зустрічі очільники оборонних відомств обговорили нагальні напрями перспективної двосторонньої співпраці, зокрема у сфері підготовки особового складу Збройних Сил України, а саме: – курси лідерства для молодших командирів та командирів тактичної ланки; – підготовку фахівців із розмінування як на суходолі, так і на морі; – базову загальновійськову підготовку механізованих підрозділів Сухопутних військ та Сил Територіальної оборони Збройних Сил України. Також сторони обмінялися думками щодо очікувань від проведення Копенгагенської конференції та її результатів. Наприкінці зустрічі Олексій Резніков нагородив Мортена Бедскова заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України – медаллю “За сприяння Збройним Силам України”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Досягнення ринку,
Нові технології й ідеї,
Інвестиції й розвиток.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 29 квітня: ціни на електроенергію не змінять, чи відмовиться Україна від впровадження ПДВ для ФОП
20:45 - Для 600 тисяч родин в Україні відновили електропостачання після негоди
20:20 - Дію програми кешбеку на пальне продовжили до кінця весни
20:15 - Дрони не зламали експорт нафти московія: у травні відвантаження можуть зрости
20:00 - Українці зможуть отримати компенсацію на пальне від держави до кінця травня
19:55 - Ворог атакував енергетику Миколаївщини: є знеструмлення
19:45 - Пентагон уперше назвав ціну війни з Іраном – уже $25 мільярдів
19:15 - Нафта підскочила до максимуму за місяць на тлі затяжного протистояння США та Ірану
19:00 - Ще 20 тисяч родин в Україні отримають компенсацію на ремонт житла після атак московія
18:58 - Китай закріплює контроль над німецькою логістикою
18:45 - московія додала до "тіньового флоту" чотири танкери для газу
18:15 - США нададуть 100 мільйонів доларів на ремонт конфайнмента Чорнобильської АЕС після атаки московія
17:59 - Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:55 - Для українців ціни на електроенергію до кінця жовтня не змінюватимуться
17:52 - Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:50 - Марченко розповів, чи може Україна відмовитися від впровадження ПДВ для ФОП
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 30 квітня
17:30 - WE Finance Code: фінансові установи можуть долучитися до першої хвилі підписантів
17:30 - Двом ломбардам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
17:15 - Україна ввела санкції проти суден тіньового флоту московія та причетних до викрадення українських дітей
16:44 - Падіння ціни на нафту швидко перекрила премія за ризик – ЗМІ
16:42 - У Держстаті розповіли про збільшення середньої зарплати у березні
16:30 - Мінекономіки готує інституції та аграріїв до правил ЄС – стартує активна фаза проєкту IPRSA III
16:30 - Кому вигідні нікотинові заборони
16:25 - З реєстру колекторських компаній виключено одну установу
16:15 - "Українська правда" запускає підписку: що зміниться для читачів
16:10 - "Укргазвидобування" перерахувало 5,4 мільярда рентної плати: які суми отримали регіони
16:04 - Ключові рішення НКЦПФР від 29.04.2026
15:58 - На Чернігівщині відремонтували житло: допомогла Латвія
15:37 - Одеський завод у суді вимагає від московії відшкодувати збитки


Більше новин