Самоврядування медичних професій в Україні – це вимога часу, – Віктор Ляшко

10.08.2022 20:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відбулось обговорення шляхів розвитку самоврядування в сфері охорони здоров"я за участі Міністра охорони здоров"я Віктора Ляшка, представників Офісу Президента, Комітету Верховної Ради України з питань здоров"я нації, медичної допомоги та медичного страхування, працівників апарату Ради національної безпеки і оборони України. У ході дискусій про своє бачення розвитку самоврядування в сфері охорони здоров’я висловились представники громадської організації «Всеукраїнське Лікарське Товариство», громадської спілки «Українська федерація професійних медичних об"єднань», громадської організації «Всеукраїнська Наукова Спілка БПР Стоматологів», Міжнародного фонду «Відродження».
Сторони погодились, що самоврядування в сфері охорони здоров’я є необхідністю та логічним розвитком системи охорони здоров’я.
  Як зазначив Віктор Ляшко, підходи до запровадження самоврядування мають окремі відмінності, але необхідність початку руху у напрямку самоврядування залишається нагальною.  Учасники зустрічі відзначили доцільність прийняття розробленого Міністерством охорони здоров’я України законопроекту у першому читанні, з наступним його доопрацюванням перед другим читанням із залученням всієї медичної спільноти. «Запровадження медичного самоврядування – це побудова незалежної організації, яка об"єднує професійну спільноту, з реальними важелями впливу на розвиток медичної допомоги в державі та з дієвими механізмами самоконтролю.
Прийняття закону про самоврядування в сфері охорони здоров’я  – це вимога часу», – Міністр охорони здоров’я. Нагадаємо, що раніше була ухвалена постанова «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників» № 725, яка набрала чинності з 1 січня 2022 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Eurozone struggles
Fears of deflation linger
ECB takes action

- Fin.Org.UA

Новини

11:53 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:47 - До уваги платників!
11:45 - Чи може користувач зробити копію кваліфікованого електронного підпису з файлового носія на захищений носій ключової інформації?
11:44 - До якого бюджету сплачується ПДФО спадкоємцями, які сплачують цей податок до нотаріального посвідчення свідоцтва про право на спадщину?
11:43 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
11:41 - Чи може фізична особа, яка раніше була зареєстрована в ДРФО за РНОКПП, відмовитися від РНОКПП?
11:40 - Протягом року укладено новий договір оренди на ту саму земельну ділянку без змін/зі змінами умов договору: яку податкову декларацію з плати за землю подавати?
11:39 - З якого часу мають право зареєструватись платниками єдиного податку четвертої групи новоутворені сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи?
11:38 - СГ використовує паливозаправник (бензовоз) з метою доставки та зберігання пального: що з ліцензію на зберігання пального на такий транспортний засіб?
11:37 - ФОПами, у тому числі платниками єдиного податку другої – четвертої груп надаються виключно послуги, у тому числі посередницькі (дропшипінгу): що з обліком товарних запасів?
11:34 - Надання фізичною особою в оренду рухомого майна юридичній особі (ФОПу): оподаткування ПДФО доходу
11:31 - Чи має право на ПСП нерезидент, який офіційно працевлаштований на підприємстві?
11:27 - На момент подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізична особа знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою: куди подається декларація?
11:26 - «Територія високого рівня податкової довіри» – новий формат відносин між бізнесом та державою
11:25 - Незадекларована праця – відсутні соціальні гарантії
11:23 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 69,2 млн грн екологічного податку
11:22 - За видобування газового конденсату надходження рентної плати до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 56,2 відсотки
11:21 - Дніпропетровщина: на 18 % зросли надходження податку на нерухоме майно від юридичних осіб
11:20 - Дніпропетровщина: податківці зустрілись з бізнес-спільнотою регіону
11:19 - 11,6 млрд грн за землю: місцеві бюджети отримали на 1,3 млрд більше, ніж торік
11:18 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення
11:17 - Продаж ювелірних виробів «в тіні»: під час перевірки виявлено порушення на сотні тисяч гривень
10:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:53 - Ціни на нафту відреагували на побоювання нової ескалації на Близькому Сході
09:45 - У Норвегії пропонують заборонити соцмережі до 16 років
09:15 - У Нацбанку розповіли про особливості підроблених грошей у 2025 році
09:00 - московіяни поцілили у цивільне торгове судно, яке йшло до порту на Одещині: вирувала пожежа – АМПУ
08:30 - Де зберігаються ядерні відходи
08:00 - Тверезий спосіб буття: як споживання безалкогольних напоїв стало нормою
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.04.2026


Більше новин