Заступник Міністра освіти і науки обговорила із представниками офісу першої леді України та ЮНІСЕФ питання підготовки до нового навчального року

08.08.2022 21:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

5 серпня 2022 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч заступника Міністра Віри Рогової із представницею офісу першої леді України Вікторією Романовою та представниками Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ). Зустрічі передувало підписання Оленою Зеленською Меморандуму про взаєморозуміння з ЮНІСЕФ в Україні.
Так, у Меморандумі основними сферами співпраці визначено поліпшення доступу та якості навчання у закладах освіти, впровадження Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, створення безбар’єрного середовища для дітей та розбудова соціальної інклюзії.
Також узгоджено проведення напередодні 2022/23 навчального року кампанії «Спільно до навчання». Керівниця освітньої секції Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй Нікі Абрішаміян зазначила, що ЮНІСЕФ підтримує низку програм у галузі освіти та захисту прав дітей в Україні.
Так, від початку російського збройного вторгнення на територію України ЮНІСЕФ сприяє реалізації ключових завдань із задоволення гуманітарних потреб дітей (доступ до освіти, психосоціальна допомога, навчання з питань мінної небезпеки). Нині ЮНІСЕФ ініціює нові напрями підтримки освітньої сфери щодо забезпечення прав дітей на освіту, створення безпечних умов навчання та перебування у закладах освіти.
У ході підготовки до нового навчального року планується облаштувати 100 укриттів ЗЗСО, зокрема опорних, створити комфортні умови для перебування дітей, забезпечити доступ до інтернету, провести активності в укриттях, надати психологічну підтримку учасникам освітнього процесу, розробити інструкції з мінної безпеки, аби роз’яснити дітям і вчителям правила поводження під час воєнної небезпеки. Одним з найважливіших питань, які обговорили під час зустрічі, було забезпечення виконання Декларації про безпеку шкіл (Safe Schools Declaration), до якої Україна приєдналася у листопаді 2019 року і стала сотою країною, що підтримала положення цього документа, а також створення ради під головуванням першої леді щодо подолання викликів освіти у 2022/23 навчальному році. Також на зустрічі обговорили питання проведення щорічної серпневої конференції педагогічних працівників, першого уроку нового навчального року та шляхи реалізації ініціатив фонду ЮНІСЕФ. Нагадаємо, ЮНІСЕФ та МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО.

Додати коментар

Користувач:
email:





Rising markets soar,
Investors cheer, but what for?
The fall awaits more.

- Fin.Org.UA

Новини

10:11 - У шести областях нові знеструмлення внаслідок ворожих атак на енергетику
09:52 - В Україні цьогоріч ФОПів відкрилось більше, ніж закрилось: популярні сфери
09:45 - Дорога нафта від війни в Ірані лише підлатала, а не вилікувала економіку московія – FT
09:15 - Чутливе питання: Україна та МВФ шукають альтернативи ПДВ для ФОП
09:12 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Нафта відреагувала на ризик ескалації на тлі конфіскації США танкера Ірану
08:30 - Навіщо аграріям реєстр біометану
08:00 - Черги замість грошей. Чому провалилася реформа дитячих виплат
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.04.2026
18:00 - Трамп ініціював переговори з Іраном про закритий Ормуз: останні вимагають зняти блокаду
17:07 - Орбан: Україна готова відновити "Дружбу" у понеділок, якщо Угорщина розблокує кредит
15:59 - Tesla запустить таксі-роботів ще у двох містах
15:00 - Хакери сколихнули крипторинок викравши $290 мільйонів із системи, яка вважалась неприступною
14:42 - Щотижневий дайджест
13:50 - ЄС знову штовхає бізнес на дистанційку через новий енергетичний шок
12:45 - На Полтавщині дрон московія влучив в об’єкт залізничної інфраструктури
12:00 - Від Ормузу почали розвертатися газові танкери після сигналу з Ірану
11:00 - Зеленський порахував, скільки московія отримає від скасування санкцій США з нафти
10:00 - Війна в Перській затоці занурила Пакистан у темряву через блокування СПГ з Катару
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.04.2026
16:50 - Дохід компаній із збирання відходів скоротився вдвічі – дослідження
15:52 - На Вінниччині зіштовхнулися тепловоз та поїзд "Інтерсіті+"
15:08 - Іран обстріляв танкер поблизу Ормузької протоки
14:30 - Ремонт доріг: дорожники виконали половину запланованого обсягу
13:15 - Ударний безпілотник поцілив у м’ясокомбінат на Харківщині
12:25 - Іран знову перекрив Ормузьку протоку: яка причина
11:55 - "Укрзалізниця" розпочинає продаж квитків за новими коефіцієнтами
10:58 - Уряд представив IFC інвестиційний "віш-лист": про які проєкти йдеться
09:53 - Російські БпЛА атакували порт на Одещині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.04.2026


Більше новин