За фактами співпраці населення або громадян України з ворогом розпочато понад 1100 кримінальних проваджень, – Євгеній Єнін

08.08.2022 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За фактами співпраці населення або громадян України з ворогом розпочато понад 1100 кримінальних проваджень.
Про це сьогодні на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.
«Зараз за фактами співпраці населення або громадян України з ворогом в його інтересах розпочато понад 1100 кримінальних проваджень.
193 особам повідомлено про підозру.
Всі, хто має бути покараний – буде, і на нього чекає чи то суд Божий чи то суд український», – зазначив Євгеній Єнін. Перший заступник Міністра розповів про долю кількох гауляйтерів на території тимчасово окупованої Херсонської області, які уже не зможуть здійснювати колаборантські дії.
Він підкреслив, що в МВС бачать цілком прогнозовану історію колабораціонізму. «Якщо надумав працювати з ворогом, маєш лише два розвитки подій: один – отримати підозру із усіма наслідками, інший – назавжди покинути світ.
Причому отримання підозри не звільняє від останнього.
Згадайте терориста «Гіві», де він? А його друг «Моторола»? І таких зрадників, які відправилися на той світ – незліченна кількість.
Очевидно, що терористи, які стають непотрібні Кремлю, помирають.
Не вчить зрадників історія», – написав заступник Міністра. Він також повідомив, що пособникам росіян непереливки й на мирній території.
Приміром, декілька днів тому у Волинської області поліцейські затримали жителя Луганщини, який прибув на підконтрольну територію України, і за гроші від військових рф підшукував осіб, які мали скоїти вбивство військовослужбовців ЗСУ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economy grows strong,
Interest rates start to rise,
Tightening monetary.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 5 травня: комбінована атака московія на газовидобуток та скорочення ВВП України
20:43 - Програми прямої підтримки українців: Свириденко розповіла, скільки коштів витрачено
20:20 - Через удари московія "Нафтогаз" втратив частину видобутку – Корецький
19:40 - Незаконне збагачення: суд визначив заставу ексначальнику управління СБУ
19:10 - Нардеп Негулевський незадовго до отримання підозри від слідчих переїхав у 800-метровий маєток
18:52 - Один із найбільших НПЗ московії зупинив роботу після атаки дронів
18:25 - Канал "Рада" повернеться в телемарафон: кого обрали новим підрядником
18:20 - На тлі "зернового скандалу" ізраїльська компанія відмовилася від російського зерна
17:56 - Екскерівник Cisco в Україні став регіональним менеджером Visa у 17 країнах
17:35 - У Саудівській Аравії – найбільший з 2018 року дефіцит бюджету
17:30 - Мінекономіки презентувало матрицю фінансування для аграріїв: як знайти кошти на розвиток господарства
17:14 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 травня
16:58 - Заволодіння зерном ДПЗКУ на 60 мільйонів доларів: НАБУ і САП завершили багаторічне слідство
16:50 - Польща хоче побудувати платну трасу до Львова, а гроші збирати до свого бюджету
16:48 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
16:30 - Комісія долучилася до міжурядового діалогу з ЄС
16:30 - Україна та міжнародні партнери обговорили розвиток системи житлового фінансування на другому засіданні Дорадчої ради
16:30 - Як регулятори реагують на паливний шок
16:27 - НБУ оштрафував NovaPay на 8 мільйонів: компанія не оскаржуватиме рішення
16:23 - Засідання Комісії
16:23 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг з оцінки змін до умов державної реєстрації ветеринарного лікарського засобу”
16:20 - Як виглядає онлайн-консультація
16:15 - Стало відомо, які збитки зазнала московія від атак на Туапсе
16:00 - "Укрзалізниця" повідомила, за чий рахунок оновить рекламну інфраструктуру
15:45 - Економіка України показала скорочення за квартал вперше за 3 роки – Держстат
15:34 - "Подальші темпи залежать від фінансування": Свириденко розповіла про ремонт доріг
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.05.2026
15:30 - Уряд вдосконалює планування державних інвестицій
15:17 - Єгипет продовжує приймати викрадене Росією українське зерно – МЗС
15:15 - Імпорт електроенергії в Україну у квітні впав на 40%


Більше новин