ПФУ: Як сформувати заяву-розрахунок за е-лікарняними

06.07.2022 13:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Як і у випадку з паперовими лікарняними, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до Фонду соціального страхування України заяву-розрахунок. Форма заяви-розрахунку для отримання коштів на виплату допомоги за е-лікарняними не змінилась й тотожна для паперових і електронних лікарняних. Заяву-розрахунок можна подати: онлайн за допомогою клієнтського спеціалізованого програмного забезпечення; на паперових носіях. Алгоритм дій для формування заяви-розрахунку за е-лікарняними наступний: перші шість колонок залишаються без змін, а поле “Серія” необхідно залишити порожнім; у полі “Номер” вказується номер електронного лікарняного, який складається з 19 знаків і генерується у форматі ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х (де ХХХХХХ – номер випадку непрацездатності, ХХХХХХХХХХ – порядковий номер листка непрацездатності, Х – номер версії); у наступному полі потрібно вказати, чи е-лікарняний є первинним, чи продовженням (цифри 1 або 2 відповідно).
Визначити це допоможе унікальний номер випадку непрацездатності.
Унікальний номер листка непрацездатності містить: номер випадку непрацездатності, порядковий номер листка непрацездатності; номер версії; у десятій колонці вказується оновлений код причини непрацездатності – він відрізняється від визначених для паперових лікарняних. В е-лікарняних причини непрацездатності бувають: “1 - Тимчасова непрацездатність внаслідок захворювання або травми, що не пов’язані з нещасним випадком на виробництві”; “2 - Вагітність і пологи”; “3 - Необхідність догляду за хворою дитиною”; “4 - Необхідність догляду за хворим членом сім’ї”; “5 - Необхідність догляду за дитиною віком до трьох років або дитиною з інвалідністю віком до 18 років у разі хвороби матері або іншої особи, яка доглядає за такою дитиною”; “6 - Карантин, встановлений відповідно до законодавства”; “7- Протезування з поміщенням у стаціонар протезно-ортопедичного підприємства”; “8 - Перебування у відділенні санаторно-курортного закладу”; “9 - Тимчасове переведення застрахованої особи відповідно до медичного висновку на легшу, нижче оплачувану роботу” (може бути із позначкою про зв’язок випадку тимчасової непрацездатності з професійною діяльністю пацієнта); “10 - Перебування в самоізоляції, обсервації під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СoV-2”. Довідково Форма заяви-розрахунку визначена у Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв"язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженим постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is strange
Like an ocean's ebb and flow
Ride the waves with care

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам
15:15 - В Києві 100 тисяч родин знов зі світлом після ворожої атаки
15:07 - "Енергоатом" замовив їдкий натр у 1,5 раза дешевше після "Міндічгейту" – ЗМІ
15:03 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню NV.ua про макроекономічні тренди, стійкість банків, зростання кредитування та міжнародну підтримку України
14:40 - Нафтові доходи московія у січні піднялися на 130 мільйонів доларів – МЕА
14:30 - Мінрозвитку розповіло про наслідки ударів московія по портам та залізниці України
14:24 - США готові зняти санкції з російської нафти, якщо закінчиться війна з Україною
14:20 - Одна з найнебезпечніших операцій: "Нафтогаз" відремонтував об'єкт в 5 кілометрах від лінії вогню
14:16 - Новий Трудовий кодекс: реальна спроба перезавантаження
14:08 - Що таке «Внесок» і чому цей проєкт важливий?
13:42 - Apple почала блокувати акаунти росіян через західні санкції
13:37 - На Прикарпатті посадовця поліці звинувачують у шахрайстві
13:30 - Україна та Німеччина поглиблюють співпрацю у сфері кліматичної політики
13:30 - Уряд запустив низку програм підтримки ветеранів: деталі
13:01 - Імпорт телефонів в Україну суттєво зріс: найбільше ввезли з Китаю
13:00 - Андрій Усенко: як змінився ринок землі у 2025
12:50 - Пов’язана із Трампом компанія запускає платформу переказу валют за низькою комісією
12:35 - Тиск від повернутого ПДВ: в січні попит на нові електромобілі впав на понад 85%
12:33 - Як отримати швидку довідку та консультації від Контакт-центр ДПС?


Більше новин