Наталія Хоцянівська: ВРУ прийняла у першому читанні законопроект щодо імплементації стандартів ЄС в законодавство України у сфері водовідведення

01.07.2022 18:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Парламент прийняв у першому читанні законопроект, який визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування систем централізованого та нецентралізованого водовідведення в Україні.
Це сприятиме впровадженню в українське законодавство у сфері водовідведення європейських стандартів щодо захисту довкілля від негативного впливу скидів стічних вод промисловості.
Про це повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська. «Прийняття цього законопроекту було актуальним і в мирний час, і особливо сьогодні — під час військової агресії рф.
Відтак прийняте рішення дозволить не лише привести законодавче поле у сфері водовідведення у відповідність з вимогами ЄС, а й сприятиме сталому функціонуванню систем водовідведення.
Також це врегулює відносини між суб’єктами господарювання, споживачами та органами державного нагляду і контролю у сфері охорони довкілля», — зазначила заступник Міністра. Законопроект «Про водовідведення стічних вод населених пунктів», розроблений Мінрегіоном, визначає: · суб’єкти відносин; · об’єкти правового регулювання; · принципи державної політики; · гарантії прав споживачів у сфері водовідведення; · повноваження центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; · вимоги до місцевих правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення населеного пункту; · обов’язки суб’єктів відносин у сфері водовідведення. Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що організація опалювального сезону є питанням національної безпеки України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 20 серпня: наслідки чергової атаки московія, нові плівки НАБУ
19:50 - ВАКС у п'ятницю продовжить засідання з обрання запобіжного заходу Микитасю
19:40 - московія атакувала нафтобазу мережі АЗК KLO під Києвом
19:10 - Ситуація в агросекторі зараз набагато гірша, ніж у березні-квітні 2022 року – міністр
19:10 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за ІI квартал 2026 року
18:40 - московія уперше за кілька місяців атакувала в Києві об'єкт критичної інфраструктури – Кличко
18:35 - московія атакувала логістичний склад "ЕКО Маркет"
18:10 - Курс гривні до євро встановив новий історичний мінімум
17:51 - Російська атака пошкодила склад Yves Rocher в Україні: онлайн-замовлення призупинили
17:37 - московіяни знищили склад виробника морозива "Файні льоди" у Києві
17:10 - Через атаку московія пошкоджений склад з товарами супермаркетів Varus у Борисполі
16:55 - У Міненерго назвали нові умови, за яких бізнесу не вимикатимуть світло
16:50 - "Додому – один код": LIPSS та Київстар представили колаборацію +380 Call me Ukrainian
16:30 - Що не так з реформою публічних інвестицій
16:30 - Загрози дефіциту продовольства немає, дефіциту гречки не прогнозують – Висоцький
16:15 - Засновник збанкрутілого забудовника №1 в Китаї отримав довічне
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.08.2026
15:35 - московіяни розбомбили ще один склад "Фори": він пропрацював лише тиждень
15:20 - Прокурор САП розкрив імена тринадцяти фігурантів нових плівок НАБУ
15:00 - У Сумах масштабне аварійне знеструмлення, у місті зникла вода
14:58 - Виступ Голови НБУ Андрія Пишного у Верховній Раді України щодо ситуації навколо АТ "Сенс Банк"
14:50 - Курям на сміх: ціни на яйця впали на 40%, але вони триматимуться недовго
14:31 - Комісія застерігає інвесторів про нові сумнівні проєкти: CadBrokers та Aurora Trade Limited
14:30 - Денис Шмигаль провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Брісом Рокфеєм
14:13 - Уряд схвалив рішення для додаткового стимулювання розвитку розподіленої генерації та збільшення імпорту електроенергії
14:12 - Нові плівки НАБУ: як фігуранти справи "Форест Гамп" займалися рейдерством у Києві
13:40 - Наслідки російських ударів: видавництву "Ранок" знадобиться три роки на відновлення
13:00 - Енергетики відновили світло в Києві після нічного обстрілу
12:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 20 серпня
12:53 - Комісія та Києво-Могилянська академія покажуть студентам, як насправді працює ринок капіталів


Більше новин