Денис Шмигаль: Відсьогодні можна подати заявки за програмою «єРобота»

01.07.2022 18:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З 1 липня стартувала програма «єРобота».
Відсьогодні заявку на безповоротний грант для власної справи можна подати через Дію.
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду. «Як і обіцяли, запускаємо програму «єРобота».
Це гранти на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу, а також отримання нових навичок для нової кар’єри.
Це шість проектів, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць», — підкреслив Денис Шмигаль. Як розповів Прем’єр-міністр, перша програма в межах «єРобота» — це гранти до 250 тисяч гривень на будь-який мікробізнес.
Друга — гранти до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері переробки.
Також в межах проекту можна отримати гранти на висадку нових садів (до 400 тис.
грн за 1 га), побудову нових теплиць (до 7 млн грн), стартапи в ІТ, навчання новим навичкам у сфері інформаційних технологій. «Перші п’ять програм передбачають гранти за умови створення нових робочих місць.
Ми не роздаємо гроші просто так.
Кошти можна витратити на купівлю нового обладнання, матеріалів та інструментів.
Має бути чіткий та продуманий бізнес-план.
Програми так само передбачають співфінансування з боку власника бізнесу та сплату податків.
Кошти будуть виплачуватися через «Ощадбанк».
Важливо, що цими грантами зможуть користуватися як нові підприємці, так і ті, хто вже має власну справу і хоче її розширити», — зауважив Прем’єр-міністр. Глава Уряду наголосив, що в Україні талановиті люди та надзвичайний бізнес, а тому держава дає громадянам можливість розкрити свій потенціал та амбіції: «Впевнений, що наслідком цієї програми стануть нові товари та послуги, якими будуть користуватися мільйони наших громадян і якими будуть пишатися, оскільки це український бізнес та українська якість».

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

14:20 - Нафтогігант Shell збільшив прибутки вдвічі завдяки війні в Ірані
14:16 - До якого бюджету сплачується податковим агентом ПДФО, що нараховується на дохід фізособи від надання нею в оренду рухомого, нерухомого майна?
14:15 - Термін, в який здійснюється взаємний обмін інформацією між ЄДР і контролюючими органами стосовно відомостей про ЮО та ФОП
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:01 - Порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки
14:01 - Крадіжка сої в АРМА
14:00 - НБУ підвищив облікову ставку до 15,5%
14:00 - НБУ розпочинає модернізацію операційного дизайну процентної політики
14:00 - Національний банк України підвищив облікову ставку до 15,5%
13:59 - Платник ЄП, який не є платником ПДВ, за добровільним рішенням переходить на загальну систему оподаткування: термін подання заяви за формою № 1-ПДВ
13:59 - Чи можна через Електронний кабінет подати Заяву/отримати Довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)?
13:58 - Яким чином сплачується ПДФО при наданні нерухомості в оренду на території України, що належить фізичній особі – нерезиденту?
13:56 - Форма і зміст фіскального чека повинні відповідати встановленим законодавством вимогам
13:50 - Як при обчисленні суми податку на нерухоме майно враховується площа приватизованої фізичною особою кімнати у гуртожитку?
13:49 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:47 - Внесено зміни до форми Податкової декларації з транспортного податку
13:46 - Термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:44 - Через аномальну спеку "Укренерго" може застосувати графіки подачі енергії
13:41 - Платником до граничного терміну сплати податкового зобов’язання подано уточнюючу звітність, яка зменшує/збільшує податкове зобов’язання: яку суму необхідно сплатити?
13:40 - ПриватБанк знову продає "Дніпро-Арену" та ТЦ "Приозерний"
13:39 - До уваги платників екологічного податку!
13:38 - Податковий календар на 31 липня 2026 року
13:35 - Транспортний податок: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини більш ніж на 10,1 млн гривень
13:33 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування природного газу надійшло понад 424,6 млн грн рентної плати
13:32 - За підсумками першого півріччя юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млрд грн плати за землю
13:30 - Сухе кріплене. Через спеку в Європі виробництво вина зменшиться, але підвищиться його міцність
13:24 - Законодавством встановлені однакові вимоги щодо фіскалізації готівкових і безготівкових розрахунків
13:22 - Ukraine Support Loan: Україна отримала 3,47 мільярда євро від ЄС
13:21 - Дніпропетровщина: податківці роз’яснили особливості справляння туристичного збору у 2026 році
13:20 - Про ліцензування торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального під час зустрічі з платниками Дніпропетровщини


Більше новин