Оплата коммуналки через неподконтрольные Украине банки не засчитывается как оплата

01.07.2022 18:35 | Укррудпром

17:50 01 июля 2022 года

Перечисление средств за предоставленные жилищно-коммунальные услуги на счета подконтрольных оккупационным властям банковских учреждений или уплата наличными не засчитывается как оплата. Об этом говорится в заявлении Национальной комиссии, осуществляющем государственное регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ).

В Нацкомиссии пояснили, что в последнее время в СМИ распространяются сообщения о том, что самопровозглашенные руководители электро-, газоснабжающих и коммунальных предприятий на временно оккупированных территориях вводят собственный механизм оплаты за потребленную электрическую и тепловую энергию, природный газ, снабжение водой и водоотводом для бытовых и небытовых.

При этом представители оккупационных властей либо собирают с населения наличные вроде бы для оплаты за предоставленные услуги, либо направляют перечисление средств на счета местных банковских учреждений, не имеющих лицензий НБУ.

Оплата за указанные услуги должна производиться исключительно на счета электро-, газоснабжающих и коммунальных предприятий, открытые установленным законодательством Украины способом, подчеркнули в энергорегуляторе.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції, валюта,
Український ринок росте,
Інвестуймо разом.

- Fin.Org.UA

Новини

13:31 - Строки проведення фактичної перевірки
13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - Українські громади підключать 75 когенераційних установок потужністю 100 МВт
13:17 - У Мінцифри розповіли, яке місто стане наступним, де запустять 5G
13:14 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:12 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
13:09 - Який код УКТЗЕД слід зазначати в фіскальному чеку при роздрібному продажу пива на розлив?
13:06 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності?
13:04 - Юридична особа – платник єдиного податку четвертої групи при виплаті дивідендів фізичній особі сплатила ПДФО та військовий збір: чи враховувати ці суми при розрахунку загального МПЗ за податковий (звітний) рік?
13:00 - Юридична особа протягом одного календарного місяця придбала та продала легковий автомобіль: чи подається декларація з транспортного податку?
13:00 - Задачі у бізнесі, які вже сьогодні можна передати штучному інтелекту
12:59 - Вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів: дата складання податкової накладної
12:58 - Нерезиденту – юридичній особі безоплатно надані товари: що з оподаткуванням?
12:57 - московія заборонила виробникам експортувати бензин до кінця липня
12:56 - Порядок заповнення розділу III «Залишки товарів на кінець звітного періоду» звіту № 1-ОП
12:44 - Чи мають право суб’єкти господарювання застосовувати РРО, які не включені до Державного реєстру РРО?
12:40 - Держава надає 22 мільярди на підготовку до наступного опалювального сезону в Україні
12:33 - 7 мільйонів українців не сплачують пенсійний внесок: уряд має план, як їх працевлаштувати
12:31 - Єдиний рахунок: визначення дати сплати податкового зобов’язання або єдиного внеску
12:30 - Карго-гармонізація по-мінфінівськи
12:26 - Понад 43,2 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску – фінансова інвестиція у підтримку економіки держави від платників Дніпропетровщини
12:23 - Внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю: що змінилося для роботодавців у 2026 році
12:21 - Щодо ведення незаконної діяльності онлайн-сервісом “Crypsee”
12:20 - Податок на Google»: За перший квартал цього року до бюджету надійшло 4,5 млрд грн
12:17 - Леся Карнаух: У березні до загального фонду державного бюджету надійшло 169,4 млрд грн податків і зборів
11:49 - У державній корпорації викрили корупційну схему: держава втратила рекордні тонни зерна
11:35 - Уряд виділив понад 280 мільйонів на виплати для енергетиків та комунальників
11:33 - Вінниця та Чернігів віддають найбільший відсоток свого бюджету на оборону – "Чесно"
11:06 - Один з найбільших українських експортерів зерна купив агрохолдинг Enselco
10:52 - Правила складання та подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку будуть змінені


Більше новин