Страховики добре підготовлені до рецесії 2022-2023 років

01.07.2022 17:35 | forinsurer.com ... все о страховании

Berenberg прогнозує «неглибоку рецесію» страхового ринку у 2022-2023 роках в Європі, Великобританії та США. Причини включають міцність капіталу та премій, коефіцієнти платоспроможності, що наближаються до історичних максимумів, сукупні коефіцієнти в діапазоні 93-95%, а також значне переформулювання договорів у сфері комерційного страхування, щоб виключити кіберризик і ризики пандемії та обмежити переривання діяльності, пише Beinsure.com.

Проте рецесія потенційно може вплинути на прибутки, оскільки це збільшує ризик. Компанія визначила негативний прогноз для оцінок на 2022 рік і показала, що це вплине на оцінки (все ще є потенціал зростання, але значно зменшений), і позитивний варіант (ціни на газ у Європі впадуть) і аналізує, як це вплине на оцінки.

У ведмежому сценарії передбачається вищий на 150 базисних пунктів комбінований коефіцієнт для операційних прибутків, вищий прибуток від інвестицій на 10% через вищу прибутковість реінвестування, нижчий дохід від інвестиційного життя на 5% через нижчі середні залишки на рахунку та 10% нижчий дохід від традиційне життя через нижчі реалізовані прибутки. У середньому ведмежий сценарій відображається в 9% потенційному перегляді консенсусних прибутків у бік зниження.

У песимістичному сценарії рецесія може знизити ризик інфляції. Рецесія була б потенційно меншим ризиком для бізнес-моделі страховиків, ніж поточна висока інфляція. Це пов’язано з тим, що інфляція впливає на страховий бізнес, де ціноутворення більше не можна змінити, і існує небагато компенсацій, тоді як рецесія в основному впливає на новий бізнес, де ціноутворення все ще можна змінити.

Berenberg робить висновок, що є потенціал зростання, особливо враховуючи падіння цін на акції з лютого цього року. Найкращі страховики, акції яких можуть вирости – Allianz, Aegon, Munich Re, Aviva, Admiral, Swiss Life, Tryg and Beazley, Zurich і NN Group.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Governments and firms
Issue bonds and stocks to raise
Capital for projects

- Fin.Org.UA

Новини

18:10 - ЄС запровадив санкції проти китайців, які продавали московія паливні присадки для авіації
17:40 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 425 автівок
17:35 - Binance втратить ліцензію в ЄС – Reuters
17:14 - До суду скерували обвинувальний акт стосовно Жеваго
16:56 - Кличко розповів про те, як Київ готується до зими
16:30 - Фінансовий безвіз чи "більше реєстрів богу реєстрів"?
16:29 - САП хоче стягнути з ексочільника Рівненської митниці майно на 9 мільйонів гривень
16:05 - Наслідки ударів московія: збитки Києво-Печерської лаври перевищують 500 мільйонів гривень
16:00 - "Київстар" розширює супутниковий зв’язок Starlink Direct to Cell для месенджерів і навігації
15:53 - ДПС спільно з правоохоронними органами створили міжвідомчу робочу групу для протидії схемам виведення коштів за кордон
15:40 - Ціна на нафту впала нижче 80 доларів за барель
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.06.2026
15:30 - Підтверджено статус 16 системно важливих банків
15:17 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Юрій Риженков
15:10 - Суд заочно взяв під варту ексрегіонала Іванющенка
15:10 - Мінекономіки та ФАО запускають програму підтримки фермерів на Чернігівщині та Дніпропетровщині
14:49 - Більшість українських компаній не планують наймати іноземців, попри дефіцит кадрів – ЄБА
14:35 - НБУ ухвалив регуляторний пакет для початку діяльності банку нового типу
14:00 - Зроблено в Україні: з початку 2026 року держава підтримала 7,4 млрд грн несировинного експорту
14:00 - Ухвалено регуляторний пакет для початку діяльності банку фінансової інклюзії
13:00 - Україна на шляху приєднання до дослідницької програми ОЕСР зі сталих аграрних і продовольчих систем
12:30 - Одна з найбільших нафтових компаній московія обмежила продаж бензину на АЗС
12:30 - Страховий поліс для журналіста: красива обіцянка чи реальний захист?
12:20 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінансового моніторингу
12:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:15 - Найбільший газовий завод світу може швидко ожити після відкриття Ормузу
12:10 - Стратегічний нафтовий резерв США впав до сорокарічного мінімуму
12:00 - Впровадження СВАМ, НСТВ та розширення переліку сфер діяльності МЗВ: Мінекономіки запрошує на робочу зустріч
11:50 - "Енергоатом" шукає керівника, поки його наглядова рада втрачає склад
11:30 - Британія постачтиме Україні збагачений уран для АЕС


Більше новин