Микола Сольський: Ринок землі працює повністю за правилами ринкової економіки

01.07.2022 16:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Запуск земельної реформи зруйнував усі негативні міфи, які були з нею пов’язані.
Сьогодні ринок землі працює повністю прозоро за правилами ринкової економіки, за якими він мав би працювати давно, – разом із тими державами, до яких Україна прагне. Це підтверджують як зовнішні міжнародні спостерігачі, так і власне учасники ринку: аграрії, фермери, звичайні громадяни, а також керівники громад, які отримали розширені повноваження. На цьому акцентував Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час прес-конференції «Перший рік ринку землі: результати та перспективи». «Результати ринку землі у всіх відношеннях дуже хороші і важливі.
Перше, що бачать усі в країні, – реформа робилася не для якихось людей із-за кордону.
Вона реалізовувалася для українців, і українці це оцінили.
Вони стали власниками на своїй землі.
Це бачимо і за настроями основної рушійної сили – найбільш активних наших селян, фермерів, які сформувалися за останні декілька десятиліть як український національний клас, і які активно себе проявили та проявляють під час цієї війни в тому числі», – зазначив Микола Сольський. Очевидно, що людина, яка є власником землі, завжди захищала її краще, ніж найманий працівник, і це сьогодні помітно, додав він. «Земельна реформа працює абсолютно без корупції.
Вона вивела з тіні максимально все, що можливо.
Це зауважують усі – і зовнішні міжнародні спостерігачі, і самі учасники ринку.
Ми практично не чуємо негативних зауважень протягом року.
Ті зауваження, які є, стосуються насамперед труднощів в оформленні документації, але це виправляється», – підкреслив Міністр. За його словами, ці труднощі зумовлені тим, що раніше ринку взагалі не було, – увесь цей час його робота удосконалюється. «Ми працюємо за правилами ринкової економіки, за якими мали б працювати давно, – разом із тими державами, до яких прагнемо.
Тому основне питання, яке собі можна ставити, – чому ми не зробили цього раніше, а тільки два роки тому», – резюмував Микола Сольський.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збережіть монету в кишені, в кишені сорочки
Може, він стане більшим, ніж сьогоднішній
Не забувайте про складність світу грошей
Навчіться з ним жити, і він стане вашим другом

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 9 квітня: корупція в "Укрзалізниці"
20:50 - Італія погіршить прогноз зростання ВВП через високі ціни на енергоресурси
20:22 - Фігурант оборудки навколо "Родовід Банку" не сяде через строки давності справи
19:50 - На Одещині світло повернули десяти тисячам родин
19:24 - Десятого квітня світло виключатимуть усю добу
18:55 - Підготовка до зими йде на внутрішньому ресурсі через блокування коштів ЄС – Зеленський
18:30 - Гуманітарне розмінування: розпочався прийом заявок від аграріїв в межах оновленої програми
18:20 - Китайські НПЗ хочуть закупити нафту з Ірану через зниження цін – Reuters
18:12 - OpenAI призупиняє будівництво дата-центру у Британії
18:10 - В Україні створять мережу "енергетичних сот": деталі
18:04 - Колонка для Forbes Ukraine Дар’ї Софіної, директора Департаменту ліцензування Національного банку України
18:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП ПрАТ "ОБОЛОНЬ" "КРАСИЛІВСЬКЕ" (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, місто Красилів, вул. Будівельна, будинок 3)
18:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Закарпатська область, Ужгородський район, Сюртівська територіальна громада, село Часлівці, вулиця Ратівська, 7)
18:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл. Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Духновича, будинок 60)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НЖК» (Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Прилуцька, 2)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 160)
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БІВІТ» (Львівська обл., Львівський р-н, Львівська ТГ, с. Гряда, вул. Шевченка, 48)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Кашперівка, вул. Київська, 97)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Березна, вул. Академіка Комара, 1)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВОЛИНСЬКИЙ НДЕКЦ МВС (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 43)
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ Грандтермінал (Волинська обл., Луцький р-н, місто Луцьк, вул.Яремчука Назарія, будинок 2)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТД «Гранат Плюс» (Хмельницький р-н, Хмельницька обл., Чорноострівська територіальна громада, комплекс будівель та споруд №8)
17:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Івано-Франківська область, Калуський район, Долинська територіальна громада, село Княжолука, вулиця Ровенька, 8)
17:44 - Війна проти Ірану додасть в московитський бюджет 9 мільярдів доларів – Reuters
17:30 - Бізнес зможе заощаджувати понад 1,5 млрд грн щороку: Верховна Рада ухвалила закон про реформу державного нагляду
17:15 - ДПС запустила сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
17:10 - В OLX розповіли, що думають про оподаткування цифрових платформ
17:00 - Як блокчейн "перепрошиває" фондовий ринок
17:00 - Посадовців "Укрзалізниці" підозрюють у розтраті 4,4 мільйона під час закупівлі комплектуючих
16:45 - В ДАР призупинено добір на дотацію на утримання корів


Більше новин