Маркіян Дмитрасевич розповів про можливості та перспективи, які відкриває реалізація земельної реформи в Україні

01.07.2022 16:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Про можливості та перспективи, які відкриває реалізація земельної реформи в Україні, розповів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич на прес-конференції, присвяченій першому року функціонування ринку землі в Україні. «Земельна реформа дозволила стимулювати кредитування під заставу.
Мораторій, який тривав 30 років, не давав можливості власникам землі використовувати своє право власності на земельні ділянки як фінансовий інструмент.
Тобто право власності на земельні ділянки було неліквідним, що породжувало корупцію», – зазначив Маркіян Дмитрасевич. Крім того, за його словами, ринок землі відкрив перспективи інвестицій у землю, насамперед ідеться про багаторічні насадження.
Адже без права власності на землю, лише на оренді, жоден власник не був зацікавлений вкладати в землю тисячі доларів, аби вирощувати багаторічні насадження, прибуток із яких отримується через три-п’ять років роботи.
Сьогодні це стало можливим.
А Уряд підтримує такі тенденції відповідними програмами підтримки садівництва. Також Мінагрополітики на сьогодні активно працює над запуском проектів із меліорації. Заступник Міністра додав, що відомство фіксує втрати від військової агресії рф.
Так, прямі збитки у сільському господарстві України, за оцінкою фахівців Київської школи економіки, уже сягнули $ 4,3 млрд.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inter-American
Development Bank
Building prosperity
For the Americas

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 березня: долар поставив третій рекорд за тиждень, Трампа зобов'язали повернути "тарифні переплати"
20:30 - Один з найбільших ТРЦ Києва Dream хочуть продати за $100 мільйонів – ЗМІ
20:15 - На Львівщині до літа планують добудувати меблевий завод
20:00 - США вперше в унісон з московія виступили проти засудження атак на енергетику України
19:43 - Уряд збирається корпоратизувати "Східний гірничо-збагачувальний комбінат"
19:30 - Україна та Австрія відновили роботу міжурядової комісії з питань торговельно-економічних зв’язків та провели бізнес-форум
19:30 - Країни Перської затоки чекає скорочення видобуток нафти через блокаду Ормузу
19:20 - Денис Шмигаль: Україна пройшла найскладнішу зиму в історії незалежності
19:00 - В Україні вдалось відновити третину пошкоджених генераційних потужностей після атак московія
18:55 - Аграрії забезпечені пальним на місяць – ЗМІ
18:45 - Фондовий ринок знизився на тлі ризиків війни на Близькому Сході та інфляції
18:35 - Україна та Австрія розвиватимуть співпрацю у сфері відновлювального водню, – Денис Шмигаль
18:30 - В "Укренерго" повідомили, як діятимуть графіки відключень світла 6 березня
18:22 - Macroeconomic and Monetary Review, March 2026
18:22 - Макроекономічний та монетарний огляд, березень 2026 року
18:22 - Мінекономіки та Райффайзен Банк (Україна) підписали заяву щодо розвитку партнерства у сфері енергоефективності
18:18 - За чотири роки чисельність металургів скоротилася вдвічі
18:15 - Танкер в Перській затоці атакували: нафта злетіла більш ніж на 3%
18:10 - В Україні подешевшала морква: яка тепер її ціна
17:50 - Ціна на автогаз пробила 40 грн/л, а на бензин та ДП – стабілізувалася в мережах
17:43 - Вдосконалення інфраструктури ринків капіталу: Комісія підтримала залучення стратегічного інвестора
17:39 - Рада керуючих МАГАТЕ ухвалила резолюцію щодо ризиків для ядерної безпеки через атаки на енергетичну інфраструктуру України
17:35 - Виробника води "Карпатська джерельна" оштрафували на понад 9 мільйонів за обман щодо її походження
17:25 - Курс долара третій день поспіль встановлює історичний рекорд щодо гривні
17:20 - "Дружба" може запрацювати протягом місяця-півтора – Зеленський
17:09 - Україна торік відкрила рекордні за час великої війни 22 нові експортні ринки
17:05 - Правоохоронці викрили розкрадання коштів на водогін у Донецькій області
16:50 - "Укренерго" не отримувало офіційних повідомлень про припинення аварійного електропостачання зі Словаччини
16:37 - Зеленський про нафтопровід "Дружба": Скажу чесно – я б його не відновлював


Більше новин