Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» в платіжних документах

30.06.2022 10:00 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Павлоградський регіон) звертає увагу, що через некоректне заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» у платіжних документах неможливо ідентифікувати платника податку та рознести суми сплати до інтегрованої картки платника, що призводить до виникнення податкового боргу, та, як наслідок, нарахування штрафних санкцій та пені платникам податків.
Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» в розрахункових документах на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на небюджетні рахунки, а також на єдиний рахунок, встановлений наказом Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року № 666, зі змінами та доповненнями.
Приділяйте увагу коректному заповненню реквізитів платіжних документів, це позбавить вас від виникнення податкового боргу, нарахування штрафних санкцій та пені.
Інформацію, щодо зарахування платежів до бюджету можна самостійно переглянути в приватній частині Електронного кабінету.
Окрім того, надаємо для використання довідкові матеріали:
Особливості заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» розрахункового документа на сплату податків та зборів (крім єдиного внеску) на бюджетні рахунки;
Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску;
Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» розрахункового документа для зарахування коштів на єдиний рахунок.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Обміління Дунаю ще сильніше ускладнило експорт українського зерна після блокади портів
13:00 - Експерти Ahrefs і SE Ranking розкажуть, як бізнесу зберегти трафік в епоху AI-пошуку
13:00 - Квартальний збиток Trump Media зріс у 10 разів за рік
12:57 - У Києві БЕБ та прокуратура повернули державі два причали на Подолі
12:43 - Мобільних операторів зобов'яжуть підтримувати зв'язок без світла протягом кількох діб
12:16 - "Нова пошта" децентралізує сортування
12:09 - Порядок зберігання установами/підприємствами щоденних фіскальних звітних чеків (Z-звітів) в електронній формі
12:07 - Уточнення показників податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: заповнення рядка 2
12:06 - Рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці: за якою датою складається розпорядчий документ (наказ) підприємства?
12:04 - Чи має право підприємство у разі анулювання реєстрації платника ПДВ подати уточнюючий розрахунок за період у якому він був платником ПДВ?
12:02 - Особливості заповнення заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів за певних обставин
11:59 - Який порядок виправлення помилки в реквізиті акцизної накладної «Особа - отримувач пального» або «Особа - отримувач спирту етилового»?
11:58 - Несплата або сплата не в повному обсязі авансових внесків з єдиного податку платниками першої та другої груп: за якою формою надсилається ППР?
11:56 - Країни БРІКС знову обговорюють створення аналогу SWIFT
11:55 - Щодо застосування нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОПом – платником єдиного податку (другої або третьої групи), якщо протягом податкового року затверджено нову НГО
11:53 - Місцеві бюджети отримали на 16% більше податків і зборів
11:52 - До уваги платників податків!
11:49 - Податкова служба активно розширює безбар’єрні можливості: взаємодія з платниками у зручному та доступному форматі – пріоритет
11:44 - Офіс податкових консультантів – якісна фахова податкова допомога платникам
11:34 - Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 515,3 млн гривень
11:32 - Роздрібна торгівля алкогольними напоями: платники Дніпропетровщини спрямували до місцевих бюджетів понад 347,1 млн грн акцизного податку
11:31 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
11:30 - Гайд від податківців Дніпропетровщини: особливості здійснення зовнішньоекономічної діяльності ФОП - платниками єдиного податку третьої групи
11:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 серпня
11:28 - Під час засідання галузевого комітету Громадської ради – про повернення помилково або надміру сплачені кошти через Електронний кабінет та внесення змін в облікові дані суб’єктів господарювання
11:26 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
11:24 - Форс-мажор і знищення товарів: коли не нараховуються зобов'язання з ПДВ
11:22 - 1,7 млрд грн можливих втрат бюджету: ДПС викриває схеми штучного дроблення бізнесу
11:20 - Допомога по вагітності та пологах для ФОП не оподатковується
11:03 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин