«2 % - ий єдиний податок», – шостий вебінар ДПС та Ради бізнес-омбудсмена

30.06.2022 09:20 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini повідомила наступне.
«2 % – ий єдиний податок: чи справді все так просто?» – такою темою завершився цикл вебінарів для платників податків, який організували ДПС та Рада бізнес-омбудсмена.
Представники ДПС Олена Дзісь, Алла Кононова, Олексій Задорожний та Галина Жук під час шостого вебінару розповіли про нову модель спрощеної системи з особливостями оподаткування, основні її відмінності від звичайної спрощеної системи.
Також мова йшла про порядок переходу на «спрощенку» та припинення перебування на ній, зокрема, яка форма заяви, строк та порядок її подання, застосування спрощеної системи та податку на додану вартість, податку на прибуток.
Детальні розʼяснення з цих питань дивіться у відео.
Під час вебінару представники ДПС надали відповіді на найпоширеніші запитання платників щодо застосування 2 %-ого єдиного податку.
Практика проведення вебінарів засвідчила зацікавленість платників податків до такого формату взаємодії з податковою службою, адже він дозволяє отримати детальні розʼяснення з питань оподаткування та відповіді на актуальні питання.
ДПС і надалі підтримуватиме проведення подібних комунікаційних майданчиків для спілкування з платниками податків.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market's impact
Reverberates through the world
A global dance floor

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - ФОПи – платники єдиного податку (1 – 3 група) мають можливість звітувати за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
11:57 - Про скасування нарахування єдиного податку, якщо ФОП першої – другої групи вирішила скористатися правом не сплачувати єдиний податок
11:56 - В які терміни самозайнята особа зобов’язана перерахувати до бюджету ПДФО та військовий збір з допомоги по тимчасовій непрацездатності, яку отримує від ПФУ?
11:54 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
11:53 - Щодо звільнення від сплати єдиного внеску за себе ФОП, яка перебуває у трудових відносинах та оформила лікарняний по вагітності і пологах
11:52 - У разі закінчення строку дії дозволу на спеціальне водокористування у період дії воєнного стану, такий дозвіл вважається автоматично продовженим
11:51 - Як і на підставі яких критеріїв визначається, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
11:50 - Мікроганти на створення або розвиток власного бізнесу: за якою ознакою доходу відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
11:48 - Фізична особа отримала дохід від продажу іншій фізичні особі вантажного автомобіля: чи подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
11:46 - Юридичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини єдиним податком майже на 79,4 млн гривень
11:46 - Надсилання електронних документів: порядок отримання першої та другої квитанцій
11:44 - У відносинах працівник – роботодавець має укладатися трудовий договір
11:44 - Змінено строки подання Податкових розрахунків для ФОПів
11:43 - Податковий календар на 19 лютого 2026 року
11:42 - Платникам ПДВ про коригування податкових зобов’язань/податкового кредиту за певних умов
11:42 - Від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло 228,2 тис. грн частини чистого прибутку
11:40 - Екологічний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 3,3 млн гривень
11:39 - Надходження рентної плати за спецвикористання води до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли майже на 84,0 відсотки
11:38 - Податкова служба Дніпропетровщини: діалог та фахова підтримка
11:37 - Діалог податківців Дніпропетровщини з представниками Спілки українських підприємців з питань, що цікавлять бізнес
11:36 - Глава "Укренерго" розповів, скільки нової генерації потрібно енергосистемі України
11:35 - Національна стратегія доходів: Електронний кабінет надає платнику широкий спектр можливостей
11:34 - Супровід грантоотримувачів: нова модель підтримки бізнесу
11:33 - Понад 36 % надходжень січня: підприємства торгівлі та переробної промисловості в лідерах із наповнення бюджету
11:32 - Леся Карнаух: Блокування податкових накладних становить лише 0,1 %
11:25 - Підприємця підозрюють у постачанні неякісних балістичних окулярів для ЗСУ на 155 мільйонів
11:17 - «Моя податкова» – сучасний інструмент реалізації Національної стратегії доходів
11:15 - Microsoft планує інвестувати 50 мільярдів доларів у ШІ на "Глобальному Півдні"
11:13 - Леся Карнаух: Блокування податкових накладних становить лише 0,1 %
11:11 - Інформація про свої особові рахунки доступна платникам в Електронному кабінеті


Більше новин