Во Львовской области построят индустриальный парк за 32 млн долларов

30.06.2022 08:15 | Укррудпром

07:40 30 июня 2022 года

В городе Дрогобыче Львовской области по инициативе городского совета планируют построить эко-смарт индустриальный парк “Галит” (ЭСИП “Галит”) общей стоимостью $32 млн. Об этом сообщила ТСН.

Индустриальный парк будет расположен на площади в 19 га. В парке планируют реализовывать проекты в сфере легкой, химической и мебельной промышленности, машиностроения, IT, торговли и другое.

Дрогобычский горсовет уже утвердил концепцию парка. В дальнейшем ожидается передача документов в Государственную инспекцию архитектуры и градостроения Украины (ГИАГ), а также получение разрешения на выполнение стройработ.

По словам главы ГИАГ Семена Кривоноса, строительство таких объектов является важным для экономики страны. Львовщина имеет благоприятные условия для их создания.

“Близость к границам с Евросоюзом, хороший инвестиционный климат, отдаленность от зоны боевых действий, кадровый потенциал — на мой взгляд, это те факторы, которые способствуют развитию данного бизнеса на Львовщине. Надеюсь, совместными усилиями нам дастся восстановить экономику и запускать важные проекты, в том числе индустриальные парки”, — добавил он.

ЭСИП “Галит” в Дрогобыче планируют создать на 30 лет с возможностью продлить этот срок. Сейчас проходит подготовка к проведению конкурса на выбор компании, которая будет управлять строительством.

По словам соавтора концепции парка Ольги Данчук, после старта строительства первый запуск производства можно ожидать уже весной 2023 года.

Согласно прогнозам, годовой объем налоговых поступлений с индустриального парка в Дрогобыче составит около 40 млн грн. Запуск его в работу даст не менее 300 новых рабочих мест и может быть привлекательным для релоцированных предприятий. “Ожидается, что новый индустриальный парк снизит уровень безработицы на Дрогобычине на 20-30% и увеличит инвестиции в регион”, — резюмируется в сообщении.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Інвестиції приносять,
Багатство розквітає.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.07.2026
15:28 - Застосовано заходи впливу до п’яти фінансових компаній
15:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:12 - Міненерго розповіло про перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії
14:50 - Уряд може почати підвищувати тарифи на газ та електроенергію з 2027 року – МВФ
14:33 - Російські балістичні ракети знищили основний склад WINETIME: наслідки атаки
14:29 - Через московитський удар горіли посіви на Житомирщині
14:20 - Пролетарі всіх країн, заміняйтеся! ШІ поглиблює структурне безробіття в Україні
14:06 - Німеччина планує придбати частки в оборонних стартапах у межах переозброєння
13:47 - Перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії завершилися повною реалізацією запропонованих обсягів
13:44 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
13:43 - Строк придатності алкогольних напоїв та тютюнових виробів закінчився: дії суб’єкта господарювання
13:42 - За якою формою та за яким ідентифікатором форми в електронному вигляді ФОП подає податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи?
13:42 - Maersk призупиняє роботу у Чорноморському порту через посилення ударів московія
13:41 - Плата за землю: чи може платник в одній податковій декларації з плати за землю одночасно визначити податкові зобов’язання щодо земельного податку та орендної плати?
13:40 - У скриньці РРО не вистачає готівкових коштів: як оформити повернення готівки за товар фізичній особі?
13:38 - До яких видів економічної діяльності (КВЕД) відносяться промислові підприємства?
13:37 - Податок на прибуток: визначення балансової вартості необоротного активу у разі переведення його з невиробничого до виробничого
13:35 - Цифрові можливості для громадян України: РНОКПП через «е-Консул» та Е-картка платника
13:34 - Чи подається Заява за ф. № 20-ОПП, якщо об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, знаходяться за межами України?
13:33 - На яку дату виникають податкові зобов’язання з ПДВ у разі отримання платником послуг від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України?
13:32 - У разі перевищення встановлених граничних строків проведення розрахункових операцій в режимі офлайн ПРРО повинен блокуватися до моменту переходу в режим в онлайн
13:30 - Захистіть свої права – під час розрахунків отримайте фіскальний чек!
13:27 - Помилка в типовій формі, за якою ФОПом на загальній системі оподаткування здійснюється облік доходів і витрат: як виправити?
13:25 - До уваги платників екологічного податку!
13:25 - Російська Дума підтримала закон про арешт майна тих, хто критикує владу за кордоном
13:23 - За користування надрами платники рентної плати спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 24,7 млн гривень
13:22 - Платники Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями сплатили до місцевих бюджетів понад 291,3 млн грн акцизного податку
13:20 - Частина чистого прибутку: надходження від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету перевищили минулорічні на 34,2 %
13:19 - Практичні знання, професійний досвід і сучасні сервіси: у податковій службі Дніпропетровщини відбулася зустріч зі студентами-практикантами


Більше новин