Дмитро Кулеба відкрив у МЗС виставку українського воєнного плаката в рамках проекту Sunseed ART

29.06.2022 00:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Міністерстві закордонних справ України відкрилася виставка українського воєнного плаката, твори якої створені українськими митцями під час повномасштабного вторгнення росії. “Вже багато років Міністерство закордонних справ використовує свої стіни для того, щоб картинами, фотографіями, скульптурою комунікувати актуальні для України теми іноземним гостям, які ходять цими коридорами, а також співробітникам Міністерства.
Зараз ми вирішили, що час розмістити тут виставку воєнного плаката”, — заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. За словами Міністра, виставка нагадуватиме міжнародним гостям, які приходять у Міністерство закордонних справ на переговори, про оборону України від повномасштабного вторгнення росії. Твори для виставки надав проект Sunseed ART, який популяризує українське плакатне мистецтво для ширшого загалу, зокрема іноземних аудиторій.
Твори українських митців можна придбати на сайті проекту, а виручені кошти дозволяють підтримати авторів і Збройні Сили України: до дня перемоги 10% передаватимуться у фонд «Повернись живим» на потреби українського війська. «Українські митці створили потужний культурний фронт з першого дня повномасштабного вторгнення росії.
Вони втілили у своїх воєнних плакатах лють українського народу.
Мистецтво — це мова, яка дозволяє нам розповісти світові про свій біль та втрати, але також спонукає до співчуття та розуміння наших цінностей, зображує майбутнє, якого ми прагнемо», — розповіла інвесторка та співзасновниця платформи Sunseed ART Наталія Попович. «Я вдячна Міністерству закордонних справ за підтримку та можливість виставити твори українського воєнного плаката, бо наша мета — популяризувати їх у всьому світі.
Україна — це країна краси, мистецтва та свободи.
Українське мистецтво здатне надихнути весь світ.
Колекція нашого проекту постійно поповнюється, аби відкривати світові нові імена українських митців, підтримувати їх та Україну в часи цієї жахливої війни», — зазначила співзасновниця платформи Sunseed ART Олеся Драшкаба.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
14:30 - Мінрозвитку розповіло про наслідки ударів московія по портам та залізниці України
14:24 - США готові зняти санкції з російської нафти, якщо закінчиться війна з Україною
14:20 - Одна з найнебезпечніших операцій: "Нафтогаз" відремонтував об'єкт в 5 кілометрах від лінії вогню
14:16 - Новий Трудовий кодекс: реальна спроба перезавантаження
13:42 - Apple почала блокувати акаунти росіян через західні санкції
13:37 - На Прикарпатті посадовця поліці звинувачують у шахрайстві
13:30 - Україна та Німеччина поглиблюють співпрацю у сфері кліматичної політики
13:30 - Уряд запустив низку програм підтримки ветеранів: деталі
13:01 - Імпорт телефонів в Україну суттєво зріс: найбільше ввезли з Китаю
13:00 - Андрій Усенко: як змінився ринок землі у 2025
12:50 - Пов’язана із Трампом компанія запускає платформу переказу валют за низькою комісією
12:35 - Тиск від повернутого ПДВ: в січні попит на нові електромобілі впав на понад 85%
12:33 - Як отримати швидку довідку та консультації від Контакт-центр ДПС?
12:31 - Електронна черга – це зручний формат взаємодії платників з податковою
12:30 - Зміни для платників єдиного внеску з 2026 року
12:28 - Щодо індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік
12:24 - Волонтерська діяльність: які доходи не оподатковуються ПДФО і військовим збором
12:22 - Автоматизована система списання податкового боргу: прозорий єдиний підхід до всіх
12:21 - Безбар’єрність: у ЦОПах для людей з порушеннями слуху забезпечено доступ до усіх послуг
12:21 - В НАБУ та САП озвучили суму економічного ефекту від їх діяльності у 2025 році
12:20 - «Дроблення бізнесу» - мінімізація податкових та інших обов’язкових платежів
12:18 - Деклараційна кампанія – 2026: декларування іноземних доходів
12:17 - Інформація про свої особові рахунки доступна платникам в Електронному кабінеті
12:15 - Податковий календар на 20 січня 2026 року
12:14 - Понад 270,5 млн грн екологічного податку спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:13 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло майже 9,1 млн гривень
12:02 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 27,0 млрд грн ПДФО
12:00 - Допомагаємо захисникам і захисницям адаптуватися та відчути підтримку
12:00 - Тарас Висоцький: Морози не загрожують врожаю, ситуація з озимими контрольована


Більше новин