БЕБ розслідуватиме міжнародні податкові злочини у співпраці з Організацією економічного співробітництва

28.06.2022 22:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Бюро економічної безпеки України (БЕБ) у співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) розпочинає втілення програми «Податкові інспектори без кордонів».
Мета ініціативи — впровадження міжнародних практик аналізу та аудиту для мінімізації тіньової економіки, а також просування комплексних підходів до боротьби з податковими та іншими фінансовими злочинами на практиці.
Про це повідомив директор БЕБ Вадим Мельник під час 23-го засідання Робочої групи ОЕСР з податкових та інших злочинів (TFTC). «Економічна безпека надважлива для нашого протистояння ворогу.
БЕБ, зокрема, має протидіяти транснаціональним злочинам в економічній сфері.
Тож ми дуже цінуємо допомогу наших міжнародних партнерів та робимо все, аби якомога точніше втілювати найкращі світові практики.
Відтак, завдяки співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку ми розпочали реалізацію програми «Податкові інспектори без кордонів».
Ініціатива має допомогти створити потужну методологічну базу для аналітичної роботи Бюро, сприятиме розвитку культури сумлінної сплати податків та, відповідно, наповнення бюджету країни», — прокоментував Вадим Мельник. Зазначимо, програма «Податкові інспектори без кордонів» передбачає обмін практиками компетентних органів країн, що розвиваються, у таких сферах, як боротьба з податковими злочинами, оцінка ризиків, методики проведення аудиту під час розслідування тощо.
Ініціатива передбачає низку практичних інструментів, які надають підтримку юрисдикціям у їх боротьбі з податковими та іншими фінансовими злочинами як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні.
Мандат програми полягає у підтримці глобальних зусиль, спрямованих на зупинку незаконних фінансових потоків (НФП) і посилення мобілізації внутрішніх ресурсів. Довідково Організація економічного співробітництва та розвитку об"єднує 38 держав світу, більшість з яких є країнами з високим доходом громадян та високим індексом людського розвитку.
ОЕСР ставить за мету посилювати економіку країн-членів, просувати ринкову економіку та представницьку демократію, розвивати вільні ринки, сприяти зростанню як розвинутих країн, так і тих, що розвиваються.

Додати коментар

Користувач:
email:





Shares rise and fall fast
Fortunes made or lost, such power
In the hands of few.

- Fin.Org.UA

Новини

17:10 - московіяни розбомбили склад видавництва "Ранок" та КнигоЛенду в Харкові
16:59 - How Assignment Help Can Improve Your Grades Without Increasing Stress
16:50 - московія вранці атакувала склад Rozetka: загинув працівник, ще семеро – поранені
16:15 - У липні експорт зерна зріс на 55% в річному вимірі попри блокаду портів
15:20 - Акції Apple впали на 10%, компанія може втратити $500 млрд капіталізації: причини
14:40 - В АТБ заявили, що перестануть купувати рекламу в "Трухи"
13:55 - У Чорному морі дрони потопили судно "Росатому"
13:25 - Дрони атакували московитський НПЗ за 1500 км від кордону з Україною
12:55 - Піч від держави: уряд запустив кредити на автономне опалення для приватних будинків
12:25 - У Сбєрбанку заявили, що в банків московії закінчилися гроші на покриття дефіциту бюджету
11:50 - Іран знову атакував два танкери біля узбережжя Оману
11:25 - Сміттєва змова: АМКУ оштрафував київських сміттярів на 300 мільйонів
10:40 - У Wildberries заявили, що не зобов’язані компенсувати продавцям збитки після ударів
10:00 - Трамп заявив, що зможе взяти з надр України "практично все, що захоче"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:40 - Чернівецька, Чернігівська та Київська області отримали від Австрії обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури


Більше новин