Оперативна інформація станом на 18:00 28.06.2022 щодо російського вторгнення

28.06.2022 19:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Триває сто двадцять п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. На Волинському та Поліському напрямках триває нарощування системи інженерного обладнання оборонних позицій у прикордонних районах Брестської області. У період з 28 червня по 16 липня поточного року, у Жлобинському районі Гомельської області, заплановано проведення військових зборів з військовозобов’язаними. Не виключається проведення демонстративних і провокаційних дій підрозділами збройних сил республіки білорусь у прикордонних з Україною районах та ведення розвідки з метою уточнення позицій і характеру діяльності наших військ. На Сіверському напрямку з метою сковування дій підрозділів Сил оборони України противник утримує до трьох батальйонних тактичних груп у прикордонних районах Брянської та Курської областей.
Здійснив артилерійські обстріли у районах населених пунктів Тур’я, Краснопілля, Хмелівка і Попівка на Сумщині та села Гірськ Чернігівської області. На Харківському напрямку ворог обстріляв з артилерії райони населених пунктів Золочів, Слатине, Верхній Салтів, Печеніги, Коробочкине, Рубіжне, Перемога, Явірське, Руська Лозова, Циркуни, Чепіль, Іванівка, Руські Тишки, Черкаські Тишки, Петрівка, Вітрівка, Світличне та Уди.
Також російські окупанти обстріляли північну частину міста Харкова.
Авіаудар із вертольотів Ка-52 зафіксовано неподалік села Явірське. Українські воїни відбили штурмові дії і змусили окупантів відійти в районах населених пунктів Дементіївка, Довгалівка та Залиман.
Противник вів повітряну розвідку БпЛА поблизу Кутузівки та Циркунів. На Слов’янському напрямку наші війська зупинили ворожий штурм у напрямках сіл Долина та Мазанівка.
Загарбники відійшли. Артилерійські обстріли з боку противника фіксувалися в районах населених пунктів Адамівка, Краснопілля, Долина, Дібровне, Барвінкове, Мазанівка, Богородичне, Грушуваха, Курулька та Велика Комишуваха.
Ворожі БпЛА діяли в районі села Дібровне. На Краматорському напрямку противник активних дій не вів.
Здійснював вогневе ураження із реактивних систем залпового вогню неподалік Маяків, Слов’янська, Званівки, Серебрянки, Переїзного і Золотарівки. На Лисичанському напрямку ворог обстрілював із мінометів та ствольної артилерії райони Лисичанська та Вовчоярівки.
Противник не припиняє спроби взяти під контроль автодорогу Бахмут – Лисичанськ.
Вів наступ у напрямку населеного пункту Спірне, успіху не мав, відійшов. На Бахмутському напрямку окупанти здійснювали обстріли із ствольної та реактивної артилерії неподалік Берестового, Білогорівки, Бахмута, Клинового, Вершини, Новолуганського, Травневого та Зайцевого.
Завдав ракетно-авіаційного удару по району Шумів. На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог обстрілював із артилерії райони населених пунктів Кам’янка, Авдіївка, Водяне, Мар’їнка, Новомихайлівка, Вугледар, Шевченко, Времівка, Зелене Поле, Полтавка, Гірке, Староукраїнка, Залізничне, Оріхів, Кам’янське.
Ланкою вертольотів Ка-52 завдав ударів поблизу Авдіївки. На Південнобузькому напрямку ворог продовжував обстріли із застосуванням ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Осокорівка, Велика Костромка, Трудолюбівка, Широке, Кобзарці, Любомирівка, Благодатне, Кульбакіне, Шевченкове, Посад-Покровське та Степова Долина.
Авіаудари ворога зафіксовано поблизу Потьомкиного, Великого Артакового та Олександрівки. В акваторіях Чорного та Азовського морів, у готовності до завдання ракетних ударів по об’єктах на території України, ворог утримує два носії високоточної зброї, сумарний залп яких складає до 16 крилатих ракет морського базування “Калібр”. Сили оборони України вміло діють на полі бою та, виконуючи вогневі завдання, продовжують завдавати ворогу значних втрат.
Триває тотальний спротив на тимчасово зайнятих російськими окупантами територіях. Разом переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics affect
Financial markets respond fast
World events matter

- Fin.Org.UA

Новини

15:02 - Щодо подання Повідомлення про набуття частки у контрольованій іноземній компанії
14:57 - Роз’їзний характер робіт: чи оподатковується ПДФО вартість проживання та проїзду найманих працівників?
14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - У які строки контролюючий орган здійснює реєстрацію ФОП (крім е-резидента), як платника єдиного податку?
14:30 - Про терміни подання ФОПом на загальній системі оподаткування податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО
14:28 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:24 - Про подання ФОПами звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску
14:23 - "Укрпошта" відтепер безкоштовно повертатиме посилки з-за кордону
14:21 - Тимчасове ввезення та реекспорт обладнання: що з реєстрацією платником ПДВ?
14:18 - Важливість дотримання принципів та складових безбар’єрності
14:16 - Сплачуєте податкові платежі та єдиний внесок – дотримуйтеся вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції!
14:14 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету акцизним податком на понад 59,1 млн гривень
14:12 - На Дніпропетровщині збільшилась кількість платників єдиного внеску майже на 9 тисяч осіб
14:10 - Бюджети територіальних громад Дніпропетровщини отримали понад 588,8 млн грн плати за землю
14:10 - Альтернативна енергетика: Рада ухвалила законодавчі зміни
14:08 - На Дніпропетровщині відбувся відкритий діалог влади та бізнесу про механізми підтримки економіки
14:07 - Податкова служба Дніпропетровщини: діалог, консультації, підтримка
13:57 - Голова Адміністрації судноплавства залишає посаду
13:45 - Деяким киянам обіцяють виплатити по 40 тисяч гривень
13:42 - Аналітика замість формального контролю: підсумки 2025 року у сфері міжнародного оподаткування
13:40 - 600 тисяч гривень на лікування неіснуючих пацієнтів – правоохоронці викрили лікарів
13:30 - Довідка про статус податкового резидента: як отримати та апостилювати
13:25 - До платіжної установи застосовано захід впливу
13:08 - На Харківщині через обстріли московія знеструмлена ціла громада
13:03 - московія наздогнала ЄС за цінами на продукти: Росстат не відображає реальних цінників
12:50 - московіяни знову почали блокувати Telegram
12:39 - У січні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на шість компаній
12:39 - Фіктивний ремонт парку: службовцям "Київзеленбуду" вручили підозри
12:30 - Як вийти на ринок ЄС
12:26 - Будівельна група Синергія увійшла до ТОП-20 забудовників України за версією LUN Awards 2026


Більше новин