Чермет Азии предпочитает и дальше развивать углеродное доменно-конвертерное производство

27.06.2022 12:50 | Укррудпром

12:45 27 июня 2022 года

 В настоящее время в мире строятся, проектируются или анонсированы мощности по производству стали с использованием доменно-конвертерного процесса, достигающие в совокупности 345,3 млн. т в год. Как передаёт Metalinfo.ru, об этом сообщает климатическое НГО Global Energy Monitor.

По его оценкам, в строительство данных меткомбинатов может быть инвестировано до $518 млрд. Практически все проекты реализуются либо анонсированы в странах Азии, доля которых превышает 96%.

В частности, по оценкам Global Energy Monitor, в Китае могут быть построены доменно-конвертерные мощности на 158 млн. т в год, а в Индии — на 123 млн. т в год. Правда, организация, очевидно, не учитывает выведения из эксплуатации устаревших мощностей в Китае. Еще 52 млн. т в год могут добавить страны Юго-Восточной Азии: Индонезия (24 млн. т), Вьетнам (16 млн. т) и Малайзия (12 млн. т).

Как заявляет Global Energy Monitor, в 2022 г. на долю меткомбинатов придется 69% мирового производства стали против 31% у заводов с электропечами. Причем в 2030 г. это соотношение почти не изменится и составит 68% на 32%. Таким образом, металлургическая промышленность останется крупным источником выбросов углекислого газа.

Чтобы сократить выбросы, Global Energy Monitor требует до 2050 г. закрыть доменно-конвертерные мощности на 419 млн. т стали в год и вместо них построить электропечи на 576 млн. т в год. За счет этого доля электропечей в мировом производстве сможет достигнуть 53% к 2050 г.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial crisis,
Lehman Brothers, subprime loans,
2008 shock.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 2 липня: масовані атаки московія по бізнесу
19:50 - Tesla зафіксувала рекордний квартал за обсягами поставок
19:25 - Вартість відновлення майна "Нової пошти", яке пошкодила московія, становить 1 мільярд гривень
19:00 - Менторство для молоді: у прифронтових громадах підтримають запуск власної справи
18:57 - Грузинський НПЗ обіцяє з серпня повністю відмовиться від нафти московія
18:38 - БЕБ проводить обшуки на металургійному заводі. Серед підозрюваних депутати
18:35 - До уваги довірителів ФФБ: роз’яснення Комісії щодо ситуації з ТОВ «ФК «ГЛОБАЛ КАПІТАЛ»
18:30 - Уряд звільнив від перевірок пошкоджене війною майно бізнесу
18:28 - Засідання Комісії
18:03 - Уряд включив до Реєстру індустріальних парків "Будшляхмаш": що виробляє
17:30 - Уряд передав Держмолодьжитло до сфери управління Мінекономіки
17:27 - Microsoft створила компанію-помічника по впровадженню ШІ за 2,5 мільярда доларів
16:58 - У Криму обмежать подачу води через перебої у електропостачанні
16:32 - московія протягом 18 місяців шпигувала за ядерними об'єктами Європи за допомогою дронів, запущених з танкерів
16:30 - ЦГР підписав перші договори на розмінування угідь Держзембанку та одноосібників
16:30 - Пенсія, яка не прийде
16:17 - У Нікополі росіяни знищили відразу сім автівок "Укрпошти"
15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:33 - Триває розвиток альтернативних джерел енергії: у Хустській лікарні облаштували комплексну систему автономного живлення на базі сонячної станції
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення сучасної системи реєстрації домашніх тварин
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:30 - Підтримка проєктів зі значними інвестиціями: Уряд дозволив ввезення обладнання для виробництва кормових домішок на Черкащині
14:15 - Мінфін повідомив про рекордні інвестиції українців в ОВДП
13:50 - Україна в червні скоротила імпорт електроенергії на чверть


Більше новин