Польща продовжуватиме надавати освітні послуги вимушено евакуйованим громадянам України

27.06.2022 12:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перший заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко та заступник Міністра Віра Рогова провели онлайн-зустріч із державним секретарем Міністерства освіти і науки Республіки Польща, уповноваженим уряду з питань розвитку та інтернаціоналізації Томашем Жимковським. У ході зустрічі сторони обговорили питання опрацювання проектів міжнародних договорів, що перебувають на розгляді польської сторони, а також організацію національного мультипредметного тесту для українських вступників, які вимушено перебувають у Республіці Польща. Насамперед Томаш Жимковський запевнив в абсолютній солідарності з Україною та готовності й надалі сприяти отриманню освіти вимушено евакуйованих громадян України.
Він поінформував про створення належних умов для проведення НМТ у Республіці Польща та місця проведення тестування. Крім того, під час зустрічі було обговорено питання забезпечення освітніх потреб польської національної меншини в Україні та української національної меншини в Республіці Польща. Сторони також домовилися прискорити опрацювання проектів міжнародних угод. Нагадаємо, Уряд ухвалив рішення щодо початку 2022/2023 навчального року у ЗЗСО.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок фінансів
Треба знати, щоб заробити
Багатство для себе.

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - ДПС та Держслужба зайнятості запустили спільний сервіс податкової підтримки для учасників грантових програм
16:59 - Гранти на відкриття бізнесу: для отримувачів створили окремий сервіс
16:56 - Курс євро оновить історичний рекорд щодо гривні
16:52 - 25,6 млрд грн податків сплатила ОККО за минулий рік – майже на чверть більше, ніж попереднього року
16:50 - Українці придбали понад 80 тисяч авто на внутрішньому ринку за місяць: топ-10 моделей
16:30 - Реформа "з пістолетом біля скроні"
16:25 - У Одесі на п’ять мільйонів гривень завищили вартість відновлення поліклініки – ЗМІ
16:20 - Канадські авіакомпанії призупиняють рейси на Кубу
16:10 - Засідання Комісії
16:10 - У січні товарообіг України сягнув майже 10 мільярдів доларів: що купували та продавали
16:04 - Ринок фінансових послуг України покинули шість компаній
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.02.2026
15:57 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 36,6 млрд грн
15:49 - Взяття на облік як платника єдиного внеску ФОПа, який планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність
15:44 - Україна ризикує недоотримати 1,4 мільярда євро фіндопомоги ЄС – аналітики
15:33 - Затверджено нові звіти за формами №1-ВП та №1-ОП
15:30 - LEV Development потрапив у п'ятірку лідерів премії ТОП-100 девелоперів України за версією ЛУН
15:23 - У московії ціни на огірки наблизилися до вартості м'яса
15:20 - Дунайські порти України за рік перевалили 9 мільйонів тонн вантажів
15:02 - Щодо подання Повідомлення про набуття частки у контрольованій іноземній компанії
14:57 - Роз’їзний характер робіт: чи оподатковується ПДФО вартість проживання та проїзду найманих працівників?
14:55 - В Україні вже експлуатується 1,4 ГВт газової генерації
14:45 - Кулеба повідомив про можливі зміни у теплопостачанні в Україні
14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - У які строки контролюючий орган здійснює реєстрацію ФОП (крім е-резидента), як платника єдиного податку?
14:35 - На Харківщині внаслідок російської атаки загорілася АЗС
14:30 - Про терміни подання ФОПом на загальній системі оподаткування податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО
14:28 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:24 - Про подання ФОПами звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску
14:23 - "Укрпошта" відтепер безкоштовно повертатиме посилки з-за кордону


Більше новин