Платникам плати за землю

27.06.2022 11:44 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (території обслуговування: АНД, Індустріальний та Самарський райони м. Дніпра) нагадує.
Нормами п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено, що платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.
Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.
При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
Звертаємо увагу, що у разі використання витягів технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що не відповідають вимогам ПКУ, необхідно уточнити суми податкових зобов’язань зі плати за землю.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 25 лютого: зупинка поїздів між Дніпром і Запоріжжям, електротранспорт знову у Києві
20:50 - На пункті пропуску "Рава-Руська" побудують додаткові майданчики для транспорту
20:38 - Уряд розподілив два мільярди гривень на шкільні автобуси
20:23 - Цивільна авіація московія входить у період підвищених ризиків – СЗРУ
20:10 - Чотириста будинків отримають кошти на автономне живлення під час відключень від уряду
19:47 - Відключення світла 26 лютого триватимуть усю добу
19:25 - Уряд визначився з реформою системи управління фінансами
19:11 - Ангола може отримати від Китаю кредит у 4,8 мільярдів доларів на нафтовий завод
18:54 - Уряд оновив склад наглядової ради АТ «НАЕК «Енергоатом»: до складу увійшла заступниця Мінекономіки Дарія Марчак
18:49 - Україна разом з ООН посилить відновлення Чорного моря
18:46 - До суду спрямували обвинувальний акт щодо керівниці аеропорту "Одеса"
18:30 - Денис Шмигаль провів онлайн розмову з Міністром енергетики Азербайджану Парвізом Шахбазовим
18:27 - З березня уряд проіндексує пенсії на 12,1%: кого стосується
18:18 - У Сумах відкрили модульне містечко для переселенців
18:07 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту щодо відомчої реєстрації нових тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських машин, сільськогосподарської техніки»
18:04 - Канада додатково підтримає енергетику України: на що витратять 12 мільйонів євро
18:02 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту щодо відомчої реєстрації нових тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських машин, сільськогосподарської техніки»
18:00 - Інвестиції у водойми: держава і регіони узгодили кроки розвитку рибного господарства
17:40 - московія хоче перенаправити більше доходів від нафти до резервного фонду через падіння цін
17:30 - Київ повернеться до класичних графіків відключень не раніше квітня – Yasno
17:23 - Українська енергетична біржа оновила правила аукціонів
17:04 - Ключові рішення НКЦПФР від 25.02.2026
17:02 - ОТП БАНК запустив інтернет-еквайринг зі швидким підключенням та зарахуванням коштів двічі на день
17:00 - НАЗК пояснило, чи слід декларувати держдопомогу за зруйноване житло
16:53 - Канада спрямує додаткові 12,4 млн євро до Фонду підтримки енергетики України
16:45 - В Україні здешевшали буряки: скільки коштують
16:39 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 26 лютого
16:30 - Звільнення працівників: кого захищали суди у 2025 році
16:26 - Демократичні штати вимагають у Трампа компенсацію за мита
16:18 - За рік податкова виявила 400 випадків неофіційної праці в ресторанній сфері


Більше новин