Оперативна інформація станом на 06:00 25.06.2022 щодо російського вторгнення

25.06.2022 07:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Розпочалася сто двадцять друга доба героїчного протистояння російському воєнному вторгненню. російські окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по військових та критичних об’єктах цивільної інфраструктури на території України.  На Волинському та Поліському напрямках ситуація щодо діяльності збройних сил республіки білорусь суттєвих змін не зазнала.
Зберігається загроза застосування ракетного озброєння з території цієї країни.  На Сіверському напрямку, для прикриття ділянки російсько-українського кордону, у Брянській та Курській областях противник утримує до трьох батальйонних тактичних груп зі складу 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій, а також підрозділи повітряно-десантних військ.
Ворог обстріляв з артилерії позиції Сил оборони у районах населених пунктів Бучки Чернігівської області та Бояро-Лежачі на Сумщині.
Окупанти продовжують фортифікаційне обладнання оборонних позицій у прикордонних районах Брянської області. На Харківському напрямку противник основні зусилля зосереджує на утриманні раніше зайнятих позицій.
Здійснив артилерійські обстріли по елементах інфраструктури в районах міста Харкова та В’ялівського водосховища. Дії ворожої штурмової групи в районі населеного пункту Уди наші воїни рішуче придушили.
Противник відійшов.
Завдав авіаудару з вертольотів Ка-52 в районі населеного пункту Явірське. На Слов’янському напрямку противник основні зусилля зосереджує на веденні наступу в напрямку населених пунктів Довгеньке та Долина.
Ворог обстріляв наші позиції поблизу Нової Дмитрівки, Хрестища, Дібровного та Богородичного.
Намагається вести штурмові дії в напрямку Довгеньке - Мазанівка, бій триває.
Завдав авіаудару неподалік Дібровного. На Донецькому напрямку противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів та проведенні перегрупування військ. На Краматорському напрямку активних дій не вів.
Здійснював вогневе ураження наших підрозділів із мінометів та реактивної артилерії у районах Райгородка і Стародубівки. На Сєвєродонецькому напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної артилерії райони населених пунктів Лисичанськ, Спірне та Вовчоярівка.
Завдали авіаудару в районі Лисичанська, намагалися блокувати місто з півдня.  З метою витіснення наших підрозділів ворог вів штурмові дії в районах населених пунктів Метьолкіне, Сиротине та Воронове. На Бахмутському напрямку українські воїни зупинили наступ ворожої піхоти у напрямку Володимирівка – Покровське.
 Після вогневого впливу противник відійшов.
Підрозділами зі складу 5-ї загальновійськової армії окупанти ведуть наступ в напрямку Пилипчатине - Покровське, бойові дії тривають.
У напрямку Роти – Вершина ворог просунувся на один кілометр. З метою сприяння діям угруповання на напрямку зосередження основних зусиль, окупанти намагаються на Авдіївському, Курахівському та Новопавлівському напрямках вести сковуючі дії та утримувати зайняті рубежі.
На Запорізькому напрямку – ведуть оборону. Ворог намагався взяти під контроль ділянку дороги Ясинувата – Костянтинівка - вів бій у напрямку Василівка - Кам’янка.
 Наші захисники дали рішучу відсіч.
Противник з втратами відступив. На Південнобузькому напрямку окупанти зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів.
Ведуть розвідку, удосконалюють інженерне обладнання позицій та намагаються не допустити перегрупування наших військ. Для відновлення раніше втраченого положення, силами до ротної тактичної групи, ворог вів наступ у напрямку Потьомкине – Високопілля Херсонської області, успіху не мав, відійшов. Вів повітряну розвідку БпЛА в районі населеного пункту Старосілля. В акваторіях Чорного та Азовського морів у готовності до нанесення ракетних ударів по об’єктам на території України ворог утримує чотири носії крилатих ракет морського базування “Калібр”.  Українські захисники завдають втрат російським окупантам на всіх напрямках, де тривають активні бойові дії.
Посилюється партизанський рух на тимчасово захоплених територіях.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inflation, deflation,
Interest rates and fiscal policy,
The world of finance.

- Fin.Org.UA

Новини

11:40 - Фінські автозаправки російського "Лукойлу" закриють через санкції США
11:37 - Lviv Croissants починає роботу в Північній Європі
11:30 - Які земельні ділянки не підлягають оподаткуванню земельним податком?
11:30 - Російський "Новатек" змушений робити Китаю значні знижки на газ
11:29 - ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 6,1 млн гривень
11:28 - Понад 13,4 млн грн частини чистого прибутку спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
11:27 - Комплаєнс-ризики: що включає процес управління податковими ризиками
11:25 - Загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини майже 199,4 млн грн екологічного податку
11:24 - Єдиний податок: від ФОПів до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло більше як 4,4 млрд гривень
11:23 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи!
11:22 - Дніпропетровщина: від платників податку на прибуток підприємств місцеві бюджети отримали майже 577,4 млн гривень
11:17 - Визначення суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі ціни продажу сигари за одиницю у разі продажу поштучно
11:11 - Безбар'єрність: доступ до інформації та електронних послуг
10:52 - Леся Карнаух: ДПС запускає цифровий сервіс «ТAX Control»
10:50 - Курс валют на 19 листопада у банках України: скільки коштує долар і євро
10:48 - Оцініть доступність і безбар’єрність послуг в органах ДПС – запрошуємо взяти участь в опитуванні
10:47 - На Дніпропетровщині поранено п’ятьох енергетиків під час атаки дронів
10:15 - Україна вимагає від ЄС рішення щодо активів московія наступного місяця
10:13 - В 7 областях ліквідовують наслідки масштабної атаки московія на енергетику: знову діють погодинні графіки
10:00 - Ситуація в енергосистемі на 19 листопада
09:47 - Агенція Міноборони замовила 5 тисяч китайських дронів на 777 мільйонів: економія - 13%
09:30 - Ціни на нафту відреагували на побоювання щодо надлишку постачання
08:57 - В Україні аварійні відключення світла через удар московія по енергетичній інфраструктурі
08:50 - В Україні підскочили продажі авто з Китаю у 2,6 раза: популярні моделі-електромобілі жовтня
08:30 - Чому відкладаються "хімічні" правила ЄС
08:00 - "Усі команди роздавав Єрмак". Власник найбільшого ТРЦ в Україні про втрату бізнесу
07:40 - росія знову атакує нашу енергетичну інфраструктуру
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.11.2025
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32304
Австралійський долар27.3685
Така0.34423
Канадський долар30.0124
Юань Женьміньбі5.9193
Чеська крона2.0172
Данська крона6.5331
Гонконгівський долар5.4065
Форинт0.126727
Індійська рупія0.47503
Рупія0.0025133
Новий ізраїльський шекель12.8664
Єна0.27121
Теньге0.080942
Вона0.028756
Ліванський фунт0.00047
Малайзійський ринггіт10.1101
Мексиканське песо2.2809
Молдовський лей2.4806
Новозеландський долар23.8474
Норвезька крона4.1581
Саудівський ріял11.224
Сінгапурський долар32.3265
Донг0.0015955
Ренд2.4412
Шведська крона4.4375
Швейцарський франк52.86
Бат1.29851
Дирхам ОАЕ11.4603
Туніський динар14.306
Єгипетський фунт0.8922
Фунт стерлінгів55.3578
Долар США42.0924
Сербський динар0.41618
Азербайджанський манат24.7573
Румунський лей9.5913
Турецька ліра0.9941
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.2048
Болгарський лев24.9436
Євро48.7914
Ларі15.561
Злотий11.4934
Золото169708.14
Срібло2102.55
Платина64547.85
Паладій58974.4

Курси валют, встановлені НБУ на 19.11.2025