Прем’єр-міністр: Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі

24.06.2022 19:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд рекомендує розпочати навчальний рік у школах із 1 вересня.
В університетах — з 15 серпня, за винятком перших курсів.
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 24 червня. «Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі.
Питання складне, адже пов’язано з безпекою наших дітей.
Безпекова ситуація в країні різна, і вже зараз зрозуміло, що на прифронтових територіях повернутися до очного навчання неможливо, а тому там продовжиться онлайн-формат.
Так само як і на окупованих територіях», — відзначив Прем’єр-міністр. Денис Шмигаль наголосив, що місцева влада має пропрацювати весь організаційний процес і очної, і змішаної форми навчання.
Міністерству освіти і науки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству розвитку громад та територій, ВЦА доручено забезпечити довезення дітей до шкіл, а також безпеку в закладах освіти.
За словами Глави Уряду, органи місцевого самоврядування повинні: •    організувати регулярні навчання з евакуації учнів до сховищ та уроки безпеки; •    візуалізацію шляху до безпечних місць в усіх закладах освіти; •    у сховищах повинні бути всі умови для перебування та навчання; •    у кожному освітньому закладі має бути тривожна кнопка на випадок надзвичайної ситуації. «ДСНС має найближчим часом завершити розробку типових протоколів безпеки, а далі ВЦА мають затвердити на їх основі індивідуальні протоколи безпеки для кожного закладу освіти та ознайомити з ними учнів та батьків», — зазначив Прем’єр-міністр. Денис Шмигаль підкреслив, що дитячі садочки, школи та університети на неприфронтових територіях повинні працювати: «Це важливо, і Уряд зробить все, щоб це відбулося в безпечних умовах».

Додати коментар

Користувач:
email:





Збільшує банк ставки,
Інфляція зростає –
Відчуваєм враз

- Fin.Org.UA

Новини

12:35 - Місцеві бюджети отримали понад 73 мільйона паркувального збору: регіони-лідери
12:30 - Розбираємо 9 недоліків сонячних електростанцій
12:29 - Японія надасть Україні новий грант на $40 мільйонів: частина з них - на суспільне мовлення
12:20 - Найбільший експортер нафти світу палитиме її більше для кондиціонерів влітку
12:07 - Чи необхідно платникам податків щорічно подавати заяву про застосування ПСП?
12:05 - Для отримання КЕП в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС юридична особа – нерезидент надає пакет документів
12:04 - На підставі яких даних юридична особа заповнюється розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва?
12:04 - Декларація та податкова знижка в кілька кліків: ДПС та Мінцифри запустили новий сервіс у Дії
12:03 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суму сплаченої орендної плати за використання в господарській діяльності землі державної (комунальної) власності?
12:03 - Токенізація для бізнесу: як зберігати платіжні дані клієнтів і не порушувати закон
12:01 - На вебпорталі ДПС розміщено інформацію щодо рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів на відповідній території
11:59 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду (року): коли припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
11:58 - Чи має право юридична особа - платник єдиного податку укладати договори переуступки прав вимоги боргу щодо відвантажених товарів?
11:57 - Які документи є підтвердженням експорту робіт, послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності?
11:55 - Операції з тимчасового ввезення на митну територію України та тимчасового вивезення за межі митної території України товарів: порядок оподаткування ПДВ
11:53 - Внесення змін до установчих документів неприбуткової організації: особливості перереєстрації
11:52 - Як при визначенні об’єкта оподаткування з податку на прибуток підприємств враховуються суми ПДВ?
11:51 - Чи можливо виправити помилку в надісланому Повідомленні про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено?
11:50 - За яких обставин може бути застосовано адміністративний арешт майна платника податків?
11:50 - Уряд додатково виділив понад 12 мільйонів на ремонт будівель в Тернополі після атаки московія
11:49 - За листками непрацездатності (лікарняні) виплачується допомога: чи застосовувати ПСП?
11:47 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами сплатили до загального фонду держбюджету 39,7 млн грн рентної плати
11:46 - Акцизний податок за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини платниками спрямовано понад 188,6 млн гривень
11:46 - Найбільший банк України може вийти на європейський ринок
11:45 - Плата за землю: від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 2,7 млрд гривень
11:44 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податковий борг: причини виникнення та шляхи погашення»
11:42 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з платниками регіону питання «дроблення бізнесу»
11:40 - Нові можливості для ветеранів та ветеранок: ДПС запрошує на Фестиваль кар’єри
11:38 - Декларація та податкова знижка в кілька кліків: ДПС та Мінцифри запустили новий сервіс у Дії
11:37 - З початку року до бюджету надійшло понад 60 млрд грн військового збору


Більше новин