Щомісяця нарощуємо експорт зерна через західні кордони на 50% – Олександр Кубраков

24.06.2022 19:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В умовах блокади українських морських портів Міністерство інфраструктури щоденно працює над переорієнтацією логістики на суходіл, зокрема на західні кордони України з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою.  Як повідомив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков в ефірі Національного телемарафону, задля вирішення глобальної продовольчої кризи, яку спровокувала росія блокуванням портів, щомісяця нарощуються обсяги експорту зерна на 50%.  «Ми робимо все від себе можливе і динаміка зараз дуже позитивна.
Кожного місяця ми ростемо в обсягах експорту зерна через західні кордони майже на 50%.
Якби не було того факту, що урожай попереднього року необхідно терміново експортувати, то ми могли через декілька місяців вийти на нормальний середньомісячний обсяг, який ми мали раніше за допомогою портів» – прокоментував Міністр.  Олександр Кубраков підкреслив, що деблокада портів в нинішніх умовах є безальтернативним варіантом, тому Україна в партнерстві з міжнародними організаціями та іншими державами працює над створенням механізму для їх розблокування. Також в рамках інтерв’ю Олександр Кубраков розповів про:  підготовку до підписання Угоди про лібералізацію автоперевезень між Україною та ЄС перші успіхи проекту «Відкритий кордон» підходи до відбудови зруйнованої інфраструктури та участь в цьому процесі іноземних партнерів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath blue sky's hue
Traders work the market's will
Wealth's potential blooms.

- Fin.Org.UA

Новини

11:25 - Експорт нафти зі США може стати рекордним через війну з Іраном
10:55 - АРМА хоче розірвати три з чотирьох договорів з консорціумом "КАМпарітет"
10:35 - НКЦПФР разом із партнерами обговорила практичні кроки для запуску зелених облігацій в Україні
10:32 - УЗ прокоментувала затримання посадовця, якого підозрюють у хабарі у $100 тисяч
10:20 - У Запорізькій області дрон московія знищив відділення "Нової пошти"
10:15 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2024 року № 281 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:00 - Без електропостачання залишаються мешканці семи регіонів
09:58 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2024 року № 241 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
09:55 - 100 тисяч доларів за демонтаж колії: затримали посадовця "Укрзалізниці"
09:43 - московія пропонує країнам Південної Азії санкціонований газ зі знижкою – Bloomberg
09:35 - Перед перемир’ям між США та Іраном хтось поставив $1 мільярд на падіння нафти
09:30 - «Промисловий безвіз»: ВРУ ухвалила закон про контроль якості нехарчової продукції в онлайн-торгівлі
09:15 - Carving Up Fun: A Guide to Mastering Snow Rider 3D
09:00 - Нафта відреагувала на сумніви крихкого перемир'я між США та Іраном
08:30 - Як змінилися правила "зеленого" енергоринку
08:00 - Під Подолом тріщить. Київ витратить майже 2 мільярди гривень на ремонт тунелю метро
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.04.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:55 - московіяни поцілили дроном у об’єкт енергетики на Одещині
21:10 - Недобудований хмарочос Sky Towers купила компанія ексміністра Злочевського
21:00 - Новини 8 квітня: ВР підтримала "податок на OLX", московія атакувала український НПЗ
20:50 - Біржі США відреагували на двотижневе припинення вогню з Іраном
20:20 - Іран зупинив пропуск нафтових танкерів через Ормузьку протоку
20:05 - Податкова фіксує збільшення надходжень до місцевих бюджетів
19:50 - NYT назвала ймовірного творця Bitcoin – той одразу все заперечив
19:18 - Необгрунтовані активи: з податківця можуть стягнути понад 5,4 мільйона гривень
18:50 - В "Укренерго" розповіли про відключення світла для населення на 9 квітня
18:32 - Несплата податків: прокуратура повідомила про підозру великому забудовнику
18:10 - Україна бере участь у UNIDO Sustainable Cooling Forum 2026 у Відні


Більше новин