Олександр Комаріда: Працюємо, щоб українці, які тимчасово перебувають у країнах Європи, могли купити українські ліки

28.05.2022 12:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Одна із стратегічних цілей Міністерства охорони здоров’я – щоби люди, які тимчасово знаходяться в країнах Європи через війну з росією, могли купити там українські ліки, які вони звикли купувати вдома.
Це відзначив перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда. «Одна із наших стратегічних цілей – щоби люди, які тимчасово знаходяться в країнах Європи, могли купити там українські ліки.
Адже ліки – це такий специфічний продукт, коли люди можуть не знати назву препарату чи діючої речовини, але добре знають, як виглядає упаковка і шукають саме її.
Однак тут задіяно багато регуляторних механізмів, тому процес не такий простий, як нам хотілося б», – зазначив Олександр Комаріда. Реєстрація лікарських засобів у країнах ЄС – дуже складний процес, адже зарубіжні ринки себе захищають, а український продукт може стати потужним конкурентом на європейському ринку.
Це продукт з меншою вартістю, але фактично тієї ж якості, як європейські лікарські засоби. «Ми постійно зв"язуємося із нашими іноземними партнерами, щоб збільшувати експорт з України, шукаємо для них нові ринки, щоб за кордоном закуповували українські лікарські засоби так, як це було в час активного ковіду.
Зараз ми просимо дружні країни допомогти нашій економіці, щоб ми могли продавати лікарські засоби за кордон.
Наші виробники, вже просто змінивши маршрут, відновили експорт до таких країн як Казахстан, Узбекистан», – підсумував перший заступник Міністра.

Додати коментар

Користувач:
email:





Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 2 лютого: транзит нафти московія через Україну, штраф для ресторанів за включення оплати за генератор
20:30 - Тисяча "зимової підтримки": українці вже використали 12 мільярдів гривень виплат
20:05 - Трамп: Індія погодилась зупинити купівлю російської нафти та укладе з США торговельну угоду
19:35 - 3 лютого графіки відключень світла діятимуть протягом усієї доби
19:00 - Латвія надасть резервне обладнання для розв’язання проблем із теплопостачанням Харківщини, – Денис Шмигаль
19:00 - На Київщині викрито земельну схему на понад 8 мільйонів гривень
18:50 - У січні імпорт електромобілів в Україну впав у 14 разів
18:30 - Держборг України: у 2025 році середня вартість знизилась суттєво – Мінфін
18:05 - Світовий банк спрямує 40 млн доларів США на відновлення енергосистеми України, – Денис Шмигаль
18:00 - В Києві без тепла лишається близько 80 будинків – Кличко
17:52 - Борги регіонів несуть загрозу для економіки Китаю – розвідка
17:30 - Україна отримала нову партію генераторів від ЮНІСЕФ
17:25 - Відсьогодні підприємці можуть скористатися урядовою енергопідтримкою
16:49 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 3 лютого
16:45 - Київ повертається до графіків відключень світла
16:43 - "Мотор Січ" докапіталізовують щоб релокувати виробництво
16:30 - Реквієм за золотою лихоманкою
16:19 - Кабмін призначив тимчасово очільника Держгеонадр
16:12 - Через постійні атаки московія у порту Чорноморськ змінюють алгоритми роботи
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.02.2026
15:53 - "Укрпошта" оновила стиль: змінила логотип та шрифт
15:40 - Чернігів отримав від Словаччини 26 генераторів
15:19 - "Чорний" експорт сої – підприємство відшкодувало державі 19 мільйонів гривень
15:11 - Ресторанам загрожує штраф за включення плати за генератор у чеки без узгодження з відвідувачем
15:05 - Денис Шмигаль та Мілош Мотика обговорили підтримку та відновлення енергетичного сектору України
14:45 - У січні Україна імпортувала рекордний обсяг електроенергії за час великої війни
14:40 - Закупка неякісних антипаркувальних стовпчиків – у Києві судитимуть посадовця
14:36 - Другий іноземний автовиробник остаточно відмовився від заводу в московії
14:10 - У січні держбюджет отримав на 8% менше податків, ніж планувалося
14:00 - Україна на Gulfood 2026: результати участі та експортні перспективи на ринках Близького Сходу


Більше новин