Строительство возобновили около половины ЖК в Украине, больше всего в Черкасской области

26.05.2022 07:50 | Укррудпром

07:30 26 мая 2022 года

Работы на строительных площадках в условиях продолжающейся военной агрессии рф против Украины возобновили в среднем 50% жилых комплексов (ЖК) в стране, а в Черкасской области — 92%, тогда как в четырех областях строительство пока полностью заморожено, свидетельствует статистика портала “ЛУН”.

“Наиболее активно работают застройщики Черкасской области — 92% ЖК. В Сумской, Кировоградской, Николаевской и Херсонской областях строительство пока полностью заморожено”, — сообщил ЛУН.

Первые восстановления строительства после начала полномасштабной войны зафиксированы в Запорожской, Харьковской, Черниговской областях, где работы возобновили до 11% жилых комплексов. При этом в Киеве возобновлено строительство 17% ЖК, в Киевской области — 20%, в частности в Буче и Ирпене.

Активно строительство восстанавливается в западных областях. Так, в Закарпатской и Волынской областях 88% ЖК возобновили стройработы, в Ивано-Франковской — 86%, Ривненской — 85%, Тернопольской — 81%, во Львовской — 79% жилых комплексов.

Кроме того, 79% ЖК возобновили строительство в Винницкой области, 72% — в Полтавской. При этом в Одесской области восстановлено строительство лишь 54% объектов.

ЛУН анализировал лишь жилые комплексы, строительство которых велось в довоенном феврале, и не учитывал объекты, которые прекратили или еще не начали стройработы до 24 февраля, а также уже завершенные, но не проданные ЖК.

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath blue sky's hue
Traders work the market's will
Wealth's potential blooms.

- Fin.Org.UA

Новини

15:40 - ЄС закликає Трампа дотримуватися санкцій проти російської нафти
15:35 - Уряд запустить аукціони щодо права користування титановими родовищами Фірташа
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.03.2026
15:30 - Українські металурги скоротили виробництво
15:22 - У "Резерв+" стався збій
15:05 - Рада провалила законопроєкт про "податок на OLX"
15:03 - УЗ розповіла про ремонтні плани-2026: ремонтуватиме й у прифронтових областях
14:48 - Податкова фіксує зростання податків до місцевих бюджетів
14:37 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
14:35 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
14:34 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснювати внесок основними засобами до статутного капіталу іншої ЮО?
14:26 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:25 - Про включення до бази оподаткування єдиним податком списаної кредиторської заборгованості ФОПом – платником єдиного податку третьої групи – неплатником ПДВ
14:23 - Подання повного звіту КІК: чи подавати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо показники в поданій декларації не змінюються?
14:21 - Держзембанк виграв суд щодо великої ділянки на Одещині: її вже виставили на торги
14:20 - Отримана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається у неприбуткової організації: відображення у звітності
14:19 - Чи можливе в Електронному кабінеті відображення даних Реєстру митних декларацій за датою документа?
14:18 - Подорожчання пального вплинуло на ставки фрахту у Чорному морі
14:12 - Внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Київрада розгляне план енергостійкості столиці: що він передбачає
14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?
14:01 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:59 - Покроковий алгоритм дій для платників по отриманню Витягу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску
13:57 - Податковий календар на 11 березня 2026 року
13:56 - Податок на прибуток підприємств: платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду державного бюджету понад 521,8 млн гривень
13:56 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:55 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників майже 6,1 млн грн рентної плати
13:51 - Дніпропетровщина: понад 157,1 млн грн податку на нерухоме майно сплатили до місцевих бюджетів юридичні особи
13:50 - Практичні кейси для бізнесу від податкової Дніпропетровщини
13:48 - Деклараційна кампанія: українці вже задекларували 32,4 млрд грн


Більше новин