Михайло Федоров у Давосі зустрівся з міністрами цифрової трансформації Латвії, Словаччини, Болгарії, Молдови, Словенії, Фінляндії та Канади

25.05.2022 22:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віце-прем"єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров після завершення офіційної частини Diia Summit у Давосі зустрівся з міністрами цифрової трансформації Латвії, Словаччини, Болгарії, Молдови, Словенії, Фінляндії та Канади. «Обговорювали враження міжнародних партнерів від Дії та майбутні спільні ініціативи.
Адже зараз наша команда активно працює над тим, щоб застосунок Дія став міжнародним, а українці змогли із цифровими документами в застосунку подорожувати між країнами та використовувати у всіх життєвих ситуаціях за кордоном. Наприклад, Молдова вже зараз ухвалює необхідні законодавчі зміни для визнання Дії.
З Польщею ми реалізуємо технічну інтеграцію для відображення українських документів у їхньому застосунку.
Вдячний за те, що всі міністри висловили готовність швидко інтегрувати цифрові документи в Дії до національних систем. Принаймні три країни — Словаччина, Болгарія та Молдова — хочуть повторити успіх Дії та впровадити такий застосунок у своїх країнах, а віце-прем’єр Словаччини запропонувала зробити наступний міжнародний Diia Summit у Братиславі. З Молдовою та Фінляндією окремо обговорили спільний фронт протидії російській інформаційній та кіберагресії, адже саме ці країни є імовірними цілями країни-агресора. З кожним міністром ми узгодили чіткі спільні цифрові проекти, серед них: участь у відкритих конкурсах програми Digital Europe, реалізація сервісу e-delivery для громадян, взаємне визнання електронних підписів, дистанційне навчання, кіберзахист та протидія пропаганді. З великою цікавістю послухав про досвід Латвії — єдиної країни ЄС, яка дійсно запровадила повністю декларативне місце проживання.
Так, у перший тиждень десятки тисяч латишів прописалися в Палаці Президента, але зараз все працює чітко. Подякував кожному міністру за відкритість та цифрову підтримку України.
Чекаємо всіх у гості в Україні», - повідомив Михайло Федоров.

Додати коментар

Користувач:
email:





Green candlesticks dance,
A symphony of profit,
Wealth flows like a river.

- Fin.Org.UA

Новини

21:05 - Макроекономічний та монетарний огляд, січень 2026 року
21:00 - Новини 7 січня: історичний обвал гривні та захоплення США танкера під прапором московія
20:50 - Гедж-фонди полюють на невиплачені боргові вимоги Венесуели
20:25 - Венесуела безстроково постачатиме підсанкційну нафту до США – CNBC
20:22 - Мінфін розповів про річні надходження до держбюджету
19:55 - Кіберполіція застерігає про шахрайство з посвідченнями водія
19:45 - Коломойському остаточно відмовили у стягненні з України $6 мільярдів
19:25 - Україна отримає оновлений Трудовий кодекс – Свириденко
19:15 - Kernel домовився про купівлю великої агрокомпанії – ЗМІ
19:00 - "Укроборонпром" збільшив виробництво у півтора раза в 2025 році
18:45 - Митниця отримала перші сканери для контролю вантажних вагонів: де встановлять
18:25 - Polymarket відмовляється виплачувати ставки на "вторгнення" США до Венесуели
18:15 - Російські МЗС та мінтранс прокоментували захоплення США танкера
18:14 - У четвер графіки відключень світла діятимуть по всій країні усю добу
18:06 - Охоронному бізнесу не можна працювати на єдиному податку з 2026 року – ДПС
17:55 - московіяни вдарили ракетами і дронами по двох українських портах
17:29 - Львівська ОВА перевірить готовність критичної інфраструктури працювати в кризових умовах
17:25 - Історичний обвал гривні: НБУ встановив нові рекордні курси долара та євро
17:18 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення публічних консультацій з громадськістю щодо резюме (стислого опису) про зміст досліджень та випробувань генетично модифікованих організмів у відкритій системі»
17:07 - Кулеба пояснив, що мав на увазі під "цвинтарем, який об’єднує країну"
17:05 - Запрошуємо до публічних консультацій щодо нового проєкту по управлінню небезпечними відходами 
16:55 - США захопило ще один підсанкційний танкер
16:50 - Імпорт вживаних авто в Україну торік зріс на понад 20%: ТОП-10 моделей
16:39 - Ворог атакував підрозділ ДТЕК на Дніпропетровщині: загорілося енергообладнання
16:34 - Проблеми в регулюванні ринку лотерей
16:00 - Підсумки гуманітарного розмінування за грудень
15:54 - Chevron і Quantum готують пропозицію про купівлю активів "Лукойлу" на $22 мільярди - FT
15:50 - Торік місцеві бюджети отримали понад 491 мільярд податків: основні джерела
15:40 - США у Атлантиці захопили танкер, яким "опікується" московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.01.2026


Більше новин