Мінмолодьспорту: Українські дзюдоїсти виграли дев’ять медалей на Кубках Європи

25.05.2022 22:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Дев"ять нагород, з них – дві золоті, дві срібні та п"ять бронзових медалей здобули українські дзюдоїсти на двох турнірах Кубка Європи. На Кубку Європи серед юніорів, який відбувся в іспанській Малазі, Антон Шугалєєв став єдиним українським дзюдоїстом, який піднявся на найвищу сходинку п"єдесталу турніру. У ваговій категорії до 73 кг, Шугалєєв впевнено виграв всі чотири сутички, після чого у фіналі здолав німця Яно Руєбо, зумівши виконати кидок на іппон.
Для Антона це вже друга поспіль перемога на Кубках Європи.
В кінці квітня наш дзюдоїст тріумфував на аналогічному турнірі в Познані. Срібним призером у ваговій категорії понад 100 кг став 19-річний суперваговик Олексій Галака, який поступився у фіналі майбутньому чемпіону змагань з Японії Міцукі Сугаварі. Бронзові медалі вибороли Владислав Казіміров (до 73 кг) та Назар Вісков (до 60 кг). Слідом за юніорами, українських шанувальників дзюдо порадували й наші кадети.
На Кубку Європи у польському Б’єльсько-Б’яла українські спортсмени до 18 років завоювали одразу п’ять нагород, в тому числі - одну золоту. На найвищу сходинку п’єдесталу піднявся Олександр Мартинчук, вигравши сумарно шість поєдинків у ваговій категорії до 55 кг.
Для Олександра це перший успіх у кар’єрі на етапах Кубка Європи. «Срібло» до скарбнички української команди приніс Ярослав Омельченко (понад 90 кг). Бронзові нагороди завоювали Маргарита Мірошниченко (до 44 кг), Діана Семченко (понад 70 кг) та Олексій Болдирєв (до 90 кг). Вітаємо спортсменів та тренерський склад зі здобутими нагородами!

Додати коментар

Користувач:
email:





Витоки знаходяться в бізнесі,
Але змога змінити світ -
Лише на фінансовій сцені,
Інвестори рухають все вперед.

- Fin.Org.UA

Новини

18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку
16:29 - Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію та виключено її з Державного реєстру фінансових установ
16:19 - Мінекономіки: Використайте "Нацкешбек" до 30 червня, інакше гроші повернуться в держбюджет
16:00 - Розвиток ринків для малого та середнього бізнесу: НКЦПФР ознайомилася з досвідом Іспанії
15:56 - Інкасатора оштрафували на 17 тисяч за те, що на його телефоні виявили порнографічне фото
15:48 - 10,5 років позбавлення волі: апеляція не змінила покарання ексдепутату Крючкову
15:36 - Наслідки інфляції: росіяни скоротили витрати на одяг до мінімуму за останні 11 років
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.05.2026
15:18 - Розвідка отримала внутрішню російську оцінку втрат від війни
15:05 - Приміщення під кафе та ресторани: які на них ціни, попит та пропозиція в Україні
15:02 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
15:00 - Фокус уваги податкової служби - на трудові відносини
15:00 - «Національний кешбек»: використайте накопичення до 30 червня та продовжуйте отримувати виплати в новому етапі
14:57 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:54 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:52 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
14:50 - Про легалізацію трудових відносин під час брифінгу
14:49 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
14:47 - Порядок розрахунку податкової знижки за навчання
14:45 - Платники Дніпропетровщини забезпечують позитивну динаміку надходжень акцизного податку: до бюджету сплачено понад 233,6 млн гривень
14:44 - Місцеві бюджети від платників Дніпропетровщини отримали понад 575,2 млн грн рентної плати


Більше новин