Мінсоцполітики: 19 дітей з вразливих категорій віком до 5 років з різними захворюваннями пройдуть обстеження та реабілітацію у Литві

25.05.2022 22:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час візиту до Литви здійснила моніторинг розміщення та умов перебування 19 дітей з Харківського будинку дитини.
Це діти віком від 0 до 5 років, які мають різні захворювання та були переміщені до Литви для обстеження та реабілітації під патронатом міністрів соціальної політики України та Литви. Вони мають ментальні порушення, розлади аутичного спектру, мікроцефілію, гідоцефалію, синдром Дауна, когнітивні порушення, затримки психомоторного розвитку.
Діти з початком воєнних дій були переміщені з Харкова до Івано-Франківської області. «Під час візиту до Івано-Франківської області для моніторингу задоволення потреб переміщених людей я побачила, що у цих дітей через стан здоров’я є потреба в інших умовах перебування.
І почала шукати можливості забезпечити для них такі умови.
В тому числі, запитувала «соціальних» міністрів країн-партнерів.
Моніка Навіцкене відгукнулась одразу, знайшла реабілітаційний заклад, де дітей не просто можуть розмістити та забезпечити догляд, але також проведуть обстеження і, за показаннями, реабілітацію. Зараз, як ніколи, яскраво видно щирих та небайдужих людей, які готові прийти на допомогу, об’єднуватись та координувати дії, як глобально, так і в кожному окремому випадку, допомагати конкретній людині або дитині.
І це таке сильне відчуття людяності, яке не залежить від посад, і єдності, яке дає надію на те, що ми всі разом зробимо світ кращим», - прокоментувала Марина Лазебна. В результаті, діти разом з 5 супроводжуючими особами були переміщені до реабілітаційного закладу в місті Каунас, де вони забезпечені найкращими умовами перебування, потреби дітей задоволені, в тому числі потреби у необхідних медичних послугах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics affect
Financial markets respond fast
World events matter

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - Експорт нафти Саудівської Аравії впав до рекордного мінімуму
20:31 - Порушення правил безпеки: директора фірми оштрафували за загибель працівника на будівництві
20:25 - Стало відомо, на скільки готовий новий нафтопровід ОАЕ в обхід Ормузу
19:55 - Нафта після двох місяців простою пішла з Ормузу великими танкерами
19:45 - "100-річчя дня пам’яті Петлюри": Нацбанк увів в обіг нову пам’ятну монету
19:25 - "Нафтогаз" виграв у Казахстані право стягнути з "Газпрому" $1,4 мільярда
19:00 - 39 населених пунктів були без світла: росіяни атакували об’єкт ДТЕК на Дніпропетровщині
19:00 - Уряд удосконалив механізми продовольчої підтримки соціальних закладів та вразливих категорій населення
18:55 - Майже всі великі НПЗ у центрі московії зупинилися після ударів України
18:54 - За квартал портові збори та інші платежі принесли бюджету понад мільярд гривень
18:32 - Син медіамагната Руперта Мердока купує половину компанії Vox Media
18:31 - У московії працює величезний тіньовий ринок прострочених продуктів – росЗМІ
18:30 - Україна адаптує український агросектор до нових екологічних вимог ЄС
18:03 - Уряд уточнив механізм перерахунку вартості тепла та води за надзвичайних ситуацій
17:55 - Курс долара до гривні оновив історичний максимум
17:54 - Полісімейкери та економісти з різних країн обговорили монетарну трансмісію в країнах з ринками, що розвиваються – підсумки воркшопу НБУ
17:47 - Ключові рішення НКЦПФР від 20.05.2026
17:46 - Подорожчання проїзду до 30 гривень: у Києві порахували пільговиків
17:34 - Рамкові будівельні угоди: у Мінрозвитку заперечують, що створили механізм контрактування обраних
17:09 - Закупівля без торгів: азербайджанці привезуть у Кривий Ріг енергоустановку за 232 мільйони
17:03 - Житлові ваучери для ВПО: більшість купує житло на вторинному ринку
17:03 - WhiteBIT вийшла на ринок Великої Британії — старт з Пікаділлі
16:50 - У "Дії" запустили декларування про майновий стан і доходи
16:30 - Чому ринок не вирішить проблему відходів
16:27 - Наслідки війни в Ірані: доходи московія від нафти та газу в травні зростуть на 39%
16:25 - Киргизстан розпочав масштабну зачистку бізнесу, який допомагає московія
16:06 - Круглий стіл щодо кібербезпеки в енергетиці: учасники обговорили нові виклики та механізми захисту
15:50 - Каталог «Індустріальні парки України» станом на 28.04.2026
15:46 - Нацбанк продав в Одесі зруйнований росіянами Імексбанк за 93 мільйони
15:40 - У Полтаві БЕБ конфіскував вейпи на п’ять мільйонів гривень


Більше новин