Держенергоефективності: Україна відмовилася від застарілих адміністративних інструментів енергозбереження

24.05.2022 14:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За участю Держенергоефективності завершено роботу щодо приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність до Закону України «Про енергетичну ефективність» в частині скасування державної експертизи з енергозбереження. Для цього було прийнято наступні акти, розроблені за участю Агентства: ·постанова Уряду №17, відповідно до якої втратили чинність 5 постанов Кабінету Міністрів України, які стосувалися державної експертизи з енергозбереження на вимогу старого, вже нечинного Закону України «Про енергозбереження» 1994 року; ·наказ Міненерго від 08.02.2022 № 45 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України з енергозбереження від 09 березня 1999 року № 15».
Наказ набрав чинності 15 квітня цього року. Таким чином, повністю скасовано застарілий адміністративний інструмент – державну експертизу з енергозбереження.
Раніше проходження державної експертизи з енергозбереження було платним та обов’язковим під час діяльності, пов’язаної з видобуванням, виробництвом та споживанням паливно-енергетичних ресурсів, для отримання пільг, кредитування заходів з енергоефективності та деяких інших напрямів. Натомість Законом України «Про енергетичну ефективність» передбачено широке використання таких європейських інструментів, як енергетичний менеджмент та аудит.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economic winds,
Trade deals, rates, and indicators,
Investors react fast.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 26 травня: тарифи "Укренерго" підвищать, податки на посилки провалили, новий рекорд долара
20:40 - Маск виставив Пентагону у 5 разів вищий чек за Starlink для ударів по Ірану
20:20 - Безкоштовне харчування з 1 вересня розширять на нові класи: які саме
19:55 - Удар дронів не зупинив ключовий нафтовий порт московія на Чорному морі
19:25 - Син засновника Mango, якого підозрюють у вбивстві батька, тимчасово йде з компанії
19:15 - "Київстар" купив шість сонячних електростанцій за 3,6 мільярда
18:45 - Танкер біля узбережжя Оману вибухнув – є витік пального
18:18 - Серія "Ми сильні. Ми разом" поповнилася двома новими обіговими пам’ятними монетами, присвяченими Сумській та Чернігівській областям
18:10 - Ритейл, агро і фарма забрали верхівку рейтингу компаній за приростом доходу
17:35 - Курс долара до гривні вчетверте за травень оновив історичний максимум
17:25 - Оновлено процедури авторизації страхових посередників
17:10 - Бізнес отримав перші виплати за програмою страхування воєнних ризиків
16:44 - Засідання Комісії
16:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
16:30 - Як бізнес залучає гроші під час війни
16:29 - Рада не проголосувала за ПДВ на посилки вартістю до 150 євро
16:00 - ВАКС закрив "залізничну справу" Дубневича через прострочене досудове розслідування
15:55 - Комісія провела навчання з регулювання краудфандингу за стандартами ЄС
15:32 - московіяни поцілили у склад ООН у Дніпрі та знищили продовольство на 1,4 мільйона доларів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.05.2026
15:12 - НКРЕКП змінила тарифи на закачування, відбір та зберігання газу
14:52 - Найбільший польський маркетплейс запустить пряму доставку в Україну
14:40 - Оброблення відходів
14:37 - (WT) Waste Treatment
14:34 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2024 № 644 «Деякі питання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків»
14:30 - Огляд небанківського фінансового сектору, травень 2026 року
14:30 - Страховики наростили активи, а більшість фінансових компаній залишилися прибутковими – Огляд небанківського фінансового сектору
14:29 - Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2024 № 644 «Деякі питання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків»
14:22 - Інженеру "Укренерго", який "підіграв" підряднику, вручили підозру
14:00 - Регулятор підвищить тарифи "Укренерго": які причини та чи зростуть ціни


Більше новин