Михайло Федоров зустрівся з президентом Microsoft Бредом Смітом

24.05.2022 12:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна продовжує плідну співпрацю з Microsoft та вдячна за підтримку, отриману від компанії під час війни з росією.
Команда Microsoft розглядає нові можливості стати «куратором» цифрової індустрії в часи відбудови України.
Про це заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час зустрічі з президентом компанії Бредом Смітом. «Від Міністерства цифрової трансформації України та Уряду України хочемо висловити свою подяку за допомогу в ці складні часи.
Ми вважаємо вас справжніми друзями, які готові підтримати нас не просто на словах.
І ваші дії та інвестиції в наші проекти це доводять.
Сподіваємося, ця співпраця продовжиться і в майбутньому», — сказав Михайло Федоров. Цього року Microsoft надав безоплатні хмарні сервіси до кінця 2022 року.
Компанія виділила понад 242 мільйони доларів на підтримку України, зокрема 90 мільйонів доларів на гуманітарну допомогу.
Також Microsoft стала однією з перших компаній, яка вже на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у росії. В умовах війни команда Microsoft сприяє документуванню воєнних злочинів рф в Україні.
Зокрема, Microsoft співпрацює з ООН щодо обміну інформацією про збитки від війни в Україні.
Під час зустрічі домовилися про обмін інформацією в контексті співпраці Microsoft та ООН. Своєю чергою Бред Сміт зазначив: «Microsoft підтримував і буде підтримувати Україну далі.
Це стосується як клієнтів продуктів та сервісів Microsoft, так і державних агенцій». Сторони обговорили проблемні питання, пов"язані з використанням ХВox в Україні, та домовилися працювати над їх розв"язанням. Окремо свою повагу Михайло Федоров засвідчив українському офісу Microsoft, який спільно з Мінцифри працювали над створенням хмарної інфраструктури в Україні.
Це дозволило запровадити сучасні рішення для автоматизації робочих місць держслужбовців та сервісів Дії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say
But in the market, it roars
Capital's lion's den.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 13 травня: нові атаки на енергетику
20:35 - Свириденко розповіла, як уряд боротиметься з боргами на ринку електроенергії
20:15 - Лівія планує запустити свій найбільший НПЗ вперше за 13 років
19:50 - московія атакувала об'єкти "Нафтогазу" у двох областях
19:45 - У четвер 14 травня відключень світла не заплановано
19:20 - Mercedes-Benz продав автосалони великому канадському холдингу
19:10 - На Львівщині після ударів московія без електропостачання – понад 10 тисяч абонентів
19:05 - Уряд виділив кошти на облаштування антидронового захисту на дорогах Херсонщини
19:02 - Співвласник "Fire Point" розповів про вплив Міндіча на компанію
19:00 - Банк Канади не прогнозує, що ШІ швидко витіснить робітників
18:31 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 травня
18:15 - LinkedIn планує звільнити 5% персоналу
18:00 - Приватизація заводу «Трансзв’язок» на Прозорро.Продажі: ціна зросла майже в 10 разів
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, м. Олександрія, вул. Знам’янська, буд. 34В)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, село Велика Скельова, вул. Лісова, буд. 18А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Центральна, 192А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Великоандрусівська ТГ, село Подорожнє, комплекс будівель та споруд №5)
17:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Інгулецька, 4А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Братів Петриченків, 1А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Садова, 2В)
17:53 - "Енергоатом" почав виробляти компоненти паливних касет Westinghouse для АЕС
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Первозванівська ТГ, село Клинці, вул. Аджамська, 1)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новоукраїнська ТГ, село Воронівка, вул. Вахівська, 47)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Новгородківська ТГ, село Воронцівка, вул. Джерельна, 1)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, м. Новомиргород, вул. Добровольців, 10)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Катеринівська ТГ, село Обознівка, вул. Набережна, 4)
17:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, село Кам’янка, вул. Центральна, 2)
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, село Кам’януватка, вул. Придорожня, 28)
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СФГ «ПРОГРЕС» (Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Никонорівка, вул. Перемоги, 6Б)
17:46 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТЕПЛОПОСТ» (Кіровоградська область, Кропивницький район, Соколівська ТГ, с. Івано-Благодатне, вул. Абросімова, 1-а)


Більше новин