Міністр економіки закликала Європу та Азію ввести повне ембарго на імпорт і експорт з росією

24.05.2022 12:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Для припинення війни в Україні Європі та Азії необхідно ввести повне ембарго на імпорт і експорт з росією та негайно припинити будь-яку співпрацю з росією. До таких дій міжнародних партнерів закликала Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі. Вона нагадала, що санкції, які були запроваджені ЄС і США у 2014 та у 2021 роках щодо рф, не завадили росії вторгнутися в Україну три місяці тому.
Введені обмеження не торкнулися найважливіших товарів – нафти і газу, тож фактично не зашкодили економічному потенціалу агресора.
Санкції щодо росії були введені недостатньо швидко і не всіма країнами. “Кожного дня Україна втрачає своїх людей, з лиця землі стираються цілі міста, зруйнована інфраструктура, знищені будинки, промисловість.
Україна за прогнозами втратить понад 30% ВВП.
Наші морські порти заблоковані.
Нам потрібна допомога світу, щоб їх розблокувати”, – підкреслила Юлія Свириденко. Саме тому має бути прийнятий наступний потужний пакет, який заблокує фінансування війни в Україні.
Серед ключових санкційних заходів – повне ембарго на російські нафту та газ та відключення росії від SWIFT. “Жорсткі санкції проти росії важливо запровадити якнайшвидше.
Адже ця країна – не єдине джерело агресії.
У різних частинах світу є й інші автократичні правителі, які чекають свого шансу напасти.
Вони дивляться на путіна і бачать, як реагує вільний світ.
Якщо вони бачать нас слабкими – вони атакують”, – наголосила Юлія Свириденко. Нагадаємо, що протягом 22-26 травня у Давосі (Швейцарія) проходить Всесвітній економічний форум.
Його мета – залучити бізнес, політичних, академічних та інших лідерів суспільства до діалогу щодо тенденцій розвитку економіки та світу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції впали,
Спад хоче зіпсувати всіх
Але не зупинить.

- Fin.Org.UA

Новини

19:27 - Україна обговорює можливість енергетичного перемир’я з московія – FT
19:18 - московія обмежує вхід до портів суден, які відвідували порти України
19:00 - Paramount бере місяць для формування нової пропозиції Warner Bros
18:55 - Торік надходження турзбору зросли на третину: які регіони лідирують за сплатою
18:32 - Мін’юст розповів, скільки компаній проходять процедуру банкрутства
18:25 - 53 фінансові компанії отримали статус значимих
18:10 - Запрацював перший приватний фонд для інвестицій в інфраструктуру України
18:05 - Чверть будинків Києва все ще без тепла – Кличко
17:57 - Обшуки на митному пості "Луцьк": НАБУ вилучило 850 тисяч доларів
17:45 - Корупція на титані: ВАКС засудив до 8 років фігуранта своєї першої справи
17:43 - Анатолій Куцевол: Відновлювана енергетика – невід’ємна складова зміцнення енергетичної стійкості та національної безпеки України
17:37 - В Україні не працює третина олійних заводів – ЗМІ
17:30 - Населення біднішає, а нерухомість дорожчає: чому ціни на квартири ростуть попри війну
17:20 - В Міненерго поінформували про ситуацію з пальним в Україні
17:00 - З "Енергоатому" може бути виведено близько двох мільярдів гривень – Герус
16:44 - Денис Шмигаль: Україна отримала понад 50 тонн енергетичного обладнання з шести країн Європи для відновлення енергосистеми
16:41 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 23 січня
16:40 - Французькі ВМС затримали танкер, що прямував з московії
16:23 - Уряд затвердив розподіл 740 мільйонів субвенції громадам
16:17 - Щодо оподаткування ПДФО допомоги на поховання, що виплачується роботодавцем родичам померлого працівника за останнім місцем роботи
16:16 - До уваги суб’єктів господарювання, які використовують автономні системи опалення (котли)
16:15 - Чи можуть юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи надавати фінансову допомогу (поворотну або безповоротну)?
16:13 - До уваги податкових агентів!
16:10 - Дохід спеціаліста Дія Сіті виплачується на його користь у вигляді допомоги по тимчасовій втраті працездатності: ознака доходу
16:09 - Терміни подання фізичними особами податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний (податковий) рік та сплати задекларованої суми податкових зобов’язань
16:07 - Які ставки податку на прибуток встановлені ПКУ?
16:06 - Випадки, коли фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи
16:04 - Операції з постачання товарів оборонного призначення на період дії воєнного стану: що з оподаткуванням ПДВ?
16:03 - Дніпропетровщина: у податковій службі обліковується понад 290 тис. платників єдиного внеску
16:02 - Платники Дніпропетровщини скерували до загального фонду державного бюджету майже 94,4 млн грн рентної плати за спецвикористання води


Більше новин