Сергій Шкарлет ознайомив Міністра закордонних справ Великої Британії з нагальними потребами української освіти і науки у воєнний та післявоєнний періоди

24.05.2022 12:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час робочого візиту на Світовий освітній форум 2022 провів зустріч із Міністром закордонних справ Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Вікі Форд. Сергій Шкарлет відзначив, що Велика Британія є надійним другом, стратегічним партнером та одним із найпотужніших соратників України. «Уряд Великої Британії сприяє здійсненню академічних досліджень українських учених, зокрема передбачив для науковців пакет допомоги в розмірі 3 млн фунтів стерлінгів.
Також надзвичайно важливою підтримкою для України є припинення співпраці з рф у науковій сфері», – зазначив Міністр.  Сергій Шкарлет розповів пані Вікі Форд, що через військову агресію росії українська освітня та наукова інфраструктура зазнають великих руйнацій.
У зв"язку з цим, Міністерство визначило основні освітні напрями, що наразі потребують підтримки партнерів.
Міністр передав на ознайомлення пані Вікі Форд пакет проектних пропозицій із потребами для вирішення нагальних проблем української освіти і науки у воєнний та післявоєнний періоди. Зі свого боку пані Міністр зазначила, що Велика Британія готова здійснити експертизу цих пропозицій та допомогти в їхній реалізації. Крім того, під час форуму Сергій Шкарлет зустрівся із представниками глобальної компанії в усіх цифрових сферах Amazon.
Вони обговорили можливість реалізації спільних проектів у галузі освіти. Нагадаємо, Сергій Шкарлет повідомив про заходи щодо забезпечення права дітей на освіту та права педагогів на працю з ТОТ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ризик, терпіння
Велика мудрість трейдера
Порядок збутку

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 24 квітня: Викрили масштабну мережу казино, у Києві дорожчає паркування
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 25 квітня
20:15 - Intel продала навіть списані процесори – акції злетіли вище піку доткомів
20:03 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого вони стосуються
19:45 - Швеція пішла на абордаж – танкери з нафтою московія почали оминати її води
19:16 - Уряд спрощує регулювання будівництва
18:55 - Екологічний податок приніс в держбюджет понад півтора мільярда: лідери сплати
18:45 - Наслідки війни у Ірані: на окремих ринках презервативи вже дорожчають
18:39 - Одна з найбагатших країн світу обирає мазут московія через Ормуз
18:15 - Уряд посилює підготовку публічних інвестиційних проєктів: 6 проєктів отримають міжнародну підтримку в підготовці, ще 7 - передадуть на розгляд PPF
18:15 - Україна експортувала торік майже півмільйона тонн м'яса птиці: найбільші покупці
18:00 - Уточнено регуляторні вимоги до Експортно-кредитного агентства
17:56 - Квартира на тещу: у посадовця МВС можуть конфіскувати 3,7 мільйона гривень
17:35 - На українському ринку з'явилась рання капуста місцевого виробництва: скільки коштує
17:24 - Компанія Henkel оголошує нові цілі сталого розвитку до 2030 року
17:16 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 27 квітня
17:15 - В Україні обговорили запровадження стандартів сталого туризму в обєктах ПЗФ
17:10 - Встановлено низку вимог щодо діяльності Національної установи розвитку
16:41 - ЄБРР надав Кернел кредит вперше за 4 роки: на що витратять $45 мільйонів
16:30 - Коли "не заходити" – правильне інвестиційне рішення
16:30 - Вперше оприлюднено перелік значимих страховиків
16:25 - Будинки в столиці: скільки вони коштують в різних районах Києва
16:24 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
16:20 - Україна та Ангола домовились посилювати співпрацю в гуманітарному розмінуванні
16:20 - Уряд пропонує не оподатковувати виплати "єСадок"
16:19 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
15:52 - Промислова інфляція у березні зросла до 36,6% – Держстат
15:50 - «Зроблено в Україні»: за два роки компенсації 25% вартості аграрії придбали українську агротехніку на 10,5 млрд грн
15:40 - Через брак палива авіакомпанії скасовують десятки тисяч рейсів – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026


Більше новин