Мінреінтеграції: Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

24.05.2022 12:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам (ВПО) здійснюватимуть виплати.
Нагадуємо, перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується. Станом на 18.05.2022 року в оновлений перелік територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), додалася одна громада в Миколаївській області. Загалом до переліку ввійшли 7 областей.
Це територіальні громади Дніпропетровської (6 громади), Донецької (66 громад), Запорізької (61 громада), Луганської (37 громад), Миколаївської (22 громади), Харківської (51 громада) та Херсонської (49 громад) областей. Переглянути актуальну інформацію щодо статусу громад можна за посиланням на цифровій мапі. Тобто, всі ВПО, які перемістилися з цих громад, гарантовано отримають грошову допомогу від держави. Як ми повідомляли, зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій, спираючись на три ключові критерії визначення територій.
Це: території, що є тимчасово окупованими; території, що перебувають в оточенні (блокуванні); території, на яких тривають активні бойові дії. Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня у цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або на «гарячу» лінію) й уточнити інформацію.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds are bought and sold,
Trading floors are full of noise,
The rhythm of growth.

- Fin.Org.UA

Новини

13:23 - Офіс податкових консультантів – податковий простір без бар’єрів
13:22 - Спрощено процес переходу обов’язку сплати плати за землю при зміні власника нерухомості
13:21 - Електронний кабінет: дізнатись про помилкову сплату платежів можна за допомогою сервісу Е-повідомлення
13:19 - Цифрова модель управління податковим боргом – прозорий і дієвий механізм погашення заборгованості
13:18 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету 235,4 тис. грн рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
13:17 - Дніпропетровщина: 108,6 тис. грн – внесок платників рентної плати до місцевих бюджетів за видобування газового конденсату
13:16 - Внесок до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку збільшився на 39 відсотків
13:14 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
13:12 - Надходження ПДФО до бюджету: понад 101 млрд грн за два місяці 2026 року
13:10 - ДПС та МВФ продовжуватимуть комплекс спільних заходів з податкової трансформації
11:36 - Велика металургійна компанія московія зупинила 40% потужностей і готує звільнення
11:30 - 400 млн барелів не вистачає: МЕА готується до вивільнення нових нафтових резервів
11:13 - Цифрова модель управління податковим боргом – прозорий і дієвий механізм погашення заборгованості
11:12 - Спрощено процес переходу обов’язку сплати плати за землю при зміні власника нерухомості
11:10 - Tesla і SpaceX побудують великий завод із виробництва мікросхем в Остіні
11:09 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету 235,4 тис. грн рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
11:07 - Офіс податкових консультантів – податковий простір без бар’єрів
11:05 - Електронний кабінет: дізнатись про помилкову сплату платежів можна за допомогою сервісу Е-повідомлення
11:01 -  До уваги платників акцизного податку!
10:55 - Дніпропетровщина: 108,6 тис. грн – внесок платників рентної плати до місцевих бюджетів за видобування газового конденсату
10:50 - Деклараційна кампанія – 2026: звітуйте про доходи онлайн
10:50 - До 5 років і з-за кордону: які вживані авто купують українці
10:47 - Внесок до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку збільшився на 39 відсотків
10:30 - Знеструмлені споживачі у шести областях: стан енергосистеми на 23 березня
10:15 - У Нью-Йорку в аеропорті літак врізався в пожежну машину
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 23 березня
10:00 - Україна та ЄС визначили пріоритети співпраці у сфері управління водними ресурсами
09:57 - Форми документів щодо надання державної підтримки страхування сільськогосподарської продукції
09:55 - Втратили $75 мільярдів: світові автовиробники скорочують виробництво електрокарів
09:41 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 16 березня 2026 року


Більше новин